Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Ocencie proszę poziom formalnosic poniższych butow i podpowiedzcie do czego można/należy je ubierać?

MP2369-TWO-BG00-9900-0a.jpg

MP2369-TWO-BG00-9900-0b.jpg

MP2369-TWO-BG00-9900-0c.jpg
MP2369-TWO-BG00-9900-0d.jpg

MP2369-TWO-BG00-9900-0e.jpg
 
Casual. Chino/Jeansy/Koszula/Polo/ Sweter. Na rodzime standardy smart casual zapewne. Swoją drogą, obuwie okropne.

eh :( szukam czegos w stylu smart casual/business casual
Dlaczego okropne?

Przydalyby mi się podobne buty jak te poniżej, ktoś widział gdzies w dobrej cenie?:

product-photo-570ddc2e76c61_crop_600_600.png
 
Ja osobiście to mam nawet wyjebane czy zegarek działa. :lol: Conor mówił, że on sam też nigdy czasu nie ustawia, a jak się go ktoś pyta o czas to mówi, że to jego czas :lol:

O kurwa hahahahahhahaha. Pierwszy raz o tym słyszę, żeby ktoś sikora nosił niedziałającego hahaha. Dobra jazda. :D
 
eh :( szukam czegos w stylu smart casual/business casual
Dlaczego okropne?

Przydalyby mi się podobne buty jak te poniżej, ktoś widział gdzies w dobrej cenie?:

product-photo-570ddc2e76c61_crop_600_600.png
Nie lubię polbutow które mają jasną podeszwę, nie mówiąc już o czerwonym prazku i zbyt potężnym obcasie wywolujacym efekt ciężkości. Jaki masz budżet?
 
Nie lubię polbutow które mają jasną podeszwę, nie mówiąc już o czerwonym prazku i zbyt potężnym obcasie wywolujacym efekt ciężkości. Jaki masz budżet?

good point

Brazowe brogsy, które sa wklejone ponizej kosztują 500zl w Rylko. Wygladaja bardzo spoko i wlasnie o takie cos mi chodzi. Jako, ze ruszają teraz promocje/przeceny to chciałbym podobne znaleźć w cenie około 300zl

product-photo-570ddc2e76c61_crop_600_600.png
 
To jest obuwie robocze.Po jaki chuj ci ta czerwona wstawka w tej słoninie?

OK, już zrezygnowałem z tego modelu :) Przekonaliscie mnie :-) Kupie sobie klasyczne, brazowe brogsy.

Co myślisz/myslice o marynarce poniżej? Rak czy RIGCZ ? Wies czy dandyzm?

marynarka-varese-4.jpg


marynarka-varese-4.jpg
 
@Karateka@ a jak Ty byś się w tym czuł? Ty musisz wiedzieć jak chcesz wyglądać. Swoją drogą, posprawdzaj sobie strony Venezi, Badury, Baty Ambry, Prima Mody, CCC, Ryłko, Kazar. Będą wyprzedaże, czasem pośród potworkow można znaleźć ciekawe obuwie. Jakość przeciętną, ale cena robi swoje często.
 
Dla fanów Jordanów. Dobra cena i pełna rozmiarówka

nike.com/pl/pl_pl/pd/buty-meskie-jordan-1-flight-4/pid-11155633/pgid-11869887
 
Wpadł mi w oko bardzo podobny zegarek Armani'ego.
Co nasi eksperci sądzą o tych zegarkach?
@Evo @s3pp @Masta

Szczerze? Ja bym nie chciał za darmo. Niewiele warta chińszczyzna, chyba, że ktoś kupuje ze względu na znaczek - wtedy zdecydowanie lepiej kupić coś z odzieży, gdzie mimo zawyżonej ceny przynajmniej jakość jest znośna :). Ciekawostka: Na allegro pełno jest podrób zegarków Armaniego, więc jak już ktoś jest bardzo uparty, lepiej kupić z pewnego źródła (chociaż nie wykluczam, że te podróby są z tej samej fabryki co oryginały, nie miałem okazji porównać). Rozmawiałem kilka lat temu ze znajomym, pracującym w sklepie sieciowym gdzie handlują również zegarkami Armaniego, bo wtedy to w sumie wchodziło na nasz rynek (albo było stosunkowo niedługo) a alternatywy dla ceramicznych zegarków od Rado, praktycznie nie było, więc widok ceramicznego Armaniego mnie zaciekawił (że względu na ceramikę w stosunkowo tanim zegarku). Reklamacji ponoć na zegarki EA było sporo, z drugiej strony w okresie gwarancji nikt się nie bawi w naprawę tych jednorazówek, więc jak się coś stanie i gwarancja to obejmie to wymiana na nowy. A zegarek? 90% ceny to napis Armani, bo podobne zegarki z Chin to wydatek od kilku do kilkunastu dolarów. Jeśli ktoś jest majętny i lubi przepłacać kilkaset procent za znaczek to czemu nie.
 
