Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

w Polsce jak reklamujesz buty do 6 miesiecy od zakupu to sprzedawca musi udowodnic, że to z twojej winy jest wada, później to ty udowadniasz, że to wina produktu, po 6 miesiącach musisz zaniesc do rzeczoznawcy ( koszt od 10-30 zł zależy,w której części Polski) i okazuje się, że jesteś debilem itp. nie umiesz wiązać butów i przez to klej puścił na pięcie ( poważnie tak to wygląda)

więc jak masz je ponad pół roku to może być trudno, chociaż wszystko zależy od polityki fimy
 
w Polsce jak reklamujesz buty do 6 miesiecy od zakupu to sprzedawca musi udowodnic, że to z twojej winy jest wada, później to ty udowadniasz, że to wina produktu, po 6 miesiącach musisz zaniesc do rzeczoznawcy ( koszt od 10-30 zł zależy,w której części Polski) i okazuje się, że jesteś debilem itp. nie umiesz wiązać butów i przez to klej puścił na pięcie ( poważnie tak to wygląda)

więc jak masz je ponad pół roku to może być trudno, chociaż wszystko zależy od polityki fimy
A co to za jakieś szczególne zasady dla butów? Przecież jest ustawa o prawach konsumenta dla wszystkich zakupów internetowych. Mam rację @Comber ?
 
w Polsce jak reklamujesz buty do 6 miesiecy od zakupu to sprzedawca musi udowodnic, że to z twojej winy jest wada, później to ty udowadniasz, że to wina produktu, po 6 miesiącach musisz zaniesc do rzeczoznawcy ( koszt od 10-30 zł zależy,w której części Polski) i okazuje się, że jesteś debilem itp. nie umiesz wiązać butów i przez to klej puścił na pięcie ( poważnie tak to wygląda)

więc jak masz je ponad pół roku to może być trudno, chociaż wszystko zależy od polityki fimy
Domniemanie wady produktu zakupionego (niezgodnosci towaru z umowa) trwa przez rok od daty zakupu. Rękojmia 2 lata. Dwa lata temu byla nowelizacja i wydluzono terminu. W zakresie roku sprzedawca powinien udowodnic, ze wada nie tkwila w obuwiu. @mat01
 
Domniemanie wady produktu zakupionego (niezgodnosci towaru z umowa) trwa przez rok od daty zakupu. Rękojmia 2 lata. Dwa lata temu byla nowelizacja i wydluzono terminu. W zakresie roku sprzedawca powinien udowodnic, ze wada nie tkwila w obuwiu. @mat01
Czyli tak jak myslalem, jedna ustawa dla wszystkich zakupow. Dzieki ;)
 
Czyli tak jak myslalem, jedna ustawa dla wszystkich zakupow. Dzieki ;)
W przypadku sprzedazy na odleglosc/poza lokalem przedsiebiorstwa wystepuje kwestia odstapienia od umowy bez podania przyczyny. 14 dni od obecia rzeczy w posiadanie.
 
W przypadku sprzedazy na odleglosc/poza lokalem przedsiebiorstwa wystepuje kwestia odstapienia od umowy bez podania przyczyny. 14 dni od obecia rzeczy w posiadanie.
To to akurat wiem, bo zajmuje sie wlasnie taka sprzedaza, wiec musze to wiedziec :D Zaskoczylo mnie po prostu to, ze niby dla butow jest inaczej niz zwykle.
 
Panowie,

praktyczne pytanie mam, w jaki sposób dbacie o białe buty.. aby pozostały białe:)
Wiadomo ,ze prędzej czy poźniej sie zabrudzą, zakurzą, powstaje nalot itp
Jak dbacie o buty- Które środki sie Wam sprawdzają? itp
Ktoś ma sprawdzone metody to zapraszam do podzielenia się, dzięki
 
Panowie,

praktyczne pytanie mam, w jaki sposób dbacie o białe buty.. aby pozostały białe:)
Wiadomo ,ze prędzej czy poźniej sie zabrudzą, zakurzą, powstaje nalot itp
Jak dbacie o buty- Które środki sie Wam sprawdzają? itp
Ktoś ma sprawdzone metody to zapraszam do podzielenia się, dzięki
 
Panowie,

praktyczne pytanie mam, w jaki sposób dbacie o białe buty.. aby pozostały białe:)
Wiadomo ,ze prędzej czy poźniej sie zabrudzą, zakurzą, powstaje nalot itp
Jak dbacie o buty- Które środki sie Wam sprawdzają? itp
Ktoś ma sprawdzone metody to zapraszam do podzielenia się, dzięki
1. Regularnie je czyść a nie dopiero jak się zapierdolą jak gówno
2. Wilgotna szmatka z mydłem - są nawet jakieś specjalne odplamiające
3. Mleczko do czyszczenia kuchenek - bardzo dobrze się sprawdza przy czyszczeniu podeszw.
 
Panowie,

praktyczne pytanie mam, w jaki sposób dbacie o białe buty.. aby pozostały białe:)
Wiadomo ,ze prędzej czy poźniej sie zabrudzą, zakurzą, powstaje nalot itp
Jak dbacie o buty- Które środki sie Wam sprawdzają? itp
Ktoś ma sprawdzone metody to zapraszam do podzielenia się, dzięki

Jest pasta koloru białego - daje bardzo dobre efekty.
 
