Jak lubicie miodowe to królem wśród nich wg mnie jest piwo - Orkiszowe z miodem (browaru Kormoran). Piłem dużo miodowych a to je nieszczy totalnie.



IMG+173_2.jpg
 
Jak ktos wierzy, że żadne piwo z grupy Żywiec czy Carlsberg nie widziało spirytusu to :-)
 
Człowieku, po co mieli by dolewać? Raz że się nie opłaca, dwa nie można. Weź poczytaj fora browarnicze. Ludzie czytają takie kocopoły, a potem są kwiatki o żółci w piwie :-)
 
Jak leżakuje to nabiera %, gdy wzmacniasz je spirytem to nie musi tyle leżeć, a jak nie musi to w krótszym czasie można go więcej wyprodukować i zarobić więcej w krótszym czasie. Ja nikogo za rękę nie złapałem ani forum browarniczego nie widziałem żadnego ale wiem, że po prawdziwym piwie nie ma kaca i nie chodzi tylko o suszenie bo to naturalne jeśli piwo jest moczopędne to wylewasz z siebie sporo wody więc suszy, głowa boli jak palisz albo siedzisz w zadymionym pomieszczeniu ale jak się rano rzyga albo masz jadłowstręt czy nawet światłowstręt albo wszystko na raz to oznacza, że to nie było naturalnie wyprodukowane piwo...najlepszy przykład to tatra mocna która wali i smakuje jak u-bot w/g Mnie i jest tych piw masa, te niepasteryzowane to też śmiech...
 
Walka Michała Materli była ustawiona.

Intensywny zapach etanolu bierze się z dodawania syropu maltozowego, ewentualnie cukru. Takie ważenie jest tańsze. Druga sprawa to akcyza którą browa płaci od % ekstraktu. Może dlatego Cię bardziej pizga, po piwie na cukrze, niż po tym na słodzie :)
 
@amen20

Orkiszowe Miodowe piłem. Umieściłbym je na 4 miejscu w rankingu piw miodowych. Średniawka jak na moje.

Pijcie tylko schłodzone:

1. Ciechan Miodowy (nie kupujcie bez osadów w butelce !)
2. Piwo na miodzie gryczanym (Browar Jabłonowo)

Średniawki:

3. Toruńskie Miodowe
4. Orkiszowe Miodowe

Dalej nie wymieniam, bo wszystkie inne co piłem nie były dobre.
 
Ostatnio piłem parę różnych rodzajów browaru Raciborskie. Nie wiem czy za tą cenę w Polsce ktoś produkuje lepsze piwo, naprawdę świetne. Szczególnie polecam ciemne, pierwsza klasa.
 
@Adib



No widzisz, różne gusta... u mnie Ciechan nie umywa się do orkiszowego, ale ile ludzi tyle opinii :)



Z ciekawostek, piwo to wyszło niedawno a smak... hmmm... zaskakuje. Nie do picia na codzień jak dla mnie.



timthumb.php
 
o kurwa suchar powaga? moze dlatego, ze sie tam urodzilem nie potrafie docenic tego browca, ale w ogole mi nie smakowal. chyba, ze teraz jest lepszy, dawno nie pilem. perla miodowa jeszcze jest dobra
 
Może zmienili trochę recepturę od ostatniego czasu kiedy je piłeś. Jest też druga opcja, piłem je w, że tak powiem, sprzyjających okolicznościach (temperatura, towarzystwo, humor) :). Już miewałem takie sytuacje, że wychwalałem jednego dnia jakieś piwo, a następnego zastanawiałem się jakim cudem mi ono tak smakowało.
 
piliście Tatrę grzaniec? w okresie zimowym serwóję sobie winko grzane ale tego jeszcze nie próbowałem. Napisane jest że wystarczy tylko podgrzać ale chyba dorzucę tam coś od siebie;]
 
pilem w zeszlym roku grzanca od tatry, jednak jak mam kupowac cos w tym stylu, to wole kupic grzanca galicyjskiego i zagrzac :D
 
sam odpowiem: najgorsza rzecz jaką piłę od dawna:/ nie pomogły nawet moje dodatki



galicyjskiego mam w barku, zajebisty^^
 
ostrą wkretka na wszystko co miodowe co? xD



ja dawno miodu nie piłem więc nic nie poleceń
 
Ten argus naprawdę warty sprawdzenia, bo nie próbowałem, a z miodowych tylko perełkę testowałem?
 
Argusy są tragicznie, nie pijcie tych sików!



@Adib, zauważyłem, że pijesz same miodowe. Najbardziej miodowe piwo jakie piłem (nie wiem czy najlepsze), to piwo Miodne od Kormorana, polecam. Czuć bardzo wyraźnie taki naturalny miód, nie to co w Ciechanie :).
 
@Suchar



Nie przepadam za alkoholem.



Co do Ciechanów to musiał Ci się trafić jakiś kiepski a tych ostatnio niestety dużo :/



Miodnego od Kormorana chyba jeszcze nie piłem albo piłem i mi nie smakował :P
 
Był smaczny, ale smaczny jak na soczek, nie piwo. Nie mówię, że nie lubię soczków, ale mimo wszystko wolę zapach prawdziwego piwa. Może to po prostu wspomnienia związane ze smakiem, nie mam pojęcia jak to działa :).



@down, tak właśnie smakuje, tu nie chodzi o procenty. Są piwa 4,5%, w których naprawdę czuć 100%-owe piwo. Ciechan zdecydowanie tego nie ma.
 
Tyle osób polecało piwo "Ciechan Miodowe" więc w końcu spróbowałem i... przepadłem. ZAJEBISTE ! to nie piwo, to zajebistość w płynie. Piwa ogólnie nie lubię, szczerze to wolę dobre wino, piwo mi tak nie podchodzi. Ale ten ciechan to po prostu magia.



A skoro o winie mowa, przywiozłem z Krakowa regionalny "Grzaniec Galicyjski" i to naprawdę daje rade. Ma w sobie wszystke przyprawy, więc po podgrzaniu dodać plasterek pomarańczy i na zimowe wieczory jak znalazł :)



grzaniec-galicyjski-135-1l.jpg
 
"A skoro o winie mowa, przywiozłem z Krakowa regionalny "Grzaniec Galicyjski""







przeciez ten grzaniec jest prawie w kazdym sklepie dostepny,



w te zime juz ze 2 takie wypilem xD
 
Lol, nigdzie tego u siebie nie widziałem, a sprzedawca mi mówił że to regionał :D
 
Back
Top