Last edited:
@Evo lub inni robiliscie może przelewy zagraniczne z PL konta bankowego ?

Tak, z różnych polskich banków do Europy i Azji. Warto sprawdzić wcześniej tabelę opłat banku. Jeśli masz jakieś pytania, to pisz :)
 
Słuchajcie zaczynam powoli szukać kurtek na wiosnę. Najbliżej mi bo baseballówek, harringtonek czy konkretniejszych wiatrówek. Chcę kupić dwie, jedną bardziej pod koszulę i oficjalne wyjścia (o ile taką znajdę), drugą bardziej młodzieżową do codziennego użytku oraz sportowego obuwia. Jednak w obydwu przypadkach preferuję ciemną kolorystykę. Może ma ktoś doświadczenie w tym temacie i mógłby coś polecić oraz doradzić ?
 
Słuchajcie zaczynam powoli szukać kurtek na wiosnę. Najbliżej mi bo baseballówek, harringtonek czy konkretniejszych wiatrówek. Chcę kupić dwie, jedną bardziej pod koszulę i oficjalne wyjścia (o ile taką znajdę), drugą bardziej młodzieżową do codziennego użytku oraz sportowego obuwia. Jednak w obydwu przypadkach preferuję ciemną kolorystykę. Może ma ktoś doświadczenie w tym temacie i mógłby coś polecić oraz doradzić ?

Wszystko zalezy od budzetu.Te klasyczne linie wiatrowek robi teraz prawie kazda sieciowka.Jak ci nie zalezy na jakosci to skocz jutro na wyprzedaz i cos ogarniesz.Jak chcesz wydac wiecej na harringtonke i miec rasowa brytyjke z tartanem pod spodem, to Fred Perry,Ben Sherman (za nie ręcze bo mam kurtki od obu).
Do tego Merc London i Lyle and Scott.
Baseballowka czy cos bardziej flekowatego mozesz kupic tez wszedzie-Kwestia pieniazkow.

Moim zdaniem harringtonka duzo bardziej uniwersalna.Zarowno do formalnego jak i sportowego obuwia.
 
Wszystko zalezy od budzetu.Te klasyczne linie wiatrowek robi teraz prawie kazda sieciowka.Jak ci nie zalezy na jakosci to skocz jutro na wyprzedaz i cos ogarniesz.Jak chcesz wydac wiecej na harringtonke i miec rasowa brytyjke z tartanem pod spodem, to Fred Perry,Ben Sherman (za nie ręcze bo mam kurtki od obu).
Do tego Merc London i Lyle and Scott.
Baseballowka czy cos bardziej flekowatego mozesz kupic tez wszedzie-Kwestia pieniazkow.

Moim zdaniem harringtonka duzo bardziej uniwersalna.Zarowno do formalnego jak i sportowego obuwia.




Chciałbym wyrobić się w 600 PLN, biorąc pod uwagę że akurat tę część garderoby lubię często zmieniać.
Dzięki za podpowiedz. 5 !
 
Zwróć uwagę na długość rękawów i szerokość, czasami zdarzają się dosyć szerokie kurtki i trzeba je zwezić . Druga sprawa mi nie pasują też w harringtonach sciagacze w nadgarstkach, ale to już gust.

Merc i Ben Sherman praktycznie to samo jeżeli chodzi o jakość. Teraz nawet Lacoste robi haringtony

https://col.com.pl/sklep/kurtka-harringtonka-merc-london-harrington-czarna.html
http://www.woodhouseclothing.com/en-gb/fred-perry-ealing-carbon-blue-bomber-jacket-aw16j8230266.html
http://www.woodhouseclothing.com/en...-bi-swing-wind-breaker-corea30j4030a2377.html
http://www.woodhouseclothing.com/en...ues-black-harrington-jacket-aw16j1170102.html
https://www.zalando.pl/ben-sherman-kurtka-wiosenna-niebieski-be122g00t-k11.html
http://www.lyleandscott.com/default...62V_color=Z151&cgid=men-jackets-coats#start=6


@aqua

Jaka walatu ? Polskie banki rozliczają głównie w euro, wiec jak kupujesz coś w stanach to najpierw przeliczą ci, USD na EURO, a następnie EURO na PLN , wszystko po swoim kursie, który może być o 10-20gr wyższy niż w kantorach. Jak kupujesz coś droższego latwiej zalozyć konto np. w EURO i kupić w kantorze internetowym walutę.
 
Back
Top