By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Tester aplikacji. Na początek 2,5 tys w Łodzi może mniej. Po roku 3-3,5 tys. W międzyczasie można na koszt firmy zrobić sobie papier z ISTQB i szukać dalej.

Robię to na codzień-muszę poprosić o dodatek w tej wysokości :wink:
 
Tester aplikacji. Na początek 2,5 tys w Łodzi może mniej. Po roku 3-3,5 tys. W międzyczasie można na koszt firmy zrobić sobie papier z ISTQB i szukać dalej.
Myślałem, że to dorywczo jakaś fuszka...
 
Tester aplikacji. Na początek 2,5 tys w Łodzi może mniej. Po roku 3-3,5 tys. W międzyczasie można na koszt firmy zrobić sobie papier z ISTQB i szukać dalej.
No ale wiadomo, zeby cos testowac jakies aplikacje to tez trzeba miec jakies pojęcie o tym niestety :P
 
No ale wiadomo, zeby cos testowac jakies aplikacje to tez trzeba miec jakies pojęcie o tym niestety :P

W zasadzie to musisz ogarnąć tylko podstawy programowania. Na tyle, aby być w stanie pisać proste funkcje.

Przynajmniej na etapie rekrutacji.
 
no to niestety

Ze znajomością języka, jeśli mówimy o korpo to masz do wyboru: Nordea(możesz trafić na chujową rekrutacje*), Infosys(na start coś ok.2tyś, ale nadgodziny i pranie mózgu** są na porządku dziennym), Mobica(dużo podróży i dla nietechnicznych to głównie sales).

* - koleżanka musiała wymyślić sześć różnych i "kreatywnych" zastosowań dla długopisu. Abstrahując od tego jak debilne jest to zadanie, to cała rozmowa oczywiście po ang. co nie ułatwia sprawy.
** - od samego początku dużo miękkich szkoleń typu "Jesteś zwyciezcą!".
 
* - koleżanka musiała wymyślić sześć różnych i "kreatywnych" zastosowań dla długopisu.

1. Dłubacz do czyszczenia nosa :tease:
2. Narzędzie do samoobrony:cool:
3. Dwa długopisy jako pałeczki do jedzenia:lol:
4.Dildo :crazy::crazy:
5. Skrytka na dokumenty/ściągi.:beer:
6. Szpilka do upinania koka.:bye:

Proste, ale debilne.... Tęcza
 
1. rurka do strzelania mokrymi kulkami z papieru
2. linijka
3. wskaznik
4. paleczka do perkusji / wybijacz rytmu :)
5. dluto
6. wysoko wyspecjalizowany resetowacz routerow :)
 
1. rurka do strzelania mokrymi kulkami z papieru
2. linijka
3. wskaznik
4. paleczka do perkusji / wybijacz rytmu :)
5. dluto
6. wysoko wyspecjalizowany resetowacz routerow :)

A teraz to wszystko powiedz po angielsku... Jak do kurwy nędzy nazywa się u Brytoli dłuto... ?:cool:
 
Aaaa, zapomnialem, racja. Na spontanie pewnie powiedzialbym "the tool that shapes softer materials" czyli suuuaaaboo :(
 
szczerze to nie wiem co to :)
Generalnie to korpo, czyli oni sa przygotowani do interview, ale zapytania o inne funkcje dlugopisu bym sie nie spodziewal :)
 
Jak uważacie? Czy warto w wieku 30 lat zrobić sobie kwalifikacyjny kurs zawodowy? Jest jakaś szansa na prace w zawodzie, dla osoby która tak późno zdobędzie papier?
 
@Przemek Szczerze, to nie do końca sam wiem, bo nie wiem dokładnie z czym się wiąże dany zawód. To znaczy jak wygląda praca, jakie są możliwości itd.

Mam czas i chciałbym się rozwinąć w jakimś kierunku, lub nauczyć się czegoś zupełnie nowego. Coś po prostu ze sobą zrobić.

Studia teraz i tak mi się nie przydadzą, więc pomyślałem o zdobyciu jakiegoś zawodu.
 
Dostałem lapka za 15800 zł i teraz się cykam, żeby go nie rozjebać...
 
Back
Top