By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Nie dałbyś rady :fjedzia:

No i dobrze, co się tak zestresowałeś, Mordeczko? :śmiech:

No chyba, że kolejka będzie na za 5 lat albo pozamykacie ludziom szpitale i będą zdychać na ulicy bo Srovid to wtedy to nie :DC:
Nie no luźno, mam wyjebane w tą aferę. Ja jestem czysty, mogą mnie sprawdzać
 
Back
Top