Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Jak biegałem, to lepiej mi się latało w asicsach, ale miałem też NB, i do założenia na co dzień były baaaardzo wygodne.
Choć jak dla mnie przodują w takim casual obuwiu Geoxy
Ja mam na myśli obuwie codzienne. No, chyba że @aqua traktuje te trzy podane propozycje jako casual, to nie wchodzę w dyskusję :mamed:
 
Ja mam na myśli obuwie codzienne. No, chyba że @aqua traktuje te trzy podane propozycje jako casual, to nie wchodzę w dyskusję :mamed:

Jeśli mówisz o casualu, ale w luźnej wersji to polecam Adidas Stan Smith.
Wyglądają tak:
jon-wexler-talks-adidas-stan-smith-00.jpg


Mega wygodne, pasują właściwie do wszystkiego, są tańsze niż Lacoste a jakościowo lepsze ;)
Jedyny minus jest taki, że mogą się delikatnie łamać w miejscu zginania się stopy.
 
Jeśli mówisz o casualu, ale w luźnej wersji to polecam Adidas Stan Smith.
Wyglądają tak:
jon-wexler-talks-adidas-stan-smith-00.jpg


Mega wygodne, pasują właściwie do wszystkiego, są tańsze niż Lacoste a jakościowo lepsze ;)
Jedyny minus jest taki, że mogą się delikatnie łamać w miejscu zginania się stopy.

Ten sam problem jak z Superstarami.Swoja droga SS bardzo niedoceniany u nas w kraju.

Padly juz Gele Asicsa,wiec ja jeszcze dodam Nike Free i AM Light . Ultra boostow nie mialem i napewno nie bede mial. :)
 
Ten sam problem jak z Superstarami.Swoja droga SS bardzo niedoceniany u nas w kraju.

Mam obie pary w klasycznych kolorystykach i moim zdaniem Stany biją Superstary stokrotnie. Wygodniejsze, smuklejsze, pasują do wszystkiego i się nie rozłażą..
 
Jeśli mówisz o casualu, ale w luźnej wersji to polecam Adidas Stan Smith.
Wyglądają tak:
jon-wexler-talks-adidas-stan-smith-00.jpg


Mega wygodne, pasują właściwie do wszystkiego, są tańsze niż Lacoste a jakościowo lepsze ;)
Jedyny minus jest taki, że mogą się delikatnie łamać w miejscu zginania się stopy.
Nie uznaję białego obuwia.
 
Ultra Boosty to najlepsze obuwie, wygodne i zajebiscie wygladaja
gel lyte juz po 200-300zl mozna miec, za 500 to sa premierowe modele, ale juz chyba sie troche przejadly
flyknity lunary wygodne, ale troche waskie
 
@Comber tylko to adidas, który z jednej strony ma bardzo fajny design, a z drugiej jakoś nie doceniam ich pod względem wygody
adidas hamburg
adidas-Hamburg.jpg

spezial
f29374adde349f1bec15622c3bfdc327.jpg
 
adidas-Originals-Hamburg-12.jpg

Hamburgi takie mi odpowiadają. Przejrzałem też aktualną ofertę adidasa i takie mi wpadły w oko.
adidas-los-angeles-core-black-02.jpg
 
Back
Top