To już jest raczej niewykonalne :)
Portery mogą sobie spokojnie leżakować nawet i 30 lat w dobrych warunkach (ciemno i chłodno).
 
2ZBjPqn.jpg
wzzXQjr.jpg

Dzisiaj razem z dziewczyną piliśmy takie piwko. W sumie nic specjalnego, takie do picia na plaży czy coś :p Nie miało raczej żadnych wad, łatwe do picia ;)
 
Staram się nie pić w dni pracujące, lecz dziś idąc po krakersy ziemniaczane Lay's zakupiłem coś takiego
rybak.png

(u mnie 2,49zł w promocji, bo podobno normalnie 4,99zł). Pił ktoś? Znalazłem w necie kilka nieprzychylnych recenzji...
 
Nie piłem. . . . ale piłem za to ostatnio Kormorana jasnego.
Dobre jasne piwo, strasznie szybko znikneło z butelki, ale wszystko przez to, że strasznie chciało mi się pić :D
 
Dzisiaj wieczorem rozlew mojego pszeniczniaka .Następna warka to będzie najprawdopodobniej Scottish Ale 11 blg ;)
 
Wczoraj pilem Kłos z Kormorana. Smakuje jak lekka wersja Viva la Wita z Pinty. Od razu po nalaniu czuc piekny zapach Citry, a samo piwo ma lekki smak mimo metnosci wynikajacej z gatunku i wchodzi bez zadnych oporow. Ojjj cos czuje, ze latem piwo bedzie krolem grilla i ŻAPA nie podskoczy...8/10. Swietny debiut.
 
Te zabkowe wynalazki imitują wyglądem piwa z Alebrowaru. Na tym podobieństwa się kończą ☺
 
Rozlane. 30 butelek 0,5 i 15 butelek 0,33. Póki co mogę powiedzieć że lekki banan. Za tydzień degustacja.
 
Ważne info X 2

W żabce Wild Turkey 0,7l jest po 59 zł. Tanio w chuj

Na dzisiejszy wieczór Miłosław niefiltrowany i pilsner, również z żabki.
 
jak skarpeta to Kwas izowalerianowy
Na to wygląda, chyba że ono takie słabe jest ale wątpię. Ostatnio coś często trafiam na jakieś przypały od Jakubiaka. Ciechan Mocne za to walił metalem. Tylko Strażackie mnie nigdy nie zawodzi.
 
Na to wygląda, chyba że ono takie słabe jest ale wątpię. Ostatnio coś często trafiam na jakieś przypały od Jakubiaka. Ciechan Mocne za to walił metalem. Tylko Strażackie mnie nigdy nie zawodzi.
Jak czuć w metaliczny posmak to warto zanurzyć palec w piwie i rozsmarować tą kroplę na zewnętrznej części dłoni i wtedy ten aromat będzie mocniej wyczuwalny. Najczęściej wina sprzętu na którym warzy się piwo.
 
Jak czuć w metaliczny posmak to warto zanurzyć palec w piwie i rozsmarować tą kroplę na zewnętrznej części dłoni i wtedy ten aromat będzie mocniej wyczuwalny. Najczęściej wina sprzętu na którym warzy się piwo.
Wiem, znam ten sposób ale nawet bez tego ewidentnie było metaliczne w smaku:(
 
  • Like
Reactions: cRe
Polecam Vinho Verde z Biedry za 12,99 zł, jest takie jakie powinno być, jak ktoś lubi można napierać;)
 
Panowie, miałem własnie nieprzyjemność wypić butelkę cydru lubelskiego. O, dobry Boże! Ledwo wypiłem. Eh, a mogłem zamiast tego kupić coś z kormorana. Zachciało mi się przy takiej pogodzie eksperymentów to mam.
 
Panowie, miałem własnie nieprzyjemność wypić butelkę cydru lubelskiego. O, dobry Boże! Ledwo wypiłem. Eh, a mogłem zamiast tego kupić coś z kormorana. Zachciało mi się przy takiej pogodzie eksperymentów to mam.
Zawsze się dziwie, że ludziom to smakuje, piłem lepsze alpagi, pełna powaga.
 
Smuteczek:(, ja lubię z żonką sobie strzelić tak na orzeźwienie.
 
  • Like
Reactions: cRe
Back
Top