Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Polecacie jakiś sklep internetowy gdzie mogę buty zimowe w przystępnych cenach?
Szukam wysokich kozaków na zamek. Coś jak na zdjęciu.


gallery4_6c73e138ca94500baa83d9efbd6439c2.jpg

 
@TYTUS przechodzi na złą stronę mocy, czyli Nike i AM... :) DOBRZE!
Nike od wielu lat kupuje. Ostatnio uciekłem w troszke mniej znane marki. AM to raczej takie subtelne będe szukał jeżeli już , kojarzą mi się z bardzo młodymi chłopakami.
 
Pierwszy raz kupuje na stronie Nike.pl. Załozyłem konto , mało przejrzyste informacje czy tam tylko przelewy bez wysyłki za pobraniem. O KODy rabatowe nawet nie pytam bo pewnie nie u nich,
 
@s3pp
@Evo

Mozecie napisać cos o wnętrzu zegarków Burberry ?
Nadaje się to w ogóle?
Podobają mi się bardzo dwa modele.No i nie wiem czy warto.

To tak jak byś kupił buty z napisem Sony albo Panasonic. Osobiście wystrzegam się zegarków firm odzieżowych, które przy okazji sprzedają zegarki.
Jaką kasę chcesz wydać, jaki styl zegarka Cię interesuje?
 
Burberry bu9354 oraz bu9356 -bardzo mi design pasuje bo sa masywne i grube a nie takie poplaszczone jak np Citki .Dzieki za wszelka pomoc.Nie moge nigdzie znalezc jaki to bebech ma w srodku :/
 
Burberry bu9354

Ten jegomość ma 42 mm średnicy (tu okej, norma), ale tylko 11 mm grubości.


Tutaj nic nie znalazłem.

Nie wiem w jaki masz budżet, ale Ci dwaj Panowie kosztują straszne pieniądze. Nie zapłaciłbym za to to nawet 100 zł;)

Co do mechanizmu, nie jest napisane jaki to kwarc więc podejrzewam, że nie jest to nawet miyota. Pewnie siedzi jakiś chiński chińczyk, nie oczekuj niczego pozytywnego:)
 
Burberry bu9354 oraz bu9356 -bardzo mi design pasuje bo sa masywne i grube a nie takie poplaszczone jak np Citki .Dzieki za wszelka pomoc.Nie moge nigdzie znalezc jaki to bebech ma w srodku :/

Sprawdź sobie Lorusa. Mam dwa modele i właśnie przymierzam się do kupna kolejnego.
 
Ten jegomość ma 42 mm średnicy (tu okej, norma), ale tylko 11 mm grubości.



Tutaj nic nie znalazłem.

Nie wiem w jaki masz budżet, ale Ci dwaj Panowie kosztują straszne pieniądze. Nie zapłaciłbym za to to nawet 100 zł;)

Co do mechanizmu, nie jest napisane jaki to kwarc więc podejrzewam, że nie jest to nawet miyota. Pewnie siedzi jakiś chiński chińczyk, nie oczekuj niczego pozytywnego:)


A TW Steel ? Dzieki za pomoc naprawde doceniam
 
Podobnie...
Dawaj kwotę graniczną jaką chcesz wydać, opisz stylistykę: nurek, chronograf, garniturowiec etc. i zaraz coś Ci ogarnę. Kwarc czy automat/manual?


Chrono,na kajdanie najlepiej przydymionym jak ten Burberry.Reszta nieistotna-budzet max 2000 powiedzmy ale troche ponad moze byc.Na tego Burberry moglbym sie porwac bo tak mi sie podoba jebaniutki.
 
Chrono,na kajdanie najlepiej przydymionym jak ten Burberry.Reszta nieistotna-budzet max 2000 powiedzmy ale troche ponad moze byc.Na tego Burberry moglbym sie porwac bo tak mi sie podoba jebaniutki.

To się nie porywaj:) Wysyłka z Polski nei stanowi problemu? Używka z papierami, stan 9,5/10 wchodzi w grę? Jaki mechanizm?
 
Tylko nowka-mechanizm nie powiem ci bo jestem laikiem.

Ok.

