Boks

weeb - tanio i pewny odbiór w jakosci HD







Amerykanin również się odsłania podczas ataków, Liakhovicz dobrze to wykorzystywał i potrafił celnie trafiać. Tylko, że to było w 2012r, ostatniej jego walki nie oglądałem ale do momentu przerwania walka z Rosjaninem była dosc wyrowanan. Sądzę jednak, że obrona Amerykanina jest lepsza. Trzeba jeszcze dodać, że Szpila będzie miał nie lada problem aby dobrać się do szczęki Bryanta, boxrec podaje, że Amerykanin ma 213cm zasięgu ramion ! Bilans KO w rekodzie Jenningsa nie jest zbytnio wygórowany co może świadczyć o bezpiecznym boksowaniu bez wiekszej napalanki + oczywiscie brak kowadła jakim dysponują w swoich kategoriach wagowych GGG, Kovaliev, Huck czy Kliczko



Szpilka ma wybór, isc na przebój i liczyć, że mocno naruszy Bryanta i skonczy go przed czasem badz walczyc zachowawczo i przegrac ladnie na pkt, watpie aby przy wyrowananych rundach sedziowie wskazali na Polaka







Oprócz Wildera, Bryant uważany jest za przyszłego mistrza, oczywiście to kwestia kilku lat, na pewno nie za panowania Włada
 
Wiele walk jest pokazywanych na otwartym polsacie, także tych znacznie mniej prestiżowych niż Szpilka - Jennings. Dlatego uważam, że polsat robi na złość, nie wiem tylko komu. Szpilce? Kibicom?
 
no wlasnie, jaki mieliby miec w tym cel? ogolnie dziwna maja polityke, ale to jest Polska. :)
 
4:00 nad ranem to chyba nie problem aby zrobić transmicje zwłasza, że o tej porze na Polsacie nic nie leci ... Diablo walczył w Australi z Greenem o 12:00 czasu polskiego, wtedy nie było problemu z czasem antenowym czy innymi bzetami, dało się ... Możliwe, że stawka pojedynku ich do tego przekonała ale nie powieci mi, że obecnie większy bum jest na Wlodarczyka niz na Szpilke, no way ! Polsat #dodomu







@down Nie zawsze jest dostepny ale na walka z pewnoscia zostanie wlaczony
 
Są po prostu pazerni i liczą na to, że jak będą robić takie akcje to ludzie chętniej wykupią cyfrowy polsat, który i tak jest na straconej pozycji, bo pod względem sportu (a chyba tylko to robi różnicę pomiędzy poszczególnymi platformami cyfrowymi) przegrywa zdecydowanie z NC+. Weżmy też pod uwagę, że najwięcej jest kibiców piłki, a ci bez wachania wybiorą NC+, bo tam są wszystkie czołowe ligi, w tym Ekstraklasa i Liga Mistrzów. Może stąd takie desperackie ruchy?



Co do ipli to się nawet nad tym zastanawiałem, ale po pierwsze mam przykre doświadczenia z iplą z przeszłości, a także doczytałem się, że w związku z sytuacjami licencyjnymi transmisje mogą zostać przerywane. Czyli nie mam pewności, że zobaczę tą walkę poprzez iplę, wystarczy, że polsat nie dostanie praw na pokazywanie walki w internecie. Tak, więc podziękuję. Weeb tv niestety z tego co widzę nie nadaje już polsatu sport...
 
mała ciekawostka co do Jennings'a gdy Dana White przygotowywał się do walki z Tito Ortizem, sparował właśnie z Bryantem :)
 
Też jestem wkurwiony, że walka nie będzie puszczana na otwartym Polsacie, tylko na Polsacie sport.Taka walka, a oni kurwa wolą puścić jakąś wróżkę, chuj wie, czy w ogóle, ktoś to ogląda.Szkoda gadać.
 
Tito wyzwał kilka lat temu Danke na bokserskie starcie a Dana wziął sobie to bardzo do siebie i zaczął trenować w nie jednym wywiadzie wypowiadał się, że bał się sparować bo ściągnął samych ciężkich młodych typów i w tym był Jennigs :) a w dzień ważenia Tito się wycofał. coś takiego :D
 
Ja na szczęście mam i Polsat i Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Za to przez 3h nie miałem prądu, bo się licznik spalił i myślałem, że już po nocy z UFC i walką Szpili.
 
