Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

15073537_1416123065122655_2395838867750123626_n.jpg
 
Z takimi jesienno - zimowymi NB mial ktos stycznosc? Zastanawiam sie nad 754
http://allegro.pl/buty-new-balance-hl754nn-okazja-wysylka-24h-i6533531268.html

tylko ciekaw jestem czy one sa choc troche ocieplane i jak sie sprawuje podeszwa, kiedy jest troche slisko
Ja mam, ale inny kolor. Wygodne, całkiem ciepłe, ale kurwa pękły mi po miesiącu noszenia. Odesłałem do reklamacji i po miesiącu znowu mi pękły w innym miejscu. Ale mój kumpel ma i nie miał takiego problemu. Jak uważasz.
 
  • Like
Reactions: mat
Ja mam, ale inny kolor. Wygodne, całkiem ciepłe, ale kurwa pękły mi po miesiącu noszenia. Odesłałem do reklamacji i po miesiącu znowu mi pękły w innym miejscu. Ale mój kumpel ma i nie miał takiego problemu. Jak uważasz.
W sklepie NB po wpisaniu hasła listopad jest -20% na wszystko, za 319 nie wygląda to chyba źle.
 
W sklepie NB po wpisaniu hasła listopad jest -20% na wszystko, za 319 nie wygląda to chyba źle.
Ja kupowałem chyba za 379zł poprzedniej jesieni. Nosi się naprawdę wygodnie i pod tym względem polecam jak najbardziej.
 
  • Like
Reactions: mat
Długo szukałem, nigdzie nie było, aż w końcu znalazłem taką oto kurtkę. Wczoraj w nocy zamówione. Zobaczymy jak się prezentuje na żywo.
 

Attachments

  • kurt.jpg
    kurt.jpg
    70.4 KB · Views: 66
  • kurt 2+.jpg
    kurt 2+.jpg
    65 KB · Views: 72
Długo szukałem, nigdzie nie było, aż w końcu znalazłem taką oto kurtkę. Wczoraj w nocy zamówione. Zobaczymy jak się prezentuje na żywo.
A to z zalando. Widziałem, fajna. Ja zamówiłem tą swoją czarną, tylko teraz "L". M-ka bardzo opięta i po prostu mała, chociaż "model" w moim wzroście. Przeszczep jakiś.
 
A to z zalando. Widziałem, fajna. Ja zamówiłem tą swoją czarną, tylko teraz "L". M-ka bardzo opięta i po prostu mała, chociaż "model" w moim wzroście. Przeszczep jakiś.
Na to "model ma X wzrostu i rozmiar Y" nie patrz nawet. Lepiej na wymiary patrzec i porownac do jakiejs swojej odziezy, chociaz i tutaj czesto podane wymiary nie sa dokladne.
 
A to z zalando. Widziałem, fajna. Ja zamówiłem tą swoją czarną, tylko teraz "L". M-ka bardzo opięta i po prostu mała, chociaż "model" w moim wzroście. Przeszczep jakiś.
Ja zmierzylem inną kurtkę. Wziąłem XL. Mam nadzieję, że będzie ok. Czarna zimowa już mam, ale krótsza. Budrysowke granatowa też. Teraz chciałem parke khaki.
 
nike-air-max-tailwind-7-black-hot-lava-683632-010-size-7-5-ea0b5b9ac6f68e2d2fe368a462c13932.jpg


Air Max Tailwind 7 Hot Lava. Trochę żarówiaste, ale mam tak smutne buty, że chciałem coś takiego ogarnąć od jakiegoś czasu.

Złapałem po promce. Na waksy będa chyba fajne. Jeszcze nie jestem pewny, ale nie mogłem się oprzeć. Może po prostu do biegania.
 
właśnie sie nad nimi zastanawiam, ale troche w ty roku juz przesadziałem z kasą na buty, a dwa jeszcze kilka fajnych parek w tym roku wychodzi :/

Weż mnie nawet nie wkurwiaj. Chyba już Ci starczy co???? :)
Zastanawiam się jeszcze nad X w wersji RIO. Mozna je wyrwac teraz za około 600 zł.
Ogólnie coś mnie znowu tknęło na buty i pierdolę pieniądze na nie wydawane.
 
Weż mnie nawet nie wkurwiaj. Chyba już Ci starczy co???? :)
Zastanawiam się jeszcze nad X w wersji RIO. Mozna je wyrwac teraz za około 600 zł.
Ogólnie coś mnie znowu tknęło na buty i pierdolę pieniądze na nie wydawane.
Tylko, że mam kilka 20% rabatów na nike. także 779-20% wygląda kusząco ;)
 
Nike.pl te kupony są płatne.

Rzadko tam biorę jakieś obuwie. Mam jakieś tam znizki w worldboxie i sneakershopie i raczej do tych dwóch się ograniczam. Chcę wyczekać do 25.11. Zobaczymy czy jakieś rabaty dadzą na black friday.
 
Last edited by a moderator:
Kupiłem buty w eobuwie. Przyszła paczka przymierzam but za duży a mniejszych już nie ma wyprzedali. Ogólnie buty niewygodne Poza tym fotki butów na ich stronie podretuszowane , w realu kolory blade i inny kształt buta.
W ciągu 2 godzin od odbioru robie zwrot , buty odsyłam Ruchem , wypełniam formularz , dzwonie , wszystko OK. Czekam i czekam NIC ,po 15 dniach na moim koncie Eobuwie pojawia się wiadomość , że przyjeli , przetworzyli i zakończyli zwrot. Sprawdzam konto bankowe kasy nie ma ,dzwonie do nich opryskliwa babka mówi mi , że za około 2 tygodnie będzie kasa :benny:
Jebani oszuści 4 pary butów kupiłem , każde drogie , pierwszy raz zwracam buty za 500 i już są u mnie spaleni.
 
Back
Top