Boks

Wygrał lepszy, Jennigs to ponoć kolejna nadzieja ameryki w HW zobaczymy kogo dostanie następnego, ale do walki o pas powinien się doczłapać, zobaczyłbym go z kimś z top 5.



Szpila troche ochłonie i jeszcze nie raz zobaczymy go w stanach
 
Dla mnie to i tak była walka , w której Szpilka zaprezentował się najlepiej w swojej zawodowej karierze - dobra praca nóg , która sprawiła Bryantowi problemy i nie pozwoliła Jenningsowi na egzekucję we wcześniejszych rundach , balans tłowiem trochu nieudolny , ale dawał radę ...

Amerykanin miał dobry plan na walkę i po prostu z niego korzystał - betonowa garda ,, By-By,, okazała się ,, murem nie do przejścia,, dla Artura i to już w zasadzie wyelminowało wszystkie atuty Szpilki . Zabrakło prób obijania korpusu ze strony Polaka i jakichś bardziej wyszukanych/ złożonych kombinacjii ciosów .

Co do samego Amerykanina to średnio oceniam jego umiejętności ... Uważam, że nie wykorzystał swoich warunków fizycznych i umiejętności w pełni ( ogólnie ciężko ocenic umiejętności Jenningsa po tej walcę , ale jednak na prawdę uwazam że to Szpilka nie pozwolił ,,rozwinąc skrzydeł,, ) .

Ja bardzo chciałbym zobaczyc teraz walkę Adamek vs Jennings . Wydaje mi się , że to była by wyrównana i dobra walka ...
 
Adamek vs Jennings sam bym zobaczył taki pojedynek, ale jest mało prawdopodobny, bo Adamek celuje teraz w władimira, a pewnie po tej walce z Kliczko przejdzie na emeryturę.
 
tak jak pisałem Szpilka ma nike szanse na wygraną , stawianie na niego to strata kasy , jak mozna grac na kogos kto tak słabo sie prezentował osttanio z bokserami dawno past prime , Dziadek Mclinne prawie go usadził , kiepska walka z Minto





Jennings 9/10 do tego Garcia jako formalnosc a i jutro Stevens rozniesie w pył naszego Majewskiego - to bedzie istna demolka


kto zagrał za moją radą ten zarobił , wszytsko easy , Majewski padł juz po 10 s walki , niedługo kolejne bety z boksu
 
Co do gardy właśnie. O to chodzi, że Bryant nie wykorzystywał zasięgu przy uderzaniu, ale przy obronie było to dla niego megapomocne. Tyle, że przy odpowiedniej sile garda powinna być rozbijana, a kolejny cios z serii wchodzić na twarz. Tu od początku do końca ręce Bryanta pracowały jak należy, a Artura słabły jakby...No i boksuj tu gościu o tej samej wadze z wynalazkami, które przedramionami zasłonią się od pasa po czoło.



Pożyjemy, zobaczymy co tam będzie dalej, moim zdaniem Szpilka przegrał, ale zareklamował się w niezły sposób. Wizę dostał, hajs zgarnął, zawalczył dla HBO i ponad 100 krajów, będą kolejne walki i hajs...A mogło się skończyć oglądaniem gali w TV w Polsce, bez wizy teraz albo i kiedykolwiek już.
 
Kawaguchi - ale ekspert z Ciebie :-) . Jak ktoś stawiał na Szpilkę, to chyba tylko dlatego, że jest Polakiem (tak jak na Wacha z Władem) . O Majewskim to już nawet nie wspominam. Daj lepiej znać jak będziesz mieć cynk o jakiejś ustawionej walce albo meczu.
 
Moim zdaniem taka walka potrzebna byla Szpilce,takie nabijanie rekordu 25-0 czy wiecej walk nie ma sensu,jest jeszcze mlody,mistrzem swiata to raczej nie bedzie nigdy,ale napewno jeszcze da kilka fajnych walk...
 
8 marca w Berlinie Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO) zmierzy się z mistrzem świata IBF i posiadaczem prestiżowego pasa "The Ring" Yoanem Pablo Hernandezem (28-1, 14 KO). Dziś Polak i Kubańczyk spotkali się na konferencji prasowej.



https://www.youtube.com/watch?v=-rZRFsHXvww
 
Kolejny nokaut na Polaku.







