Boks

Oglądałem dziś walke Włodarczyka z tym ruskiem. Powiem szczerze że nie porwało mnie to, boks stał sie dla mnie troszke nudny. Ten prawdziwie ciekawy boks dla mnie skończył sie wtedy gdy Lennox Lewis odszedł z boksu.
 
w boksie najgorsze jest to ze nie istnieje jedna szczegolnie prestizowa organizacja wybijajaca się spoza innych jak UFC spoza innych organizacji MMA na świecie, plus fakt ze mistrz ma prawo wybierac rywali i kilka innych rzeczy czyni ten sport niestety malo atrakcyjnym obecnie.
 
Krzysztof Włodarczyk przeniesie się do wagi ciężkiej - potwierdził w rozmowie z ringpolska.pl menedżer "Diablo" Andrzej Wasilewski. Jedyną niewiadomą pozostaje, kiedy do tego dojdzie.
 
Wasyl jeszcze stara się o unifikacje z Huckiem albo Hernandezem ale czy się dogadaja to nie wiadomo. Jak to nie wypali to wspominał coś o jakims pojedynku w stanach, chcieliby Antonio Tarvera



A pozniej pewnie HW
 
ale na pewno ma wieksze szanse niz adamek, zeby osiagnac jaks tam sukces


Po czym to niby wnioskujesz? Ja uważam zupełnie odwrotnie, szanse ma mniejsze niż Adamek. Oczywiście ma nokautujący cios ale za grosz szybkości. Zanim się rozkręci w walce to go będą znosić. Jest mistrzem w cruiserweight i niech tu zostaje póki ma pas. Dopiero co zamknął usta krytykom, a już chce pozwolić im znów pieprzyć głupoty przenosząc się kategorie wyżej.
 
Włodarczyk wg. mnie straci jeszcze więcej po zmianie wagi.







Jego siła jest atutem w Cruiser, ale jego warunki fizyczne zmaleją w porównaniu do wagi ciężkiej.
 
943533_555639851140746_155473599_n.jpg
 
Ja myślę że Masternak by wygrał z Diablo, dla mnie Mateusz to prawdziwy talent jak dla mnie to jest największy talent w Polsce, nie jest sztucznie promowany jak Andrzej Wawrzyk czy Szpilka
 
@Malymaja: szkoda tylko ze od czasu Gmitruka walczy "Adamkowo"... Wczesniej jego walki mnie jaraly, teraz wiem ze wygra, ale sie nudze.



W jakims sensie Diablo to dla mnie przyklad tego co mozna osiaganc ciezka praca, tylko i wylacznie, zawsze uwazalem go za Rasiaka boksu, ale ciagle mnie zaskakuje... Za to duzy szacun.
 
Niech Broner wyjdzie do Maidany jak jest czegoś wartym pieściarzem, bo po tej " przyszłej gwiaździe PPV " miałem nadzieje że pokaże coś wiecej w jego ostatniej walce , a jak on był w jakimś stopniu bitym przez włoskiego Paula to ja nie widzę go w czołówce ... ( Maidana na tem moment wygrywa z Bronkiem przed czasem )
 
Masternak nigdy nie był porywającym pięściarzem, jednak w porównaniu do Diablo jest szołmenem z najwyższej półki (choć muszę przyznać, że kilka ostatnich walk Włodara mi się podobało ze względu na dramatugię, ale to głównie zasługa jego przeciwników - nawet nie chcę sobie wyobrażać walki Diablo vs. przeciwnik o podobnym stylu boksowania). Master ma wszystko co potrzebne do pokonania Włodarczyka, a moim zdaniem największą jego zaletą jest właśnie trener Gmitruk, który nie pozwoliłby boksować na wyniszczenie przeciwko Włodarowi tylko by spokojnie wypunktowali przeciwnika nie podejmując ryzyka. Tak właśnie widzę walkę najlepszych polskich cruiserów.







Włodar pięściarsko moim zdaniem nie rozwija się, a nawet jeżeli to są to minimalne postępy. Jego taktyka, sposób boksowania, aktywność w ringu jest podporządkowana jedynie pod siłę jego ciosu, jest pięściarzem mało elastycznym i powtarzalnym (chociaż skoro taktyka działa to po co ją zmieniać). Dziwię się, że do tej pory większość jego przeciwników próbuje mu urwać głowę zamiast spokojnie go punktować.



Może przy walce Masternak - Włodarczyk Wasyl w końcu wyszedłby na swoje z PPV - fajnie gdyby do tej walki doszło.
 
Ja rozumiem ze z Gmitrukiem dla Masternaka tylko niebo jest limitem. Jest niesamowity technicznie a do tego te "kocie ruchy" :) Mimo wszystko przepykane "12 rund" nie porywa serca, a jedynie wyzwala chlodny szacunek. Pamietam jego wczesniejsze walki i nie byl tak kalkulujacym bokserem jak dzis. Ja to rozumiem, nikt nie chce jakac sie po 40, wygrywac po takich bojach jak Materla. Rozumiem to, na chlodno, rozumiem... :(
 
na Morę jest bardzo ciekawy kurs. Podoba mi się styl walki Proksy, ale Sergio to solidny średni na świecie. War Proksa oczywiście!
 
Back
Top