malinowsky Zawsze mozesz wpasc do Torunia na piernikowe dla odmiany, daleko zdaje sie nie masz :)
 
Jan Olbracht Piernikowe jeszcze ujdzie, ale te Toruńskie Piernikowe ochydne : /
Piernikowe nie dla mnie :-)

Toruńskiego Miodowego jeszcze nie piłem.
 
Sprobowalem miodowego piwa i straszne jak dla mnie, nastomiast pozostajac w temacie miodowym to polecam



JackDanielsTennesseeHoney.jpg
Cos pieknego
 
Piłem Jacka Danielsa z Colą w puszce i jak dla mnie ochyda. Wylałem do zlewu.



To było moje pierwsze podejście do whisky.
 
Ktos mnie tu na forum wysmial za picie whisky z cola i od jakiegos czasu pije czysta jedynie z lodem (bo w sumie w Szkocji by mnie chyba powiesili gdybych ich napoj besztal cola :P). Tych z puszek nawet nie ryzykowalem zeby wypic.
 
@Zlatan, whisky można pić w dowolnie smakującej konfiguracji, jak smakuje to nawet z mlekiem. Nie rozumiem dlaczego Cię ktoś wyśmiał. Piłem ten wynalazek w puszce, Jacka Danielsa bodajże to było, powiem tyle że to taki lekki bardzo drink ale smakowało mi nawet. Ja ogólnie mam bardzo wąski wachlarz napitków ze względu na przyzwyczajenia. Ostatnio pijam perłę chmielową, a tak albo lech pils, tyskie czasami, harnasia lubię sobię kopsnąć też. Desperados ale bardzo rzadko i pojedyncze sztuki. Z mocniejszych trunków bardzo polecam absynt, ale bardzo ostrożnie proszę dawkować:-) generalnie wolę piwkować niż walić mocarne koktajle, nie nawidzę wszelkiego rodzaju drinków typu wódka z sokiem jakimś tam.
 
Adib trzeba się przyzwyczaić-jak pierwszy raz dostałem szklane pełną to nie wiedziałem co z tym zrobić-jakbym perfumy zmieszane z wódą pił :D.Teraz jest na ostatnim etapie-czyli bez lodu i się tym delektuje :P
 
W Tesco są Ciechany Miodowe po 2,49 zł do 15 grudnia ważność !

Minus taki, że są trzymane w takiej temperaturze, że to aż pod profanacje podchodzi...
W środku zero osadów miodnych...
 
Po prawdziwym piwie podobno nie ma kaca i faktycznie gdy pije w jakiś spelunach to rano czuje się inaczej, a gdy pije np. w Bierhalle którzy sami robią browar to też zupelnie inaczej. Pytanie brzmi...co kupować w sklepie?
 
argus z lidla. . . dzis pilem niepasteryzowanego xD



ogolnie prawie wszystkie wyprobowalem, po za malinowym i ich wersja desperadosa :P
 
Wersja desperadosa też niczego sobie - głównie ze względu na wrażenia procentowe:)
 
@Doozy



Nie przesadzam - dwa browary wieczorem (robią człowieka łagodniejszym) krzywdy rano mi nie robią. A i to bardzo sporadycznie.



@Up



Coś 2,45 zł chyba (?)
 
Ja cięźko znoszę 40% więc czasem wypijam większe ilości piw tak raz na m-ąc albo rzadziej i wtedy oscyluję w okolicach 6-8...Mój były szef mówił, że po Guinessie w takiej ilości nawet ledwo go rano suszyło, Mnie po tym świeżym piwku z Bierhalle też mniej rano bolało, a dawka 2L już wprawiała w dobry nastrój...ostatnio byłem w piwiarni Warki, wypiłem rownież 2L i rano trochę czułem jednak a dawka śmieszna...



niesetety 90% piw zamiast leżakować jest wzmacniane grubszymi procentami, jak się otworzy tatre mocną to wódą aż wali...to nowe Tyskie klasyczne też ma taki ostry zapach, Łomża była dobra to się zepsuła...
 
Za pisanie bzdur typu "jest wzmacniane grubszymi procentami" powinieneś powiesić to zdjęcie nad łóżkiem.



anna_grodzka_teraz_jestem_kobieta_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg




No offence
 
Do znalezienia i do spróbowania mała lista:

Fullers Organic Honey Dew
Bearnard z Jurajskich Skałek
Staropolskie Miodowe
Twierdzowe Ciemne
Koreb Miodowe
Noteckie Na Miodzie Lipowym
Kowal Miodowe
Maćkowe Miodowe
Bartnik Miodowe
Czarne Miodowe
Klasztorne Szafarza
Kiper Honey
Waggle Dance Honey Beer

:-)
 
Back
Top