Konto premium na weeb wykupione (czekam na potwierdznie), mam nadzieje, że kasa niebawem do nich dojdzie. Jak na razie nie znalazłem nikogo kto by nadawał Polsat Sport ale jak ktoś tu pisał na walkę Szpilki na bank będzie.
 
panowie dekodowant stream z ppv ksw umiecie znaleźć a panikujecie o walke szpilki która jest w ogólnodostepnej telewizji czilout
 
Moim zdaniem sprawa dlaczego szpilka nie walczy na polsacie otwartym jest bardzo prosta. Polsat chcial za plecami szpilki wprowadzic ppv i szpilka sie wkurzyl [wywiad na lotnisku]. Szpilka mowil ze jak ppv to procent dla niego [wywiad szpilka zimnoch pbn]. Do tego felieton kmity na temat, ze szpilka jest badzo konkretny jesli chodzi o swoje wmagania finansowe. Mi sie to jakos skalda w calosc i polsat chce popostu zobic toche na zlosc. No bo co wrozka.
 
Wiedziałem, że Szpila jest cienias, ale że aż taki to się nie spodziewałem. Może teraz przynajmniej z Zimnochem zawalczy jak już wiadomo, że nic nie osiągnie.
 
Dajcie spokój, nie było niespodzianki, to było jasne, ze Jennings lepszy, juz myslalem ze wczesniej z tym wyjazdem jakis przekret bo się boją ale jednak doszło to do skutku wszystko, no ale to było jasne, wystarczyło popatrzec na styl dwóch zawodników który lepszy.
 
Współczuje teraz Szpili tej całej fali hejtu jaka go czeka.Łatwo siedzieć i pierdolić przed TV albo przed kompem jaki ten Szpilka jest chujowy,jak powinien walczyć i co robić.Podjął walke i próbował - to jest najważniejsze a ,że się nie udało to trzeba go zlinczować,zespamować facebooka chujowymi komentarzami no i oczywiście zwyzywać no bo przecież jesteśmy w Polsce :-).
 
prawda jest taka, że fala hejtu ma prawo sie wylać bo do tej pory dużo gadał i chuja pokazywał w walkach.
 
troche sie mylisz chyba. serce pookazal jak malo ktory sportowiec z Polski. moze i jest prosty, ale walczyc bedzie az go kurwa ktos odlaczy.



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=599256416815823&set=a.196371867104282.48181.112414205500049&type=1&theater
 
Podjął walke i próbował - to jest najważniejsze a ,że się nie udało to trzeba go zlinczować,zespamować facebooka chujowymi komentarzami no i oczywiście zwyzywać no bo przecież jesteśmy w Polsce






Sądzę, że to raczej kwestia tego kto jakim jest człowiekiem i jak był promowany przed walką oraz jak sam się promował. Wypowiedziami oraz zachowaniem. Porażki są normalne. Jeśli sportowo zdrodzone, to hejtu nie ma. Jeśli zrodzone marketingowo i bezpośrednia konfrontacja udowodniła marność zawodnika, to hejt został nakręcony przez promotorów oraz samego zawodnika, a nie przez "bo przecież jesteśmy w Polsce".
 
Gdyby Szpila tyle nie gadał i zachowywał się jak cywilizowany człowiek, to takiego hejtu by nie było. Co tu dużo mowić, styl jak z wiejskiej dyskoteki, w walce cwaniakował odchodząc od Jenningsa z rękoma w dół i za każdym razem przyjmował cios. Walka jednostronna i oprócz serca do walki Artur nie pokazał kompletnie nic.
 
Kurwa a miał mówić,że jedzie po wpierdol ? Może przyjdzie czas na rewanż za 2,3 lata ale jak raz przegrał to niech wypierdala na targ sprzedawać ziemniaki bo przecież do niczego sie nie nadaje.Nie nawidze takiego pierdolenia ,że chuja pokazywał i tylko pierdolił.Jakby nie umiał boksować to czemu stoczył ponad 100 amatorskich walk plus 17 zawodowych i wiara pompuje w niego hajs? W sumie jakby wygrał z Jenningsem to by było ,że Szpilka jest jebanym fartuchem więc co to zmienia..Jak ktoś chce sie przyjebać to zawsze coś sobie znajdzie ale prawda jest taka,że przygotowania przepracował,nie opierdalał się,dał z siebie wszystko i zostawił całego siebie w ringu.Już nawet nie wspomne o tym,że wszyscy hejterzy Szpilki wygraliby z Jenningsem w pierwszej rundzie przez kopnięcie piętą w rzęse.Ide spać bo łapy opadają.. jestem dumny ,że sportowiec z Polski ma takie serce.
 
Kurwa a miał mówić,że jedzie po wpierdol ?






Ze skrajności w skrajność. Nikt nie mówi, że ma rozpowiadać, iż jedzie po klęskę. Wręcz byłoby to niepoważne. I naprawdę nie o to chodzi w mym wywodzie :).
 
ale jak Szpila sie sam promowal? na wazeniu i staredownach bardzo kulturalnie i ogolnie 'grzecznie' jak na niego.
 
Back
Top