Ciekawe filmy dokumentalne na YT

Z polecenia Roberto Saviano. Musze wygospodarowac troche czasu i obejrzec. Niektorzy moga sie mocno zdziwic jak wygladaja Wlochy od tzw. kuchnii



Byłem kiedyś na Sycylii, 3 świat, kryminaliści na każdym kroku, sam widziałem dwie akcje w ciągu 2 dni haha i bieda taka jak w Polsce w latach 90-tych Piękne miejsce ale nigdy tam nie wrócę :D
 
a jakie miasto/ miasta najlepiej zwiedzic na Sycylii ? tylko nie chodzi mi o wrazenia kryminalne , a bardziej pozwiedzanie i odpoczynek
 
a jakie miasto/ miasta najlepiej zwiedzic na Sycylii ? tylko nie chodzi mi o wrazenia kryminalne , a bardziej pozwiedzanie i odpoczynek

Wiesz co ja byłem w tej części, okolice miasta Katania, Aci Castello jeśli pamiętam dobrze i ponoć właśnie źle wybrałem jeśli chodzi o przestępczość haha ale za to miałem blisko do pięknego wulkanu Etna który jest obowiązkowy jeśli chodzi o zwiedzanie. Niesamowite wrażenia. Ale jak pojechałem z Katanii do Syrakuzy i Taorminy to były naprawdę przepiękne miejsca, takie na full wypasie jak z serialu Gra o Tron :) Żałowałem że bazy nie miałem gdzieś bliżej nich.

To właśnie Taormina

timthumb.php
 
Słuchajcie, ostatnio oglądałem na National Geographic jeden odcinek takiego dokumentu o pracy służb na lotnisku w Kolumbii.
Polski tytuł to "Alarm na lotnisku", oryginalny to "Alerta Aeropuerto: Colombia". Byłbym mega wdzięczny podlinkowanie jakby ktoś znalazł.

Ewentualnie inne z tego cyklu.
 
Back
Top