Chcemy Mameda w UFC !!!

Poszlo, ale obawiam sie, ze wysokosc kontraktu oferowanego Mamedowi od tego nie wzrosnie. My Go tam chcemy, On chce sie tam bic i Oni tez Go chca, tylko ta kasa :).
 
Wiecie ile lajków miały podobne apele w przeszłości? Bo myślę, że jeżeli ma być tego wydźwięk to tak z 10 koła minimum musi być.
 
Jakby media podłapały tą inicjatywe to kto wie:-) Może i cud by się zdarzył.
 
Spamowanie Janka w tej sprawie uważam za brak ogłady i bezczelność
 
Zlajkowałem z troll konta, ale osobiście nie wierzę w powodzenie akcji ;). Jednak trzymam kciuki, bo kto nie próbuje, ten nie wygrywa.
 
kurna a profilu UFC na fejsie nie można zespamować :-)



https://twitter.com/#!/UFC tu jeszcze możecie wklejać :D
 
@jajcarz



Chodzi o to żeby jak najbardziej nagłośnić tą inicjatywę. Potrzebne jest przecież conajmniej paręnaście tyś like.
 
Do słodziaka może trzeba napisać? Może jego dziunie tez bd lajkowac. Do tego jakies znane portale jak demotywatory, mistrzowie czy kwejk.
 
jestem bardzo sceptyczny na temat spamowania Dany i reszty, ale jak już chcecie, to na twitterze aktywny jest jeszcze Lorenzo Fertitta, jego też można :)



poza tym można uderzyć do jakichś wpływowych dziennikarzy i osób związanych z UFC, niech o tym zrobi się głośno: np Helwani, Anik, może nawet Rogan ;)
 
Spamowanie Janka w tej sprawie uważam za brak ogłady i bezczelność


A to niby czemu? To, ze komuś nie idzie w jakiejś sprawie, nie znaczy, ze drugiemu ma w tym nie pomóc. No chyba, ze jest małoskotkowy i kieruje nim głównie zazdrość. Nie sądze, by Janek należał do takich osób.
 
przeciez wystarczy ze nawet od kazdego po 30 znajomych jeszcze polubi (a to nic nie kosztuje) i juz mamy spora grupe, na prawde duzo wysilku to nie kosztuje zeby wyslac znajomym



a spamowac dziennikarzom i szefom UFC trzeba jesli bedzie kilka tys. conajmniej bo teraz jest to smieszne
 
A to niby czemu? To, ze komuś nie idzie w jakiejś sprawie, nie znaczy, ze drugiemu ma w tym nie pomóc. No chyba, ze jest małoskotkowy i kieruje nim głównie zazdrość. Nie sądze, by Janek należał do takich osób.




Ale nie mówimy o Janku tylko o osobie, która mu spamuje profil.




przeciez wystarczy ze nawet od kazdego po 30 znajomych jeszcze polubi (a to nic nie kosztuje) i juz mamy spora grupe, na prawde duzo wysilku to nie kosztuje zeby wyslac znajomym


Prosiłem znajomych o polubienie profilu miejscowego klubu bokserskiego. Zareagowała jedna osoba.



No ale jak już jesteśmy przy tym to może Wy pomożecie: http://www.facebook.com/BksBukowinaWalcz :>



Jest jeden zdolny chłopaczek, który ma jechać na ME juniorów, a choćby z tego tematu wiecie jak ciężko zdobyć sponsorów.
 
w ramach protestu przeciw słabej oferty dla Mameda zamierzam przykuc sie łancuchem do Brittney Palmer



potrzebuje dwoch chetnych do przykucia sie do pozostalych ring girls
 
wrzuciłam na fejsa Orange Sport, ipla i Cyfrowego Polsatu może ktoś się zainteresuje :D



GLF jeśli polubimy to koleś pojedzie ? lajki kasy im nie napędzą bardziej słanie jakiś maili do firm i dziennikarz...



właśnie może lepiej hurtowo wysyłać maile do UFC, Dany itd. ? to bardziej działa niż lajki na fejsie, wiem z autopsji po ataku na TVN - usunęłi po kilku godiznach filmik z żenującym programem o prawosławnej wigilii i nawet sprostowanie było :-)
 
GLF jeśli polubimy to koleś pojedzie ? lajki kasy im nie napędzą bardziej słanie jakiś maili do firm i dziennikarz...


Koleś pojedzie tak czy owak, bo kasa już się znalazła. Co do maili do firm to ktoś już opisał jak to wygląda w temacie, który wcześniej podałem.
 
Różnie to wygląda, a ten ktoś podał akurat mroczny przykład :/ bez próbowania nic nie wyjdzie, jak z szukaniem pracy, 1 na 50 firm odpisze... to git :D sponsor się znalazł ?
 
Back
Top