By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

@Rycho @SCStunner Jak tam koniec sierpnia, samochody poładowane ? :irish:
Własnie dzisiaj rano dostałem piekne storno w hiszpani:penn:
Konies sezonu owocowego lada dzień

Zaczyna sie 2 miesiace stania po parkingach albo jazdy byle gdzie, i wojny o ładunek aby spierdolic z hiszpani
Nie wysyłam teraz maszyn jak nie musze

Edyta. widze ze Jarus wrocił:joer:
 
Własnie dzisiaj rano dostałem piekne storno w hiszpani:penn:
Konies sezonu owocowego lada dzień

Zaczyna sie 2 miesiace stania po parkingach albo jazdy byle gdzie, i wojny o ładunek aby spierdolic z hiszpani
Nie wysyłam teraz maszyn jak nie musze

Edyta. widze ze Jarus wrocił:joer:

Hiszpania to jest dramat:irish: a ja dzis kuzwa cały dzien szukalem jenego przerzutu i cudem 30 mi temu cokolwiek wpadło :joe:

Król wygrał to i jaruś wrócił :P
 
Hiszpania to jest dramat:irish: a ja dzis kuzwa cały dzien szukalem jenego przerzutu i cudem 30 mi temu cokolwiek wpadło :joe:

Król wygrał to i jaruś wrócił :P
Szczescie ci sprzyja:lol:
Nom hiszpania to jest jebane gówno teraz ze tak powiem
ale co zrobic ,my tam latamy cały rok,
Pamietaj jak kiedys jakies 4-5 lat temu wtedy był kryzys w Es
ciezarowki stały w Hiszpani po 2 tygodnie...
Piechota dało by rade wrocić:penn:
 
Szczescie ci sprzyja:lol:
Nom hiszpania to jest jebane gówno teraz ze tak powiem
ale co zrobic ,my tam latamy cały rok,
Pamietaj jak kiedys jakies 4-5 lat temu wtedy był kryzys w Es
ciezarowki stały w Hiszpani po 2 tygodnie...
Piechota dało by rade wrocić:penn:

Ja tam w sumie się cieszę z lipy na giełdzie, bo na ładunkach z IT mogę ciąć jak pojebany :bleed::irish:

KnSk8Jl.gif
 
Jak patrzysz pod kątem ceny obecnej to:
PLN 2011-2012 - miałeś najniższe marże na PLN (poniżej 1 procenta)
CHF - sierpień 2011 - CHF po 3,59, niskie marże i jeszcze można było normalnie dostać, osoby które wtedy brały nadal są na plusie w stosunku do kredytu w PLN o jakieś kilkadziesiąt złotych na każde 100 000 kredytu.

Czyli w PLN tak 3 lata po kryzysie :) #rozkminy
 
@Rycho @SCStunner Jak tam koniec sierpnia, samochody poładowane ? :irish:
Poładowane, przy czym ja mam busy, to życia nie znam. Niemniej po DE to już jest taka chujnia, że szkoda szczempić ryja, Francja ratuje nam dupy, powoli największa bieda się kończy, musi być lepiej, bo firma z torbami pójdzie. Po IT jeżdżą normalnie jak te nowe przepisy wchodzą?
 
Ktoś robił w rzeczach z okolicy seo/copywritingu "stacjonarnie"? Jak stoi przy czymś takim sprawa z zarobkami? Pytam, bo bawię się w to zdalnie dorabiając na studiach, ale coraz mocniej ciągnie mnie w stronę tego, żeby zająć się tym na pełen etat, ale przykładowo tutaj:
http://www.web-profit.pl/praca/seo-copywriter.html
"atrakcyjne" zarobki nie mówi mi kompletnie niczego.
 
Ktoś robił w rzeczach z okolicy seo/copywritingu "stacjonarnie"? Jak stoi przy czymś takim sprawa z zarobkami? Pytam, bo bawię się w to zdalnie dorabiając na studiach, ale coraz mocniej ciągnie mnie w stronę tego, żeby zająć się tym na pełen etat, ale przykładowo tutaj:
http://www.web-profit.pl/praca/seo-copywriter.html
"atrakcyjne" zarobki nie mówi mi kompletnie niczego.

Mój ziomek w tym siedzi i raczej nie narzeka.

O ile się orientuje to będzie to suma ok. 4tys (Łódź), jednak on posiada już kilkuletnie doświadczenie.
 
Chętnie dowiem się ile Ty ogarnąłeś dla stażu firmy 1 dzień :) A za "jak" to nawet zapłacę lub wodkę postawię :)
500 mrfp - JDG (na lewarze 5:1 w stosunku do zabezpieczenia) 4,8 mln - spółka celowa - branża paliwowa (2 miesiące stażu). Generalnie to co napisałeś śmierdzi mi na km ofertą IB na niezabezpieczone.
 
500 mrfp - JDG (na lewarze 5:1 w stosunku do zabezpieczenia) 4,8 mln - spółka celowa - branża paliwowa (2 miesiące stażu). Generalnie to co napisałeś śmierdzi mi na km ofertą IB na niezabezpieczone.

Innej raczej na rynku nie ma, stąd pytanie :) Zabezpieczenia wiadomo inna bajka
 
Innej raczej na rynku nie ma, stąd pytanie :) Zabezpieczenia wiadomo inna bajka
3 miesiące stażu - pocztowy
6 miesięcy - Eurobank
Jak pacjent przechodzi z UOP na samozatrudnienie to na odstępstwo masz w Aliorze, Mbanku i pierdyliardzie innych banków. Z poręczeniem starych wchodzi IM, TISE, WARP, FM, BOŚ robi debet od 3 miesiąca działalności. W BGK na start jest bodajże 50 koła.
W IB do 6 miesięcy możesz tylko 25 koła i tylko bik A, a cenowo jak za zboże
 
3 miesiące stażu - pocztowy
6 miesięcy - Eurobank
Jak pacjent przechodzi z UOP na samozatrudnienie to na odstępstwo masz w Aliorze, Mbanku i pierdyliardzie innych banków. Z poręczeniem starych wchodzi IM, TISE, WARP, FM, BOŚ robi debet od 3 miesiąca działalności. W BGK na start jest bodajże 50 koła.
W IB do 6 miesięcy możesz tylko 25 koła i tylko bik A, a cenowo jak za zboże
:penn:
Jak ni chuja nie wiem o co chodzi to jest ze mna zle?
 
Zajmuje się tutaj ktoś e-marketingiem (głównie AdWords, mailing)? Ewentualnie orientuje się ktoś jak kształtują się zarobki w tej branży? Wiadomo, że dużo zależy od umiejętności i doświadczenia ale chodzi mi mniej-więcej poglądowo.
 
Back
Top