By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Hmm, kojarzysz ulicę?
Właśnie nie, pierwszy raz tam byłem. Miałem skręcić w prawo i widziałem jak z lewej bardzo daleko nadjeżdża samochód, więc postanowiłem, że nie będe hamował i z 3 biegu ruszyłem. Niestety ten chuj postanowił, że nie będzie jechał za ciężarówką i przyśpieszył tak aby mnie wyprzedzić zanim nabiore prędkości (sam tak czasem robie :boystop:) Wyprzedził mnie w momencie gdy tylne koło przyczepy już zjeżdżało ze skrzyżowania no i egzaminator sie przyjebał. Gdyby gość nie przyśpieszył nie byłoby mowy o żadnym wymuszeniu. Nawet gdyby było wymuszenie to przecież egzaminator powinien mnie chyba zatrzymać przed wjazdem. No trudno stało sie. Z 6 osób dzisiaj zdała jedna, dwie wyjechały na miasto, a 3 nawet nie ruszyly na łuku :jump:
 
Właśnie nie, pierwszy raz tam byłem. Miałem skręcić w prawo i widziałem jak z lewej bardzo daleko nadjeżdża samochód, więc postanowiłem, że nie będe hamował i z 3 biegu ruszyłem. Niestety ten chuj postanowił, że nie będzie jechał za ciężarówką i przyśpieszył tak aby mnie wyprzedzić zanim nabiore prędkości (sam tak czasem robie :boystop:) Wyprzedził mnie w momencie gdy tylne koło przyczepy już zjeżdżało ze skrzyżowania no i egzaminator sie przyjebał. Gdyby gość nie przyśpieszył nie byłoby mowy o żadnym wymuszeniu. Nawet gdyby było wymuszenie to przecież egzaminator powinien mnie chyba zatrzymać przed wjazdem. No trudno stało sie. Z 6 osób dzisiaj zdała jedna, dwie wyjechały na miasto, a 3 nawet nie ruszyly na łuku :jump:
Często pretekstem do oblania egzaminu jest klakson użyty przez innego uczestnika ruchu, co nie zawsze przekłada się na realne zagrożenie.
Próbuj dalej, bo Jastrzębie to fajne miasto na egzamin.
 
Często pretekstem do oblania egzaminu jest klakson użyty przez innego uczestnika ruchu, co nie zawsze przekłada się na realne zagrożenie.
Próbuj dalej, bo Jastrzębie to fajne miasto na egzamin.
Wiem że fajne
4 razy c zdawałem :lol:
 
Wiem że fajne
4 razy c zdawałem :lol:
No way :D
A, C i D za pierwszym w tym Wordzie (B zdawałem w Rybniku, i dopiero za 3 razem :D )
Brutalna prawda jest taka, że Word-y muszą utrzymywać się same, a więc z pieniędzy zarobionych na egzaminach. Reszty nie trzeba dopowiadać :)
 
No way :D
A, C i D za pierwszym w tym Wordzie (B zdawałem w Rybniku, i dopiero za 3 razem :D )
Brutalna prawda jest taka, że Word-y muszą utrzymywać się same, a więc z pieniędzy zarobionych na egzaminach. Reszty nie trzeba dopowiadać :)
Wiesz ja 3 razy ujebałem na placu tylko i wyłącznie z moje winy. Za 4 zdałem i na mieście nie było najmniejszego problemu. Troche wkurwia to iż wiem że jechałem dobrze a jedna chujowa sytuacja i 250zł poszło się jebać
 
Gry poinstaluje jak będzie trochę czasu, to dam znać jak śmigają :)
 
Dostałem lapka za 15800 zł i teraz się cykam, żeby go nie rozjebać...

Lol.. To do czego go używasz? Obliczenia CFD, jakieś analizy naprężeń?

Ja ostatnio dostałem do SolidWorks Premium i AutoCADa lapka DELL'a za jakieś 6 000 i wszystko działa jak powinno.
 
Lol.. To do czego go używasz? Obliczenia CFD, jakieś analizy naprężeń?

Ja ostatnio dostałem do SolidWorks Premium i AutoCADa lapka DELL'a za jakieś 6 000 i wszystko działa jak powinno.
Obliczenia;)
 
Kiedyś to inżyniery były, piramidy stawiali tylko przy pomocy liczydła. A teraz to pierwsza lepsza kładka i już potrzebny sprzęt i oprogramowanie w cenie odrzutowca :boystop:
Kiedyś prawnicy nie mieli lexa. Ja nie wiem jak mogli funkcjonować.
 
Teraz to już nikt nawet porządnych piramid nie stawia... aż nostalgia człowieka dopada jak tak sobie przypomni...
A dzisiejsze akwedukty to już w ogóle porażka.... Nie wspominając o publicznych łaźniach.
 
  • Like
Reactions: cRe
I żadnego porządnego niewolnika który by się tym zajął... ehhh kiedyś to było.
Jak o tym pomyślałem to rozlałem wino i cały chiton do prania.
Mój niewolnik przeczytał mi przez ramię co robię w kompie i widział komentarz o rozlanym winie. Wkurzyłem się i go opieprzyłem, wystraszył się tak że złamał liść palmy którym mnie wachlował. Muszę go rzucić lwom bo mnie wkurza. Eh tak się zezłościłem, że idę wziąć kąpiel w mleku z niewolnicami.
 
Mój niewolnik przeczytał mi przez ramię co robię w kompie i widział komentarz o rozlanym winie. Wkurzyłem się i go opieprzyłem, wystraszył się tak że złamał liść palmy którym mnie wachlował. Muszę go rzucić lwom bo mnie wkurza. Eh tak się zezłościłem, że idę wziąć kąpiel w mleku z niewolnicami.
Tutenchamon, to Ty?
 
Człowiek chce wystawić fakturę a ifaktura.pl nie działa. Jak to kurwa, mam drugi raz wypełniać dane??!
 
Kurwa dobre czasy nadejszły, mam nadzieję, że prosperity jeszcze trochę potrwa.
 
Ma ktoś zwykłe konto internetowe w Aliorze? Albo jest w stanie polecić podobne w jakimś innym banku (najlepiej tam gdzie mają w ofercie jakieś lokaty)? Kluczowe kwestie - darmowe prowadzenie, wypłaty w przynajmniej części bankomatów, przyjazny interfejs. mBank odpada, bo aktualnie z niego korzystam.
 
Ma ktoś zwykłe konto internetowe w Aliorze? Albo jest w stanie polecić podobne w jakimś innym banku (najlepiej tam gdzie mają w ofercie jakieś lokaty)? Kluczowe kwestie - darmowe prowadzenie, wypłaty w przynajmniej części bankomatów, przyjazny interfejs. mBank odpada, bo aktualnie z niego korzystam.
Ja mam to konto wyższej jakości i mogę polecić. Wszystko za darmo, lokaty nienajgrosze.
 
@cypher
A z ciekawosci, czemu emigrujesz z mBanku? Brak sensownych lokat?
Nie opuszczam mBanku, dobrze mi tam. Nawet lokaty ujdą, ale chcę wprowadzić trochę dywersyfikacji w mojej "skarpecie". Zresztą często oferty lokat są najlepsze dla tzw. nowych środków, więc czemu by nie przerzucać kasy z jednego konta na drugie co kilka miesięcy? :)
 
Back
Top