Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Cześć butomniacy @herrflick @aqua ! Coś ostatnio temat umiera , trzeba go odświeżyć. Czy są gdzieś " proroctwa " nowych modeli AM - premium BM na rok 2017 ?
Kupiłem fajne ale nie wiem czy wypada wklejać fotki po akcji z Jordanami Over Powera .Pozdrawiam
 
Cześć butomniacy @herrflick @aqua ! Coś ostatnio temat umiera , trzeba go odświeżyć. Czy są gdzieś " proroctwa " nowych modeli AM - premium BM na rok 2017 ?
Kupiłem fajne ale nie wiem czy wypada wklejać fotki po akcji z Jordanami Over Powera .Pozdrawiam

Witam panie władzo.
Rlsy tu sprawdzaj http://moresneakers.com/releases
Butony wklejaj spokojnie,od tego ten temat jest :)
Jutro najwyzej ocenimy coś w tej Kanadzie kupił bo zaraz wskakuje w 9,5 i ide na wódke :)

FL14_july_ajflight_web1.jpg
 
Jeszcze się nie zdecydowałem co na zimę wpadnie. Spodobały mi się strasznie rocki od lotto.
buty,turystyka,lotto-rock,51358517-big.jpg

Ciekaw jestem tylko jak z jakością.
Kupione, czarne. Na żywo się wydają solidne, zobaczymy jak w warunkach ulicznych się spiszą.
 
Ziomeczki od butów. Potrzebuję kupić coś do pracy bo moje się rozlatują już. Koniecznie czarne. Wygodne żeby się chodziło jak na chmurce ale może nie koniecznie żeby wyglądały jak buty do biegania. Jakieś pomysły? Może coś co mnie natchnie, a nie koniecznie konkretny model.
 
Ziomeczki od butów. Potrzebuję kupić coś do pracy bo moje się rozlatują już. Koniecznie czarne. Wygodne żeby się chodziło jak na chmurce ale może nie koniecznie żeby wyglądały jak buty do biegania. Jakieś pomysły? Może coś co mnie natchnie, a nie koniecznie konkretny model.

Zainteresuj się serią Nike SB.Niby buty na deskę,ale godne podeszwy tam wkładają czyniąc je mega wygodnymi.
Idz do najblizszego skateshopu i przymierz kilka.
Dużo różnego rodzaju designów więc powinieneś coś dobrać.

@s3pp dostałem od lepszej połowy BL5470-14A więc temat sikora schodzi na dalszy plan :) Mega happy jestem.
 
czapek_qdb_gold_gold.jpg


Ja zachorowałem na ten, tylko ta cena...
"Ceny Czapków zaczynają się od 9.950Euro (~42.000PLN) za wersję stalową, przez 14.900Euro (~62.9450PLN) za tytan, 24.000Euro (~101.000PLN) za złoto i wreszcie 26.300Euro (~111.100PLN) za model w różowym złocie ze złotymi, stylizowanymi wskazówkami."
 
@s3pp dostałem od lepszej połowy BL5470-14A więc temat sikora schodzi na dalszy plan :) Mega happy jestem.

Można mieć coś fajnego i nie robionego przez firmy szmaciane? Można:)
Podoba mi się. Pogratuluj partnerce dobrego wyboru:)

Będąc w weekend na galerach zaczedłem, z ciekawości, do kruka (?) czy innego apartu pomacać Aztorina. Trafił się taki jeden jegomość do kupna za połowę ceny sklepowej w stanie 10/10. Stety bądż niestety moje przypuszczenia się potwierdziły. Słaba jakość, nawet mega słaba. Wskazówka zekundowa nie trafia w indeksy, luma naożona chyba pędzlem malarskim, generalnie 200 zł to maks to bym dał za ten zegarek. Niestety zachorowałem tez na kolejny chociaż jeszcze nie mam fizycznie Eterny; klasyk dla wszystkich zegarkomaniaków; LLD czyli Longines Legend Diver. Cena dla mnie troche zaporowa, po rabatach jakie mam wychodzi 6100 zł. Zobaczymy...
LLD.jpg
 
"Ceny Czapków zaczynają się od 9.950Euro (~42.000PLN) za wersję stalową, przez 14.900Euro (~62.9450PLN) za tytan, 24.000Euro (~101.000PLN) za złoto i wreszcie 26.300Euro (~111.100PLN) za model w różowym złocie ze złotymi, stylizowanymi wskazówkami."

Jakby cena stalowego była ceną złotego nie zastanawiałbym się w ogóle. W styczniu mają dni otwarte w głównej siedzibie, polecę, pooglądam dokładnie i może zakupię w stali.

Można mieć coś fajnego i nie robionego przez firmy szmaciane? Można:)
Podoba mi się. Pogratuluj partnerce dobrego wyboru:)

Będąc w weekend na galerach zaczedłem, z ciekawości, do kruka (?) czy innego apartu pomacać Aztorina. Trafił się taki jeden jegomość do kupna za połowę ceny sklepowej w stanie 10/10. Stety bądż niestety moje przypuszczenia się potwierdziły. Słaba jakość, nawet mega słaba. Wskazówka zekundowa nie trafia w indeksy, luma naożona chyba pędzlem malarskim, generalnie 200 zł to maks to bym dał za ten zegarek. Niestety zachorowałem tez na kolejny chociaż jeszcze nie mam fizycznie Eterny; klasyk dla wszystkich zegarkomaniaków; LLD czyli Longines Legend Diver. Cena dla mnie troche zaporowa, po rabatach jakie mam wychodzi 6100 zł. Zobaczymy...
View attachment 5222

Faktycznie te Aztoriny są nieciekawe, klepią je w HongKongu na zlecenie apartu, z kosmiczną jak na jakość marżą. Jakiś czas temu reaktywowali markę Albert Riele i produkują w Szwajcarii zegarki klasy Tissota czy Certiny za cenę Baume et Mercier. Ogólnie lepiej trzymać się od tego z daleka.

Z samym zaś trafianiem w indeksy w kwarcach sprawa wygląda tragicznie nawet w zegarkach z nieco wyższej półki. Ostatnio mierzyłem 3 różne kwarcowe Omegi, w każdej ten sam problem, wskazówki nie trafiają w indeksy. Tak jeszcze podsumowując to te Omegi szału nie robią a po tym co widziałem nigdy nie nabędę żadnego zegarka tej marki. Polityka Swatch'a i próba pozycjonowania tej marki przy jej jakości wyżej niż być powinna zakrawa na komedię (głównie cenowo).
 
Jakby cena stalowego była ceną złotego nie zastanawiałbym się w ogóle. W styczniu mają dni otwarte w głównej siedzibie, polecę, pooglądam dokładnie i może zakupię w stali.
Łał
 
Back
Top