Przy takim budżecie będzie cięzko o chrono w automacie, te zazwyczaj stoją cenowo. Poszukam jakiegoś kwarca z miyota (mechanizm) na pokładzie. Daj mi chwilę bo jutro jestem w delegacji i wracam póżnym wieczorem. Posiedzę w środę i wrzucę do tematu.
Jesli sam będziesz oglądał to omijaj jakieś dziwne marki: wszystkie odzieżówki, jakieś krókowskie wymysły typu Aztorin także.

Zerknij na:
1.Certina: DS Podium Chrono Automatic (szukaj za granicami kraju, w pl na kajdanie coś koło 3k). Automat, pasek/kajdan. Jest rewelacyjna wersja z czekoladową tarczą. Pasuje i do garniaka i do casual'u.
2. Oferta Squale
3. Oferta Seiko. Tu polecam bo to niedoceniane zegarki z rewelacyjnymi mechanizmami.
4. Davosa
5. Tissot
6. Orient

W czwartek wrzucę Ci jakieś przykładowe modele jak sam nic nie znajdziesz.
Lubisz się dobrze ubrać. Nie wypada żebyś nosił syf na ręku;)
 
Ok.

Przy takim budżecie będzie cięzko o chrono w automacie, te zazwyczaj stoją cenowo. Poszukam jakiegoś kwarca z miyota (mechanizm) na pokładzie. Daj mi chwilę bo jutro jestem w delegacji i wracam póżnym wieczorem. Posiedzę w środę i wrzucę do tematu.
Jesli sam będziesz oglądał to omijaj jakieś dziwne marki: wszystkie odzieżówki, jakieś krókowskie wymysły typu Aztorin także.

Zerknij na:
1.Certina: DS Podium Chrono Automatic (szukaj za granicami kraju, w pl na kajdanie coś koło 3k). Automat, pasek/kajdan. Jest rewelacyjna wersja z czekoladową tarczą. Pasuje i do garniaka i do casual'u.
2. Oferta Squale
3. Oferta Seiko. Tu polecam bo to niedoceniane zegarki z rewelacyjnymi mechanizmami.
4. Davosa
5. Tissot
6. Orient

W czwartek wrzucę Ci jakieś przykładowe modele jak sam nic nie znajdziesz.
Lubisz się dobrze ubrać. Nie wypada żebyś nosił syf na ręku;)

Ogarne jak wroce z pracy. Cisnienia na zegarki nigdy nie mialem.Mam 3 g-shocki ktore bardzo lubie.Do tego jakies prezenty Guess,Ecko, Timberland itp. Z tym Burberry to wyskoczylem bo swietnie lezy i centralnie w moj gust.Kiedys mierzylem Festine TDF czy tam Chrono Bike 2012 na czarno srebrnym pasku i nie wzialem a lezala mi strasznie. Do dzis zaluje bo nie moge juz jej nigdzie znalezc,a jak sa to juz kolorystyka nie ta.Wiec nauczony doswiadczeniem chcialem tego Burberry ogarnac aby mi nie zaginal jak tamten:) Pomyslalem ze zasiegne jezyka tutaj, bo calkiem niedawno kilku pasjonatow wymienialo doswiadczenia.

Dzieki raz jeszcze.
 
Burberry bu9354 oraz bu9356 -bardzo mi design pasuje bo sa masywne i grube a nie takie poplaszczone jak np Citki .Dzieki za wszelka pomoc.Nie moge nigdzie znalezc jaki to bebech ma w srodku :/
Co do mechanizmu, nie jest napisane jaki to kwarc więc podejrzewam, że nie jest to nawet miyota. Pewnie siedzi jakiś chiński chińczyk, nie oczekuj niczego pozytywnego:)
Są to modele Swiss Made, więc coś szwajcarskiego, nie mogę znlaeźć co dokładnie, obstawiam Ronda 5030 D, wiec mechanizm stosowany w tańszych zegarkach.

E:tak ta ronda https://www.nordstromrack.com/shop/...s-chronograph-leather-strap-watch?color=BLACK
 
Last edited:
Muszę kupić garnitur, bo zostałem zaproszony na studniówkę, a z tego który mam juz wyrosłem. Kupował ktoś z was niedawno i orientujecie się co jest teraz na 'topie'?
 
Muszę kupić garnitur, bo zostałem zaproszony na studniówkę, a z tego który mam juz wyrosłem. Kupował ktoś z was niedawno i orientujecie się co jest teraz na 'topie'?
Studniówka tu czy w UK ? Jaki budżet ?
 
Back
Top