Ciekawe filmy dokumentalne na YT

Zajebisty klip,



Kjerag, Norwegia - Niesamowite miejsce!



jakby ktoś miał ochotę, dorzucam wersję 14-minutową :)
 
Kurwa piekna sprawa, zawsze takie skoki czy szybowanie mnie rajcowalo. Zajebiste krajobrazy, emocje, poczucie wolnosci .. "moze" za pare lat sprobuje :-)



http://www.sadistic.pl/lot-feniksa-vt51866.htm
 
Kurwa piekna sprawa, zawsze takie skoki czy szybowanie mnie rajcowalo




Cytując jednego gościa z powyższego klipu - człowiek wolny, to ten który realizuje swoje marzenia,




"moze" za pare lat sprobuje


no właśnie zawsze tak się mówi, ale niestety na tym się kończy w większości przypadków.



:-)
 
Mega 2 postacie w HoF NBA! Szacun za to co dali tej dyscyplinie sportu. Birda najbardziej pamiętam z "trójek" a Magica z asyst
 
like_water.jpg




Cały film:
 
Polecam cały serial "Through the Wormhole" z Morganem Freemanem, niekoniecznie z YT... Tutaj pierwszy odcinek:
 
@defthomas



Oglądam ten dokument o żywności, który tu wrzuciłeś i... za dużo pytań. Takie filmy ryją mi mózg. Nie wiem kurwa co prawdą, a co nie i chyba wszystko co tam jest zawarte nie może być prawdą, ale jeśli by tak było to głowa mała. Świat jest tak dziwny, że czasem już nic więcej nie chce wiedzieć, Boże uchowaj mnie w nieświadomości, bo zwariuję :P
 
Taa filmy o jedzeniu a raczej o korporacjach które produkują jedzenie ryją mi banie :) Szczegolnie że widzę na żywo jak wyglądają ludzie z Francji a jak z UK. Mimo że kraje są blisko siebie i wydawało by się że są podobne to różnice są niesamowite. Zawsze się śmieje że w Francji grubych ludzi widzę tylko na lotnisku lub stacji kolejowej jak przyjeżdżają z UK hehe
 
Im więcej człowiek wie tym trudniej mu postrzegać otaczający świat ( co jest prawdą, a co nie) przynajmniej ja tak mam :)
 
Rynek wymaga takiej produkcji żywności. Jak ktoś chce to może wrócić do orania koniem :) Nie wiem skąd się biorą te mongolskie opinie, że rolnictwo wielkotowarowe jest takie złe. Skoro zużycie paliwa/zasobów ludzkich/maszyn/energi jest mniejsze? Cały ten film jest robiony pod z góry założoną tezę.



Najlepiej gotować codziennie ziemniaki w tłuszczu, i potem się dziwić że jest się grubym. :)
 
Myślę że problem jest dużo poważniejszy niż ludzie którzy obtaczają ziemniaki w tłuszczu :) Zobacz ile kasy firmy żywieniowe pompują w reklamę, lobbing itp rzeczy. To jest branża dla której liczy się tylko i wyłącznie zysk a zdrowie ludzi mają gdzieś. Na szczęście w niektórych krajach takich jak FR rządy się bronią i ludzie dbają o to co mają na talerzu ale nie wszędzie tak jest.



Wydaje mi się że mówili o tym w programie BBC The Men Who Made Us Fat
 
Back
Top