Boks

Teraz KAŻDY HATER powinien zamknąć ryj. Nabijacz ogórków i inny "typowy z Hammer Knockoutu" ?



Powiem więcej, zwycięstwo na rosyjskim streamie z kanału drugiego i ogólnie w Moskwie przez nokaut na ich mistrzu olimpijskim, bezcenne!



Chammilitary, jednak mu pary zaczęło brakować, a ciosy wchodzić Krzyśkowi ;)
 
No nie wierze :-)



Brawo Diablo:-) Szacunek z mojej strony :-)



Tak apropo to Chakijev dramatycznie to rozegral. Wiedzial, że wygrywa i zamiast lekko odpuscic tempo i punktowac na dystans to wdal sie w bojke...



And stilllllllllllllllllll !!!!! :-)
 
nic tak nie smakuję jak pobicie Rosjanina na jego terenie : D brawo Włodar, co by nie mówić może jest nudnym bokserem ale jest skubany wytrzymały, ojciec aż mi się wyrwał z fotela:-)
 
Czy ja wiem czy on jest nudny, zawsze jego cios może powalić mam wrażenie, ale...Walczy się też tak jak rywal pozwala, tu Rusek był lepszy fizycznie, ale gorszy obrał plan, choć nie można mu tetgo odbierać. Chciał wygrać z mistrzem, no ale jak się nie umie znokautować...to się w końcu kończy tak, ale przegraną punktową, bo pewnie od 6 rundy Diablo każdą by miał dla siebie, ale nie musiał. Wyczekał, ustrzelił,wygrał. Brawo jeszcze raz :)
 
Fizycznie, czyli szybkościowo, siłowo, balansowo, zwinnościowo...Udowodnił swą wyższość narzuceniem stylu. Ale obrał plan znokautowania co się nie udało i w końcu mimo, że ma może niezłą kondychę i mógł obijać przez 12 rund...poległ.
 
Często jak oglądam walki Włodarczyka, to w pierwszych rundach jestem prawie pewny, że przegra, a potem się chłopina budzi i robi co trzeba, przynajmniej zawsze są emocje :) Brawo!
 
Maryjan, dla Ciebie fizyczność to tylko kondycja?



Diablo miał zajebistą obronę czyli gardę ( w boksie przy tych rękawicach to można nazwać obroną, w mma nie bardzo). Gdyby nie garda i wytrzymałość Diablo by nie wytrwał, twierdzisz, że wygrał to kondycją czy fizycznością lepszą ogólnie? Jak uważasz, że pierdolę to napisz swój argument, już dziś w życiu się kłóciłęm z kimś kto rzucał pustymi zaprzeczeniami, więc nie mam ochoty ;)



Wygrał lepszy plan, ale tego, że Rusek wyglądał lepiej fizycznie nie można zaprzeczyć. Nie pod kątem samego wyglądu, a tego o czym pisałem wyżej, no i fakt, że to pod jego dyktando toczyła się walka. Na szczęście najważniejszy jest efekt końcowy.
 
jak mógł być lepszy fizycznie i trzy razy leżeć na dechach ?:-) to że się szybko ruszał to nie znaczy że Diablo się nie mógł ruszać równie dobrze, taktyka- mówi ci to coś ?
 
Maryjan jakby Diablo czuł się mocniejszy fizycznie to by sam narzucił styl, a nie pozwolił to zrobić rywalowi i dać mu się wystrzelać. Wiedział, że Rosjanin jednak jest mocny i trzeba mu dać właśnie to zrobić ;)



Dziwnie rozumujesz oceniając fizyczność na podstawie tego ile razy Rosjanin leżał, nie wiem czy ma sens taka dyskusja :P Taktyka owszem...dlatego OD POCZĄTKU to zaznaczam, że Diablo wygrał taktyką i chwała mu za to, bo liczy się cel.
 
Back
Top