Boks

Włodarczyk zawsze jest drewniany na początku, tylko ciekawe czy zdąży się rozkręcić zanim przegra przez KO
 
Jeśli ktoś nie wie to w boksie odejmuje się punkty za knockdowny, a nie przewagę w rundzie ;) Ciężka runda, oby Rusek się wystrzelał i o tym myślał Diablo w 1 rundzie, a nie, że po prostu nie wie co zrobić...
 
Ale w gardę prawie wszystko. Jakbym punktował ciosy w 1 rundzie to sam nie wiem kto ile zadał, Rosjanin mocno chaotyczny, ale się opanował w 1 rundzie, bo wiedział, że w końcu się zmęczy. Taka góra mięśni musi w kocu stracić tlen, a jak to Olimpijski mistrz to trzeba mu pokazać jak smakuje 10 czy 12 rund.
 
Się kur..cieszą jakby już wygrał, a przecież to jasne, że Diablo specjalnie wolał uklęknąć niż na siłę stać, a zaraz zostać knockout zamiast knockdownu. Oby to się jakoś odwróciło, choć szanse marne. Kiedy mu zabraknie tlenu w końcu? Tak podobno go ciężko trzymać tym umięśnionym bardziej.
 
Hehe, chamillitary :)



Mocny, te ciosy bolą nawet jak się patrzy i mimo, że Diablo trzyma jeszcze gardę, choć coraz słabiej. Fajna jednak ta 4 runda, zobaczymy, Rusek raz oberwał...;)



Po 5, Rosjanin wyraźnie słabnie, słabsze ciosy, "płaskostopie" częste się zaczyna, nie ma się co dziwić przy takim stylu, ale walka ma 12 rund na któe trzeba być gotowym. OBy to była taktyka Diablo, że na to czekał i teraz ruszy bądź później po KO.
 
Wyraźnie słabnie, 6 runda licząc ciosy powinna iść dla Diablo, ale pewnie dadzą Ruskowi rundę za walenie po rękawicach Krzyśka i za ten cios w korpus, bo cała fala dalej była niecelna, no ale był knockdown, więc tym bardziej 10:8.
 
Diablo to jest kur** wojownik!



Runda byłaby w Rosji dla Ruska, ale znowu knockdown myślę przesądził sprawę. Co to za taktyka przez 6 rund, żeby wejść i nie obejść gardę rywala, a ją tylko rozbijać? Myślałem, że ma wyższe umiejtności Rosjanin.
 
Back
Top