Ciekawe rzeczy.

A teraz doczytaj toTo bajka, że ludzie pochodzą z afryki, do afryki wyemigrowało część wczesnych naszych wspólnych przodków z eur-azji,
a skąd małpie geny w ludziach z Afryki? Wnioskuję, że przodkowie współczesnych czarnych zaczęli po prostu dymać małpy, co zostało im do tej pory. Ładnie się to spina w całość.
:beczka:
nawiązując

Sensacyjne odkrycie w Turcji. Rodzina zachowuje się jak małpy. Są brakującym ogniwem?​

:beczka: :beczka::beczka:
 
Reekord!

aligator.jpg


Największy Aligator w historii Mississippi
 
jakby się ktoś nudził ;)

@niepotrzebujetego

2 miesiące temu
Algorytmy youtube są niepojęte. Nie wiem czemu mam to na głównej, ale super się ogląda xD To znaczy, dla mnie równie dobrze Pani dr mogłaby to wszystko zmyślać na bierząco - nie mam pojęcia o czym ona mówi, ale bardzo mi się podoba :D


@bigpinkfurrybox1300

3 miesiące temu
Matematyka to dla mnie czarna magia, ale chciałam napisać, że warkocze pani doktor Heleny są fantastyczne. Kocham ten nonkonformizm w świecie w którym krytycznie patrzy się na dojrzalsze kobiety noszące długie włosy.
 
Coś już o tym słyszałem, dla mnie to w chuj dziwne bo ja mam ten "wewnętrzny głos" zawsze, nie potrafię sobie wyobrazić jak to jest jak go nie ma. Ciężko mi też w to uwierzyć bo ten głos (chyba) czyni nas ludźmi, bez niego to jak? Że sam instynkt? Nie wiem. Nie zbadasz maszyną czy ktoś ma ten głos czy nie, musisz wierzyć na słowo, tyle że jak weźmiesz moją lube na takie badanie i spytasz o horoskopy to powie ci że się sprawdzają, a to chuja prawda, nie wierzę badaniom na gębę.


MACIE WEWNĘTRZNY GŁOS?
Mam, ale jak chcę to go wyłączam, jednak wtedy i tak działa/m na autopilocie.

Mogę go kompletnie wyłączyć i wtedy jestem najlepszym testerem ever :suchykarol:
 
no akurat niestety tak, Czesi nas za to nie lubią. A jeszcze jakieś kurwy mają czelność chwalić Kwaśniewskich czy innych Milerów
Ja tłumaczę to każdemu pepikowi za każdym razem jak ten temat się pojawia, że mają się cieszyć, że to my, a nie Ruscy weszli.

Bo tak zamiast setki zabitych (co nie dotyczy wyłącznie nas) mieliby tysiące zabitych, dziesiątki tysięcy zaginionych, plus setki tysięcy gwałtów. Tu dodaję że raczej by tego nie chcieli, pomimo że Czeszki to najlepsze aktorki porno na świecie :jarolaugh:

Nie bałem się tego powiedzieć w hospodzie pełnej Pepików, trza wiedzieć za czym się stoi ::really::
 
Back
Top