Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Ja niestety prawie kupiłem podróbke z allegro. Dzięki @Evo udało się tego uniknąć :)
A wykupiłes może rozszerzoną gwarancję +3lata? Jeśli tak to może pamiętasz jak to wygląda cenowo.
Dlatego ja brałem w sklepie ;), różnica żadna w stosunku do allegro, a pewniak, bierzesz papier wypełniasz i płacisz 20 zł więc to nie dużo przy takiej kwocie za zegarek ;)(mowa o gwarancji;))
 
Jako posiadać Zeppelina polecam, piękne detale, wykonane w Niemczech, szwajcarskie/japońskie mechanizmy, świetne paski. Orienta w automacie pewnie taniej dostaniesz jeśli to ma znaczenie.

700-1000 w necie za zegarki tak ładnie wykonane i to nie w chińskich fabrykach to dobra opcja wg mnie.
Ja styczności nie miałem z Zeppelinem. Wygląda na to, że są produkowane w tej samej fabryce co Junkersy, więc jakościowo powinno być nieźle. Zeppeliny są dość specyficzne stylistycznie, co może być zarówno wadą jak i zaletą w przypadku prezentu.
Dzięki za rady! :beer: prezent się mega spodobał, a i sam sobie sprawiłem jednego, bo prezentują się zacnie
 
Do jutra w wólczance jest promo: 3 koszule w cenie 2, promocja dotyczy też towaru przecenionego już wcześniej. Ja dorwałem 3 koszule Lamberta za 200 zł, więc dobra cena.

Za jakiś czas będzie na pewno promocja wszystkie koszule wólczanki za 50 zł i wszystkie lamberta za 70 zł, bo co roku jest coś takiego, ale wtedy już słabo z rozmiarówką i modelami.
 
Tak przegladam ten temat i troche w szoku jestem. Gdyby ciuszki same sie praly, to chodzilbym caly rok w jednych.
 
pol_pl_Buty-Salewa-MS-MTN-TRAINER-GTX-0334-Navy-Nugget-Gold-4383_1.png
 

Te Salewy są o kant dupy rozbić, miałem dwa modele podejściowe, nigdy więcej. Wróciłem do Meindl'a i tak już zostanie. A jakby ktoś myślał o używaniu obuwia technicznego na co dzień to odradzam, nie sprawdzi się.
 
Te Salewy są o kant dupy rozbić, miałem dwa modele podejściowe, nigdy więcej. Wróciłem do Meindl'a i tak już zostanie. A jakby ktoś myślał o używaniu obuwia technicznego na co dzień to odradzam, nie sprawdzi się.
Potwierdzam i też polecam.
Ja od około 10 lat tez tylko Meindle. A po lasach i górach chodzę baaaaaaardzo dużo.
 
  • Like
Reactions: Evo
powyższych na szlaku/ terenie jeszcze nie sprawdzałem.
mam za to wildfire ms 4-ty rok i są ok.
świetnie się w nich czuję.
liczę, że w tych będzie podobnie.
 
Ja po wielkich namysłach jakiego divera kupić, wlaśnie przelałem kase za Seiko SKX007 K1
i-seiko-seiko-diver-skx007k1.jpg


http://www.watcheszon.com//seiko-mens-skx007k1-diver-sport-bnib-watch-p-219413/

Widzę, że się dobrze wkręciłeś:) Masz pecha bo, zaraz po butach, znalazłeś kolejną nie tanią pasję:)
007 to klasyka w wykonaniu Seiko.


W ciekawych i troche mniej znanych rzeczy zerknijcie na ofertę Balticusa. Polska marka z fajnym pomysłem i designem. Mocno się zastanawiam bo cenowo także przystępnie.
 
Widzę, że się dobrze wkręciłeś:) Masz pecha bo, zaraz po butach, znalazłeś kolejną nie tanią pasję:)
007 to klasyka w wykonaniu Seiko.


W ciekawych i troche mniej znanych rzeczy zerknijcie na ofertę Balticusa. Polska marka z fajnym pomysłem i designem. Mocno się zastanawiam bo cenowo także przystępnie.

Jak na chińskie koperty, mało oryginalny wygląd i podstawowe seiko w środku są za drogie.

Jeśli nie widziałeś, zerknij np. na Bernhardt'y. Jakościowo są fenomenalne w tej półce, szczególnie wykończenie koperty.

https://www.bernhardtwatch.com
 
Jak na chińskie koperty, mało oryginalny wygląd i podstawowe seiko w środku są za drogie.

Jeśli nie widziałeś, zerknij np. na Bernhardt'y. Jakościowo są fenomenalne w tej półce, szczególnie wykończenie koperty.

https://www.bernhardtwatch.com

Znam...Niestety nie moja stylistyka.
Co do Balticusa; tutaj cena jest dla mnie drugorzędną sprawą. Polska marka (teoretycznie), jak dla mnie nieprzekombinowana stylistyka. Czy drogo? Mam opcję kupna foki w niebieską tarczą za 1150 zł więc jakiegoś dramatu nie ma. Czasem tak jest, że chcesz mieć dany zegarek i nie patrzysz na temat pod kątem ekonomicznym:)
 
Ciuch to ciuch...nie ważne czy na trening czy na ulicę...
Kupiłem już bluzę, longsleva dostałem, worek i gi biorę w ciemno bo zajebiste...
 

