Ciekawe filmy dokumentalne na YT

Kraver dzięki za video!


Edit: W kńcowych epizodach Icke za bardzo odjechał. 3 pierwsze części naprawdę ok.
 
Dokładnie Yoshi, szczególnie gadka o tej rasie "reptilian" :-)



Znalazłem też dość długą serie Icka: Beyond the Cutting Edge (składa się z 3 części każda po 10- 12 partów co daje w sumie 37 filmików), sam nie obejrzałem całości, ale ogólnie rzecz biorąc to rozwinięcie tego co wrzuciłem wcześniej.
 
Pierwsze trzy części Icke'a, to wypisz/wymaluj, jak ktoś będzie studiował prawo/politologię, wykłady z teorii demokracji/filozofii prawa, tam jest nawet o wiele ostrzej niż w tym dokumencie. Fajnie, że się nawet admin wypowiedział, bo już bałem się że inny wywali ten filmik za jego niepoprawność :) świrki oczywiście...



Ja raz jeszcze polecam te z www.balladafilm.pl
 
Piękna historia chłopca dla którego słowo "niemożliwe" nie istnieje :
 
Polecam, dokument daje do myślenia.



name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src=" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></embed></object>
 
Lucifer dzięki za link. Jak znajdę moment to z przyjemnością obejrzę.


Zapowiada się dawka propagandy i naciągania faktów do sklejenia załozonej na początku tezy jednak lubię tego typu "dokumenty".
 
Myślę że pozytywnie Cie to zaskoczy. Sam jestem trochę dalej niż te filmiki w takich tematach, ale podają takie informacje że głowa mała i nie mogę się nadziwić że trafiło to już do mass mediów.
 
Co do ukrytej archeologii to polecam książkę "Zakazana Archeologia" gdzie jest znacznie wiecej mocno rozwiniętych wątków. A skoro temat dotarł w końcu do tematów więziennych pozwolę sobie wrzucić cos od siebie (Jakoś nie chciałem być prekursorem tego tematu XD).



"Najcięższe więzienia w stanach"



9u061B4nmlY[/media]/a/p
p
Polecam całą serię jeśli ktoś lubi takie klimaty, a nawet jeśli ktoś nie lubi to i tak polecam bo mi się cholernie spodobało./p
p
Do tego dorzucam jeszcze kolejną z serii czyli "Za kratkami"/p
p
a href=]
 
Dokumenty o chłopakach we więżniu zawsze mnie rozjeżdżają :-):-):-)



Favim.com-22106_large.jpg
 
Dla tych co lubią histrorię :



Otto Skorzeny - Najgroźniejszy człowiek w Europie



http://youtu.be/2ZEdB5ME2aI



The Soviet Story



http://youtu.be/38NNtNJCYLA
 
Back
Top