Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

w TK Maxxie jest pełno kilteców itp. dobrze wykonane, za ok 150-250 pln, a chyba więcej nie ma co wydawać , może w 4f coś by się znalazło ale nie wiem jak z ich jakoscią obecnie.
 
http://worldbox.pl/buty-air-jordan-1-retro-high-og-premium-essentials-555088-011.html

buty-air-jordan-1-retro-high-og-premium-essentials-555088-011-58079c6bd5da3.jpg


Ciekaw jestem jakby zimę zniosły. Ładniutkie. Ktoś miał? @aqua
 
@Comber, skąd zamawiałeś?
Zdjęcia oddają rzeczywisty wygląd?
Ozonee.pl. Wyświetliło mi się na fejsie jako sponsorowane. Nawet nie wiedziałem o istnieniu takiego sklepu. Kurtka w rzeczywistości nawet lepsza niż na zdjęciach moim zdaniem. Kolor nieco ciemniejszy.
 
@aqua te przezroczyste pudełka na buty kupujesz na necie? Jeśli tak podrzucisz link bo rozbieżność cenowa jest duża.

W Ikei masz niezłe wkłady na buty: nylonowe, z przodu siatka. Jedyna ich lipa to rozmiar. Mam 44 i każdy wysoki but typu MJXII ni chuja nie wchodzi na wysokość. Airy 90 już bez problemów. Sprzedawane w 3-pakach, cos koło 30 złociszy.
 
Jeśli można wykorzystać po 20.11 to raczej nie to samo.
Jest napisane, że w ten weekend. Cwaniaczki chcą wywołać poczucie wyjątkowości za sprawą smsa, a tak naprawdę promocja dotyczy wszystkich... Chociaż z drugiej strony po co ten kod aktywacyjny? Dziwne. Jeśli ktoś ma zamiar coś kupić to podeślę kod, może cokolwiek da.
 
Zacząłem przeglądać ten sklep i Jezu drogi dziś dopiero się dowiedziałem, że ciuchy mogę tyle kosztować.

Chociaż muszę przyznać, że niektóre są nawet fajne ale cena na przykład 3k :lol:
Żeby mnie było na takie stać to chyba bym musiał mieć jakiś portal internetowy z dużą ilością wyświetleń ^^
 
Jak będziecie mieli namiary na jakieś kody/kupony zniżkowe na BF to wrzucać do tematu:)
 
Mordeczki poszukuje jakichś czarnych butów, w miarę eleganckich ale na tyle żeby nie krępowały ruchów i można było komuś na luzaku wyjebać kopa na ryj :mamed:
 
Mordeczki poszukuje jakichś czarnych butów, w miarę eleganckich ale na tyle żeby nie krępowały ruchów i można było komuś na luzaku wyjebać kopa na ryj :mamed:
Nike Air Max 90 All Black
I kopa zajebiesz a jakby nie wyszło to spierdolisz też szybciutko.
:werdum:
 
Back
Top