Attachments

  • voodoo.jpg
    voodoo.jpg
    46.9 KB · Views: 19
Znam...Niestety nie moja stylistyka.
Co do Balticusa; tutaj cena jest dla mnie drugorzędną sprawą. Polska marka (teoretycznie), jak dla mnie nieprzekombinowana stylistyka. Czy drogo? Mam opcję kupna foki w niebieską tarczą za 1150 zł więc jakiegoś dramatu nie ma. Czasem tak jest, że chcesz mieć dany zegarek i nie patrzysz na temat pod kątem ekonomicznym:)

Zgadzam się ale oprócz tego, że marka jest Polska to nic innego. Są inne polskie firmy, które robią ciekawsze projekty w tym częściowo w Polsce, chociaż w nieco wyższej cenie.
 
Zgadzam się ale oprócz tego, że marka jest Polska to nic innego. Są inne polskie firmy, które robią ciekawsze projekty w tym częściowo w Polsce, chociaż w nieco wyższej cenie.

Droższe to pojęcie względne:)

Masz rację, są bardziej uznane polskie marki. Balticus, podobno, od tego roku ma byc składany w PL, obecnie Hong Kong. Zobaczymy chcociaż Gwiezdny Pył kusi, oj kusi:)

Co do reszty, dla potomnych, polskich producentów (gdyby ktoś się zainteresował):
1. Balticus, o którym rozmawiamy:
gwiezdny pył.jpg

foka.jpg


2. Błonie: legendarna polska marka wskrzeszona przez obecnych "artystów". W moim subiektywnym odczuciu, obecnie, spierdolina na potęgę. Szkoda... Produckja Hong Kong i po części Szwajcary. Ponizej przykład owego ukatrupienia legendy:
błonie2.png


3. Chronos Art. Na chwilę obecną chyba zawiesili działalność. Szkoda bo mieli super projekty i tutaj "Made in Poland" nie był tylko marketingiem.
Chronosart1.jpg


4. G.Gerlach: flaki od Seiko i Seagull'a. Projekty, głównie, inspirowane historią. Dla zainteresowanych fajna propozycja.
ggerlach2.jpg


5. Leon Prokop: fajna propozycja dla chcących czegoś innego. Zegarek można spresonalizować w znacznym stopniu, ale tutaj koszta rosną i to zacnie. Projekt, bądż co bądż, fajny.
leon.jpg


6. Polpora: półka jak nie dwie wyżej niż to co wymieniłem do tej pory, również finansowo. Dobra jakość, flaki to modyfikowane ETY, swego rodzaju unikatowość. Zegarki jak najbardziej mogą się podobać. Dla mnie w tych ramach kwotowych nie do przyjęcia. Dla kolekcjonera jak najbardziej.
polpora werk.jpg
polpora.jpg




7. Vratislavia Conceptum; pokazywałem już propozycje tego projektu. Dobry stosunek jakości do ceny, fajna stylistyka.
vc kosmos.png

vc panda.png
 
cdn
Vratislavia-Conceptum-Formmeister-Blue2.jpg


8. XICORR: wszystko składane w Warszawie, sami robią paski. Fajna stylistyka nawiązująca do polkich legend motoryzacji. Nie moja bajka, co nie zmienia faktu, że propozycja warta uwagi.
xicorr1.jpg
 
@s3pp

Fajnie, że Ci się chciało. Ja bym jeszcze dodał Copernicus'a. Nie wiem czy jeszcze prosperują, może wrócą z czymś nowym. Regulatora wypuścili fajnego, Triple też był oryginalny. Mechanizmy szwajcarskie w wersji top grade, ogólnie jakościowo porównywalne do Polpory, cenowo również.

14.jpg

30.jpg




Co do Balticusa, oczywiście subiektywnie, ale te z serii Seal wyglądają paskudnie - jak jakieś generiki z Chin. "Gwiezdny pył" wygląda fajnie, chętnie zobaczyłbym na żywo, ale...

Kształt koperty jednoznacznie mi przypomina czym się inspirowali a pech chciał, że zawsze podobał mi się oryginał. Ogólnie to nie przepadam za 'homarami' chociaż np. do tych rolexowych już przywykłem. Obawiam się, że tarcza też nie będzie na żywo robiła takiego wrażenia jak choćby ta, którą widziałem w Eposie 3391 Night Sky (zdjęcie nie oddaje piękna tarczy).
epos3391n7.jpg


Ps. Leon Prokop - pierwsze słyszę, chyba wpadłem nieco z obiegu, ale po pierwszym spojrzeniu na ofertę, zdecydowanie nie mój gust, hehe.
 
No i Mam, na żywo robi zajebiste wrażenie. 14 dni leciał do mnie ze Stanów.

pA7h3x2.jpg



@Evo @s3pp Podacie jakieś tanie narzędzia do zmiany pasków? najlepiej z allegro.
 
Back
Top