Brazilian Jiu Jitsu | Grappling | Zapasy

nope, mam trochę rozbite kolano. Niestety zmierzyłem się z jadącym autem i nie wyszło mi to na dobre. Okazało się, że filmy akcji kłamały i przednia szyba potraktowana butem mimo zbicia zostaje na swoim miejscu.



GLF myślę, że dopiero po obozie z Paivą wystartuję w Skale.







btw, steyr ma rację, organizatorzy jeszcze sami nie są pewni.
 
całkiem ciekawe wariacje na temat pompek, część powinna znaleźć spore zastosowanie na macie



http://www.livestrong.com/slideshow/556257-10-essential-pushups-you-are-not-doing-but-should-be/?utm_source=articlebottom&utm_medium=1#slide-1
 
http://www.grapplerinfo.pl/relacja-live-z-ii-mistrzostw-polski-no-gi/#more-32831
 
"Gdy wszyscy żyjemy II Mistrzostwami Polski No Gi w Luboniu oraz Pan Amsami w Kalifornii dwóch naszych czarnych pasów reprezentowało nasz kraj w Hiszpanii. Mariusz Linke wraz ze swoim uczniem Jarosławem Gajkiem zdominowali Otwarte Mistrzostwa Hiszpanii BJJ. Manolo i Pumba wygrali swoje kategorie oraz zamknęli absoluto czarnych pasów Adult. Gratulacje!"
 
Wywiad ze Sławomirem Szamotą, jedną z najwybitniejszych postaci polskiej sceny bjj, a więc i mma:







Mam nadzieję, że nie powielam. Jeżeli tak to nie offtopujcie tyrankami :)
 
Walka finałowa z no-gi cbjj (brązy, -79.49) z udziałem mistrza śląskiej organizacji MMA Challengers - Michała Elsnera (MMA 9-10) z Tomaszem Mączką (Alliance Team W-wa)



 
pare fotek (Pan-Americano de Jiu-Jitsu 2012)



http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150663534402795.401288.102812617794&type=1
 
Ponownie Tomasz Mączka w starciu z popularnym zawodnikiem mma, tym razem Mariuszem Abramiukiem:











Poniżej Bagi vs Tygrys, czyli finał czarnych pasów w absoluto:



 
Bagi w ostatnich sekundach dał ciała, ale koleś troszkę większy







Btw. wywiad z Mańkowskim (nie wiedziałem gdzie to dać)



 
GT pozamiatał:
Wyniki drużynówki II Mistrzostw Polski No Gi 2012

Adult:
1.Gold Team Polska
2.Berserkers Team
3.Ankos Zapasy Poznań

Białe pasy:
1.Gold Team Polska
2.Drysdale Jiu Jitsu
3.Top Team Szczecin

Master:
1.Alliance
2.Berserkers Team
2.Gold Team Polska
3.Drysdale Jiu Jitsu

Juniorzy:
1.Gold Team Polska
2.Berserkers Team
2.Junior Dzierżoniów
2.Drysdale Jiu Jitsu

Kobiety:
1.KS Pretorian Gorzów
1.Strefa Walki
2.GŁD Team Piła
2.Drysdale Jiu Jitsu
3.Shooters Turek

Zasady liczenia drużynówki:
1 miejsce - 9 pkt
2 miejsce - 3 pkt
3 miejsce - 1pkt

Pod uwagę nie były brane kategorie, w których:
-był jeden zawodnik
-nie odbyły się żadne walki
-dwóch jedynych zgłoszonych zawodników było z tego samego klubu
 
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Gold Team na Mistrzostwach Świata Naga, które odbyły się w tą sobotę w USA. Nie zawiódł lider Złotej Drużyny Mariusz Linke, który powróci do Polski z trzema złotymi medalami! Manolo ma podwójne powody do radości, ponieważ jego brat Maciej oraz pozostali zawodnicy spisali się równie dobrze:



Mariusz Linke • srebro w Gi adult, złoto w Gi masters, złoto w Gi seniors oraz złoto w No Gi Seniors

Maciej Linke • srebro w Gi adult

Grzegorz Szatkowski • złoto w Gi adult, złoto w Gi masters oraz złoto w No Gi masters

Grzegorz Bąk • srebro w Gi seniors oraz złoto w No Gi seniors

Bartosz Bąk • złoto w Gi adult

Alex Jackowski • srebro w No Gi junior niebieskie pasy oraz złoto w Gi
 
Eduardo-Rocha-BJJ.jpg
 
25 osób ode mnie z klubu startuje :)



Całkiem ciekawie zapowiada się kat. wagowa do 88 zaawansowanych gdzie będzie Kulti.
 
^^^



Na matach zobaczymy takich zawodników jak Robert Trzcionka, Piotr Podstawczuk, Ireneusz Mila, Grzegorz Kloc, Kamil Mitosek, Łukasz Bagiński, Adam Parafiańczuk, Daniel Wrześniewski, Piotr Bagiński, Marcin Bandel, Karol Dzieniszewski, Tomasz Michałowski, Zybi Tyszka, Oskar Piechota, Łukasz Michalec, Salim Touahri, Rafał Moks, Tomasz Narkun, Kamil Umiński czy Marian Kłosowski.



Pełna lista - TU
 
Back
Top