Brazilian Jiu Jitsu | Grappling | Zapasy

Nie zaczynam ,miałem z mma przygodę roczną w bjj siedzę od września i tak kiedyś będzie trzeba kupić narazie się rozeznaję , u mnie w klubie jest trenowane bjj bardziej niż submission i dużo jest też technik dla tych w go oczywiście zamiast nich robimy wtedy inne , ale nie kupiłbym bez pewności ,że na dłuższą metę
 
Popytaj się w klubie. To jakie masz Gi nie zmienia nic w treningu. Z tego co się orientuje Manto X i VF to ten sam krój, co do reszty nie jestem pewien, ale pewnie też :)



GG dobry jak za taką cene jakościowo.



Ja sobie obecnie zamówiłem Manto Diamond, ale to bardziej z uwagi na wagę tej szmatki i zbliżające się Mistrzostwa Polski..







@Keylock... coś w tym stylu :-)
 
Wróciłem z seminarium z Zibim Tyszką. Ogólnie duszo ciekawych technik, oczywiście na nogi + gilotyny. Pozytywna postać.
 
-Ground Game Titan Energy - mam ok 1,5 roku, A3, uzywane dość intensywnie, leży świetnie, pancerne Gi, gora nie do zajechania, traci troche kolor i elastyczność ale 8/10, ciezkie spodnie na dol tak samo, lekko sie przecieraja na kolanach ale to wszystko 9/10, lekkie spodnie poszły bo kolega potrzebował - poszły po 2 treningach do naprawy - 3/10 - Jeśli GG zrobi reedycję to jestem pierwszy w kolejce :)
-manto val finaliza- nie używam ale znam ludzi co używają. Góra wydaje się być o wiele lepszej jakości niż spodnie (troszkę za delikatne moim zdaniem) ale ogólnie pozytywne wrażenie. jak dla mnie 7/10

Przestrzegam przed Venum - Challenger! Rozmiar A3 - real feel jak A4, góra jeszcze jeszcze ale spodnie masakra, delikatne, cieńkie, obszerne, wręcz workowate. 2/10. Jeśli ktoś chce kupić mało używane - zapraszam na prv, dogadamy się :)

No i najnowszy nabytek: Brazil Combat Elite Limited Edition - tym razem A2 - lezy idealne, góra wytrzymała choć lekka, spodnie wydają się bardzo delikatne ale są bardzo wytrzymałe i ciężkie do złapania. Jakością i komfortem przewyższa dla mnie w/w Gi. 9.5/10
 
A ja właśnie zamówiłem kimono Scramble'a i aż mnie wykręca z niecierpliwości, ile będę musiał na nie czekać...
 
22 lutego – V Mistrzostwa Polski NO GI (Luboń) /purpury

15 marca- II Otwarte Mistrzostwa Polski Ricardo Cavalcanti w BJJ GI i NO Gi (Luboń) /purpury

28-29 marca XI Mistrzostwa Polski ADCC (Warszawa) / zaaw.


Ciężki okres się zbliża ...
 

o tym chyba myślał Bruce Lee jak mówił: styl walki bez walki
Swoją droga sam nie wiem co myśleć o zamykaniu kategorii.
 
W ten weekend prawdopodobnie największa dotąd impreza BJJ No gi na świecie. Blisko 1100 startujących.
Kto będzie z was w Luboniu?
 
W ten weekend prawdopodobnie największa dotąd impreza BJJ No gi na świecie.
Luboń, i Sajd więcej coś ? wpadłbym ale są podane drabinki tylko, nie jestem zawodnikiem : D Sajd jak startujesz to powodzenia, pochwal się później : )
do sedna, nie ma ogłoszenia o zawodach u nas a jest, że jakiś kolo w kaliforni skręta walnął, chore
 
Ja też startuję.

Zawsze ogłoszenia są rozłożone w czasie- najpierw listy startowe, potem drabinki a na końcu harmonogram.
 
zapowiedź XI MP ADCC


wzór medalu :
11029561_818790698194563_806777370165527702_n.jpg
 
Jestem po Almma 78 w Rzeszowie:

1 miejsce BJJ no gi 77kg białe senior
2 miejsce BJJ no gi 77 kg niebieskie senior
2 miejsce BJJ no gi OPEN senior
 
Back
Top