Boks

Gwiazdki na boxrecu aż blyszczą ! :-) . Zapomnialem całkowicie, że zaprezentuje nam się także Cano ,który jest jak każdy Meksykanin twardym i charakternym bokserem .
 
No nareszcieeeeeeeee! zobaczymy czy jutro bdziemy mówić, że była to gala roku? wszystko na to wskazuje.



walka wieczoru: 50/50 dec. dla Floyda albo ko Canelo
 
No kurwa zajebiscie, wlasnie sie dowiedzialem ze Floyd vs Canelo bedzie na Orange Sport a nie na Polsacie... Jebani zlodzieje, kiedy Polsat promowal boks i mma to te kurwy nawet nie mysleli o sportach walki tylko o pedalskiej pilce noznej. Zna ktos jakiegos dobrego streama, najlepiej w HD ? Najlepiej jakby byl platny.
 
mrtwig -> człowieku weź wyluzuj a nie tu z bluzgami wyjeżdżasz, o tym gdzie będzie ta walka wiadomo było nie od wczoraj a od dosyć dawna, więc nie bulwersuj się tak.



poza tym wyskakiwanie z tym że ktoś jest złodziejem jest dla mnie bardzo słabe.
 
tia, lepiej, żeby walki nigdzie nie było, co?



liczę, że dziś dobiegnie końca era "mejłetera"
 
Mówią że My weather" dalej będzie swoich przeciwników wybierał" to co tego Canelo też wybrał jako chłopca do bicia ? bo nie wiem czy się budzić bo mnie troche to zainteresowało.
 
Nie sądze żeby Alvarez dał rade coś zdziałac, promocja promocją a realnie nie spodziewam się szału. Canelo pokaże dużo serca ale nie usadzi Mayweathera. Floyd by Dec... wole się wyspać.
 
nie miala byc transmisja od 2? ta walka bezposrednio przed nimi tez interesujaco sie zapowiada?
 
od 2 studio, Pindera właśnie mówił, że jeszcze co najmniej 2 walki są very nice poza daniem głównym
 
Ishe Smitha kojarze z Contendera (ktos pamieta jeszcze ten reality?) i byl moim faworytem wiec te 2 walki przed ME obejrze z checia. git!
 
120-108.







Wstyd dla Meksyku. Easy money.







Biber z nim wychodził do ringu bo córka Floyda go lubi ...







Ktoś dał 114-114 boże święty to jest przestępstwo !
 
największe zagrożenie dla Flojda w tej walce było w chwili gdy spiker czytał werdykt. Sędziowie dali czadu.
 
CJ Ross o to nazwisko przestępcy.







Remis w walce do jednej bramki, a wcześniej ten sędzia widział wygraną Bradleya nad Pacquiao.
 
wowo wyłączyłem tv przed werdyktem, kto do ciężkiego przyrodzenia dał 114-114? biber? kto mu pozwolił sędziować? walka jednostronna jak wspomniane już wcześniej przyrodzenie, jednym słowem the most overpaid fight of all time
 
SKANDALICZNA PUNKTACJA !



Wypie#dolić tych sędziów na zbity pysk !



120-108 dla mnie



Floyd zaprezentował fantastyczną formę dominując od początku do końca. Magiczna szybkość połączona ze świetną pracą nóg. Kosmos !



Mayweathera jeszcze długo nikt nie pokona, chyba, że sędziowie ale tego bym się do dziś najmniej spodziewał. W walce z Cotto sędziowie lekko zawyżyli punktacje ale dzisiaj dali mega popis swojej ślepoty.



Ważne, że wygrana jest po właśniwej stronie dla w statystykach na zawsze pozostanie Majority DEC.



Golden Boy Promotion jest mocniejsze niż mi się wydawało ...







Dla przypomnienia jak Canelo w tej walce trafiał Floyda



0000.gif
 
Obejrzałem z ciekawości, bo liczyłem na niespodzianke, nie żebym się tym jarał. No jeden "sędzia" 114-114, powinien zostać wyrzucony z sędziowana wszelakich sportów, tak jak mówił to Pindera. Dożywotni karny jeżyk i nie ma zmiłuj
 
Oczywiscie, to sedzia ktory punktowal tez walke Bradleya z Pacquiao na korzysc tego pierwszego :-)



Po prostu jebany duren, ktory jest kolega innych zajebistych panow z komisji.
 
Co tu dużo mówić. Profesorski pokaz boksu w wykonaniu Mayweathera. Canelo nie miał nic do powiedzenia.


Sędzia, który dał remis rozwalił system. Canelo przegrał wszystkie rundy. Nie wiem, jak słabym trzeba być sędzią żeby coś takiego odwalić.
 
I tak najlepsi są ochroniarze Floyda. Pindera podczas realcji mówił, że bodyguardy Maywetahera ważą łącznie ponad tone, a jest ich ponoć sześciu :-) Jeden ma 215cm i 200kg :-) Pozostali podobnie
 
Back
Top