Panowie,

praktyczne pytanie mam, w jaki sposób dbacie o białe buty.. aby pozostały białe:)
Wiadomo ,ze prędzej czy poźniej sie zabrudzą, zakurzą, powstaje nalot itp
Jak dbacie o buty- Które środki sie Wam sprawdzają? itp
Ktoś ma sprawdzone metody to zapraszam do podzielenia się, dzięki

Jason Markk - nie ma nic lepszego, a potem na to Tarrago Nano Protector
 
Panowie,

praktyczne pytanie mam, w jaki sposób dbacie o białe buty.. aby pozostały białe:)
Wiadomo ,ze prędzej czy poźniej sie zabrudzą, zakurzą, powstaje nalot itp
Jak dbacie o buty- Które środki sie Wam sprawdzają? itp
Ktoś ma sprawdzone metody to zapraszam do podzielenia się, dzięki

To zależy od materiału, z którego są wykonane ;)
Jeśli są to buty sportowe wykonane z wszelkiego rodzaju ogumienia bądź tworzywa, to na pewno nie polecam pralki. Guma bardzo często ma tendencje do żółknienia pod wpływem detergentów a delikatna siatka z której są wykonane (np. Rosherun, flyknit, ..) może się osłabić i po prostu zniszczyć, a reklamowanie tego będzie raczej niemożliwe (chociaż sie nie znam).
Polecam preparaty które podał kolega wyżej - Jason Markk w zestawie ze szczoteczką ;) Drogie, ale wydajne.
Czyszczenie delikatne, bez tarcia na siłę :)
Przepraszam za wtrącenie się w temat, ale obuwie to moje zboczenie :)
 
Wole Venezia
To też tam chyba jest w Factory... możliwe, że coś ekstra dają, generalnie prawie wszyscy tam rzucili jakąś dodatkową promocją w lipcu
Tylko chujki z Toma Tailora żadnych bonusów, a szkoda, bo moje ulubione... i nie tylko moje
jak mi się pojawiły kiedyś mole w szafie, to wpierdoliły mi dwie polówki i dwa t-shirty z TT... nic innego nie ruszyły, nawet garniaków z wólczanki i sunseta, tylko się na bawełnę od toma połakomiły :(
 
Taki obuw zamówiłem ze strony ribuka. Fajnie bo już dawno wpadł mi w oko. Z dodatkową zniżką -20% wyszło łącznie 119 zł z darmową dostawą. Jednak ribuk jak chce to potrafi... :wink:

ribuk.png
 

Attachments

  • ribuk.png
    ribuk.png
    224.7 KB · Views: 9
akurat lacoste buty maja bardzo slabe jakosciowo
zreszta cena normalna, nikt za ten model 650zl by nie dal XD
 
jak ktos chce dobre promo na Timberlandy, z 300zl mozna zaoszczedzic
https://w ww.amazon.de/gp/product/B00X9D3N54?tag=ppl01-21
spcja miedzy www, bo cos sie zjebalo
 
Wiele par butów przetestowalem i pod względem wygody nic nie może sie równać N.

Jeśli chodzi Ci o New balance ... to daj spokój jest masa, masa butów wygodniejszych, ale niestety trzeba już zapłacić czy to za boosta czy za firmę i nowa technologię.
afew-store-sneaker-adidas-nmd-original-boost-runner-primeknit-core-black-coreblack-lushred-s16-st-32.jpg


adidas-ultra-boost-uncaged-june-28-release-date-0.jpg

Nike-Flyknit-Racer-.jpg
 
Jeśli chodzi Ci o New balance ... to daj spokój jest masa, masa butów wygodniejszych, ale niestety trzeba już zapłacić czy to za boosta czy za firmę i nowa technologię.
afew-store-sneaker-adidas-nmd-original-boost-runner-primeknit-core-black-coreblack-lushred-s16-st-32.jpg


adidas-ultra-boost-uncaged-june-28-release-date-0.jpg

Nike-Flyknit-Racer-.jpg


Jeśli chodzi o sportowe, naprawdę wygodne i lekkie buty to polecam Asics Gel Lyte III.
Co prawda nie są to tanie buty, bo też 400 - 500 zł trzeba na nie wydać, ale nie jest to Ultra Boost za 800 ...
Poza tym, na Asicsy bardzo często jest promo i można je dorwać już za 300 zl :)

(kurde chyba pora iść z tego tematu, to męska moda, niemniej polecam się )
 
Jeśli chodzi o sportowe, naprawdę wygodne i lekkie buty to polecam Asics Gel Lyte III.
Co prawda nie są to tanie buty, bo też 400 - 500 zł trzeba na nie wydać, ale nie jest to Ultra Boost za 800 ...
Poza tym, na Asicsy bardzo często jest promo i można je dorwać już za 300 zl :)

(kurde chyba pora iść z tego tematu, to męska moda, niemniej polecam się )
Gelki też super, ale my tu teraz o wygodzie, a kobiece zdanie w tym temacie jak najbardziej się przyda.
 
Ja z czasow jak latalem na balety 10 lat temu nie przypominam sobie wygodniejszych butow niz Cortezy. Nie wiem czy ten obecny wypust tez jest taki wygodny.
 
@kokaina też miałem Cortezy, ale prawda jest taka, że technologia poszła mocno do przodu i serio buty z flyknitu np są mega lekkie i wygodne, jak byś chodził w skarpecie,a boosty na prawdę czuć jak idziesz.
 
Wiele par butów przetestowalem i pod względem wygody nic nie może sie równać N.
Jak biegałem, to lepiej mi się latało w asicsach, ale miałem też NB, i do założenia na co dzień były baaaardzo wygodne.
Choć jak dla mnie przodują w takim casual obuwiu Geoxy
 
Back
Top