Już chodzą głosy o szklanych Polakach i ta walka tylko to potwierdzi ;/



Kolejny przebity balon to prawdopodobnie Fonfara.
 
nabijają na kelnerach te rekordy po 99-0, a potem jak przyjdzie walczyć z kimś poważniejszym to lipa...
 
Ja wiem...Fonfara twardy chłop się wydaje. Kołodziej wciąż niepokonany, ale ciężko to sobie wyobrażam z kuzynem Romero Palacio. Ci tworzeni na naszej ziemi to faktycznie często dmuchanie balonów niestety...Tyle, że np. Kosteckiego za styl walczenia zawsze lubiłem oglądać i szkoda, że zbłądził.
 
Porażka Fonfary ze Stevensonem nie będzie niespodzianką. Oby tylko nie skończyło sie podobnie jak z Przemkiem Majewskim :-) Andrzej stoczył niedawno ciężko walkę z Campillo, do momentu przerwania Fonfara u dwóch sędziów przegrywał na kartach punktowych. Z Adonisem nie daję mu niestety większych szans. Oczywiście Polak ma spory atut w postaci mocnego/nokautującego ciosu choć Stevenson również posiada moc w łapie. Wg mnie umiejętności bokserskie wyżej stoją u Amerykanina dlatego też na pkt będzie bardzo ciężko wygrać. Szczęka Stevensona to niewiadoma ale sądzę, że nie powinna byc szklana :)



Polscy pięściarze od Wasilewskiego sieją postrach na świecie ale nie swoimi umiejętnościami a nabitymi rekordami :-) Kolejnym balonem do przekłucia będzie Jonak ...



Kołodziej słabo wchodzi w walke, nie raz już leżał w pierwszych rundach. Jeśli przetrwa pierwszą częśc pojedynku to może coś zawalczy choć podobnie jak u Fonfary nie daje mu szans na zwycięstwo na punkty



Adamek, Diablo i daleko daleko nic ...
 
Tar - Fonfara balonem ? To żeś dojebał. Może nie jest wirtuozem, ale ostatnio pokonywał dobrych zawodników - Johnson, Karpency, Campillo. To nie była ekstraklasa, ale w lepszy lub gorszy sposób zdał te "testy". Po za tym będzie walczył z mega kotem z kowadłem w łapie. Przy takich zawodnikach jak Stevenson czy Kowaliow każdy może "pęknąć" bardzo szybko, o czym przekonał się m.in. Dawson, a on chyba nie jest nadmuchanym balonem. Ciężko będzie w każdym razie.
 
Fonfara jest odważnie prowadzony i przetestowany, ale co będzie z nim po walce z Stevensonem to nikt z nas nie wie.



Na dzień dzisiejszy to nasz najlepszy prospekt i trochę przesadziłem z tym balonem bo on w USA nie obija kelnerów.
 
Walka Gołowkina jakby ktoś był zainteresowany za parę minut się zaczyna, transmisja na Canal + Sport :)
 
Powiedzcie mi, bo trochę nie śledzę i mam bloka, bo widziałem już ich walkę, przegraną przez Andrzeja... Czemu Polsat dziś niby daje Wawrzyk vs Powietkin...na gali w Opolu o pas?;] Chyba coś im się pochrzaniło?



3 gale boksu na żywo lecą i na Orange Soul FC ;-)
 
GGG zastopował Adame w 7 rundzie. Walka do jednej bramki



1 nokdown



1.gif




2 nokdown



2.gif




Koniec



4.gif




Dobrze, że sędzia przerwał bo szkoda było zdrowia Ghanijczyka jak miałby kontynuować pojedynek







e: @EXSite Pobrałem cztery
 
Voranek, przepraszam, że poganiam i pisze to tutaj, ale zachęcam Cię do pobierania.



E. Tak wiem, ale mam nadzieje, że na tych 4 nie kończysz.
 
ładny ogór dla wawrzyka. Wasyl znowu śrubuje mu rekord aż przyjdzie czas na kolejny wpierdol. Czy ten facet nie zrozumie że takim sposobem nigdy w3 boskie nic nie osiągnie.
 
Sędzia się lekko zakręcił :-)



Teraz okazuje się ,że McColl wygrał! Śmiech na sali :-)
 
Dobra walka w sumie była, sędzia ringowy odjebał nieżle :D Jak dla mnie to McCall przespał rundy 7-8, spokojnie mógł ogarnąć wygraną ...


Ale jaja !!! :DD


McCall jednak zwycięzcą, nie no to się odbije wielkim echem taka szopka :D
 
Back
Top