By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Ile % teraz mają kredyty gotówkowe? Coś mi tu w banku mignęło na 10%, to jest dobrze czy źle? W kalkulatorach wychodzi koszt 11k dla pozyczonych 100k (na 24mce).
 
Ile % teraz mają kredyty gotówkowe? Coś mi tu w banku mignęło na 10%, to jest dobrze czy źle? W kalkulatorach wychodzi koszt 11k dla pozyczonych 100k (na 24mce).

Jak znajdziesz na 10% to bardzo dobrze. Tylko pytanie czy przy takim oprocentowaniu znajdziesz wariant bez prowizji :)

No i pewnie te 10% to z ubezpieczeniem, więc de facto i tak koszt masz wyższy.
 
Jak znajdziesz na 10% to bardzo dobrze. Tylko pytanie czy przy takim oprocentowaniu znajdziesz wariant bez prowizji :)

No i pewnie te 10% to z ubezpieczeniem, więc de facto i tak koszt masz wyższy.
Dokładnie na 10,34%. Wyskoczyła mi oferta z automatu, do 100k, do 120mcy. Co ciekawe teraz mi zniknęła i nie jestem w stanie jej nigdzie wyklikać XD
EDIT:
samo się pojawia co jakiś czas
 
Last edited:
Dokładnie na 10,34%. Wyskoczyła mi oferta z automatu, do 100k, do 120mcy. Co ciekawe teraz mi zniknęła i nie jestem w stanie jej nigdzie wyklikać XD
EDIT:
samo się pojawia co jakiś czas

Jaki bank tyle daje? Mi tylko czasami w Santander Consumer Banku wyskakiwały dobre promocje, ale na mniejsze sumy. Tak to nie kojarzę, żeby na rynku gdzieś była taka oferta.
 
Dokładnie na 10,34%. Wyskoczyła mi oferta z automatu, do 100k, do 120mcy. Co ciekawe teraz mi zniknęła i nie jestem w stanie jej nigdzie wyklikać XD
EDIT:
samo się pojawia co jakiś czas
Screenshot_2024-04-23-22-33-43-24_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg
 
Teraz zjarzyłem że są dwie wersje kredytu
1. Do 100k, do 24mcy: 10,34%
2. Do 100k, do 120mcy: 10,51%

Ciekawe czy mozna nadplacac, hmmmm.
 
Jak znajdziesz na 10% to bardzo dobrze. Tylko pytanie czy przy takim oprocentowaniu znajdziesz wariant bez prowizji :)

No i pewnie te 10% to z ubezpieczeniem, więc de facto i tak koszt masz wyższy.
Na konsumenckich się nie znam.

Można to nadpłacać?
 
"ostatnia prosta" XD
Nieźle, nie jestem wścibski, jedynie regularnie zniechęcam się do takich przedsięwzięć żeby mi na starość nie odjebało i żebym się nie rzucił do budowania jakiegoś :korwinlaugh:

Że tak dopytam: co potrzebuje 100-200 tysięcy, na tym etapie budowy na jakim jesteś teraz?
 

Nie wiedziałem że na Joe Monster są artykuły :śmiech:

Łapcie dobry fragment "... w języku arabskim oraz hebrajskim. Biorąc pod uwagę, że znaleziska te miały pochodzić sprzed ponad 200 milionów lat, jedynym wytłumaczeniem tego odkrycia mogło być to, że sam Stwórca podpisał się tam w języku łysych małp" :lesnarhappy:
 
Nieźle, nie jestem wścibski, jedynie regularnie zniechęcam się do takich przedsięwzięć żeby mi na starość nie odjebało i żebym się nie rzucił do budowania jakiegoś :korwinlaugh:

Że tak dopytam: co potrzebuje 100-200 tysięcy, na tym etapie budowy na jakim jesteś teraz?
Jeszcze mam ale zara mnie oskubią XD a jeszcze kuchnia, panele, kilka pierdół. Kupuje psa, spie na podłodze, ale za to gotuje i sram jak król XD
 
Alior, firmowe.

To firmowe to inna para kaloszy. Przy firmowym standard jest około 10-10,5%. Jedynie na co warto zwrócić uwagę do gwarancja de minimis i czy jest prowizja za wcześniejszą spłatę.

Na konsumenckich się nie znam.

Można to nadpłacać?

Oczywiście że tak. Konsumencki bez żadnych obwarowań można nadpłacać. Jedynie trzeba sprawdzać warunki nadpłat, bo np. z tego co wiem, to alior prowizje wlicza w początkowe raty, więc jak szybciej spłacisz to nie oddają proporcjonalnie prowizji chujki.
 
A jak doliczyć "jedyny żywiciel rodziny" i "weksel" ehhehe

Nie no, czaje. Moze zmiekne, poki co walcze.
@HubiSSJ3 weź wytłumacz szefowi że konsumenckie są dla balasów.
:beczka:

Niestety też chyba będę musiał mały dobrać, bo deweloper nam będzie przerabiał komin to przy okazji skończę sąsiednie pokoje jak już i tak będzie rozjebane.
 
@HubiSSJ3 weź wytłumacz szefowi że konsumenckie są dla balasów.
:beczka:

Niestety też chyba będę musiał mały dobrać, bo deweloper nam będzie przerabiał komin to przy okazji skończę sąsiednie pokoje jak już i tak będzie rozjebane.
Kupiłeś nową chate w nowym budownictwie i po X czasu deweloper przerabia komin bo zjebal i rozpierdala Ci chate?

:zakręcony:
 
Back
Top