By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

12 PLN za prowadzenie i to jest jedyna opłata. Przez 5 lat posiadania rachunku 3 razy byłem w oddziale. Ponieważ mam kilka przelewów z faktur miesięcznie mam poustawiane, że sms przychodzi jak jest zasilenie powyżej 1000. Dobra aplikacja na telefony. Do tego ING uczy się regularnych przelewów i jak często robisz jakąś operacje to potem nie będzie żądał potwierdzenia przelewu. Minusy - jak robisz powyżej 10 koła obrotu miesięcznie przez konto to raz do roku dzwonią, żeby zaprosić na spotkanie z doradcą finansowym, żeby wcisnąć ubezpieczenia inwestycyjne. Jak masz działalność to musisz wniosek o kartę kredytową złożyć w oddziale.

Nie chciałem robić balaganu w temacie "oplot" więc tutaj się zapytam. Jako osoba będąca w temacie - jaką masz opinię o mBanku?
 
Nie chciałem robić balaganu w temacie "oplot" więc tutaj się zapytam. Jako osoba będąca w temacie - jaką masz opinię o mBanku?
Integracja usług, mobilność, aplikacja mobilna - mistrzostwo. W paru miejscach mogliby sobie opłaty darować. Mbank łatwo daje swoim klientom kredyty. Masz dostęp do marketu z funduszami inwestycyjnymi (które to rozwiązanie jest kopiowane w jednym chińskim banku obecnie).
 
Integracja usług, mobilność, aplikacja mobilna - mistrzostwo. W paru miejscach mogliby sobie opłaty darować. Mbank łatwo daje swoim klientom kredyty. Masz dostęp do marketu z funduszami inwestycyjnymi (które to rozwiązanie jest kopiowane w jednym chińskim banku obecnie).
Ja już jestem w mbanku od 10 lat więc tylko chciałem poznać opinie. Mam tam tez kredyt mieszkaniowy więc jestem z nimi uwiązany jeszcze na 4 lata. Jedno co tam wkurza to ciągłe zaminy regulaminu usług - dosłownie co tydzień coś się zmienia.
 
Ile razy Mbank był w 3 najtańszych banków - 0
Hmm, miałem ponad 60% wkładu własnego, sprawdzałem oferte w wielu bankach, konsultowałem się tez z doradcą kredytowym i jak brałem kredyt to była to 3 najlepsza pozycja. Różnicą było to, że przy pierwszych dwóch musiałbym brać dodatkowe/powiazane produkty jak np karta kredytowa
 
Hmm, miałem ponad 60% wkładu własnego, sprawdzałem oferte w wielu bankach, konsultowałem się tez z doradcą kredytowym i jak brałem kredyt to była to 3 najlepsza pozycja. Różnicą było to, że przy pierwszych dwóch musiałbym brać dodatkowe/powiazane produkty jak np karta kredytowa
Ile marży ?
 
"materiały dla energetyki i lotnictwa".

Daj se na luz, radzę zmienić kierunek na automatykę/informatykę. W intelu (3city) ogarnięty inżynier dostaje łącznie z projektami około 7000-7500 PLN na rękę miesięcznie. Spytasz o wiek? 26 lat!
 
Ja jak teraz brałem kredyt na mieszkanie to musiałem dłuuuuugo tłumaczyć doradcy w banku, że nie zatrudnię się na etat we własnej firmie :DC:
 
Dobry doradca :penn:

Co ciekawe tak mi sugerowali we większości banków, tylko ten był wyjątkowo uparty. Jako przedsiębiorca mam niską zdolność, ale jako pracownik dla samego siebie zdolność zwiększała się parokrotnie :lol:
 
Orientuje się ktoś z was może czy jeżeli wynajmuję nieruchomość pod inwestycję to czy jest opcja się jakoś zabezpieczyć prawnie, żeby najemca nie stwierdził, że spoko biznes ktoś otworzył w jego miejscu i wyjebie mnie stamtąd i zrobi to samo?
 
Orientuje się ktoś z was może czy jeżeli wynajmuję nieruchomość pod inwestycję to czy jest opcja się jakoś zabezpieczyć prawnie, żeby najemca nie stwierdził, że spoko biznes ktoś otworzył w jego miejscu i wyjebie mnie stamtąd i zrobi to samo?
Pogadaj z chłopakami z Olsztyna, niech mu Asłan wytłumaczy te zawiłości prawne.
 
Kumpel zajebistą inwestycje zrobił. 25 procent udziałów w krematorium na Dolnym Śląsku. 150 ciał miesięcznie. Jeden bus na 8 trumien już im nie wystarcza i muszą następnego brać.
 
Kumpel zajebistą inwestycje zrobił. 25 procent udziałów w krematorium na Dolnym Śląsku. 150 ciał miesięcznie. Jeden bus na 8 trumien już im nie wystarcza i muszą następnego brać.
Da zniżkę na hasło "związek cohones"?
 
Back
Top