Boks

Całkiem dobra walka Zimnoch vs McCall, 48 latek dalej ma powera ale przegrał z młodszym i szybszym. Swoją drogą ciekawe czy wypali coś z tym Holym??



Matthysse ładnie zmasakrował Petersona, a sam nie chciał żeby ta walka była o pas - szkoda
 
Na Onecie piszo ze Zimoch ma walczyc z Haifeldem troche juz stary rywal ale walka bylaby ciekawa bo wiadomo ze z legeda.
 
Matthysse - Garcia ta walka teraz ma największy sens w tej wadze.







Jeśli argentyńczyk wygra przed czasem to wg. mnie jest kandydatem nr 1 do walki z Floydem.
 
Kostyra to chory zjeb, który śmieje się z kontuzji zawodnika, a tak na prawdę to jedna wielka tragedia. To jest ich ryzyko zawodowe i trzeba mieć na serio coś z głową, żeby się z tego śmiać. Tak samo tutaj na forum ktoś - znajdź 3 różnice. Co za palant.


Jak ktoś pracuje w fabryce i poparzy sobie twarz to też czynicie porównania do różnych postaci literackich? Weźcie sie zastanówcie trochę...
 
Mathysse, szczególnie jeśli znowu wygra przed czasem z pewnością będzie solidnym kandydatem do walki z Floydem. Dzięki wsparciu Showtime i GBP Argentyńczyk zaczyna zyskiwać na popularności, więc jest szansa na dobry wynik w PPV.



Osobiście bardziej chciałbym zobaczyć starcie Pacquiao z Mathysse w 140 funtach.



Garcia-Mathysse ma się odbyć 7 września. Garcia jak pokazuje jego kariera nie jest zawodnikiem unikającym wyzwań.
 
Zimnoch zje taktycznie Szpilkę, Artur pójdzie na hura jak to mówi Pudzian a Krzysiek będzie walczyć mądrze i wygra
 
Skrót z walki Rekowskiego, polecam ! :)







http://dcs-188-64-84-26.atmcdn.pl/dcs/o2/redefine/cp/3a/3a1b6836729afa87293139c6aa3f50f2.webm
 
Jestem ciekaw jak sobie poradzi Marcin rywal jak zwykle nic specjalnego ale znając Najmana wszystko się może zdarzyć
 
@Malymaja po tym co Zimnoch pokazał w sobotę to ja nie widzę, żeby Szpilka miał jakiekolwiek problemy. W USA by tę walkę przegrał... McCall mimo 48 lat boksował fajnie i dobrze się to oglądało.



Wawrzyk powinien poważnie wziąć się do pracy albo następnym razem więcej myśleć, bo na Rosjanina nie był gotowy. Bańka pękła... Od czasów Gołoty nie mieliśmy sensownego ciężkiego i jeszcze chwilę na niego musimy poczekać...



Najman??? Heh... :-)
 
Po walce Wawrzyka coraz bardziej obawiam się, że nie doczekamy się mistrza świata w HW. Adamek z walki na walkę wydaje się słabszy, Zimnoch średnio się zaprezentował z dziadkiem (ciągle na bardzo wysokim poziomie, ale jednak dziadkiem), a Szpilka jest za głupi.
 
Tak jak mówili komentatorzy Wawrzyk więcej stracił niż zyskał a teraz pozostają tylko wojaki i bumy do końca kariery....
Polski pięściarz otrzyma gażę w wysokości... 60 tys. dolarów (czyli ok. 190 tys. złotych). Z tym, że z tego trzeba opłacić kilkutygodniowe przygotowania, gażę menedżera, itp. Jeśli Polakowi zostanie połowa z tej kwoty (ok. 100 tys. zł) to i tak będzie dobrze.
 
Za walkę o mistrzostwo tylko 60.000 $ ? :-) Zdaje się że Wach dostał prawie 3 mln. Wiem że Powietkin to inny Kaliber niż Kliczko, no ale bez przesady...
 
Po pierwsze to nie była żadna walka o mistrzostwo świata. Po drugie Wawrzyk absolutnie nic nie znaczy w światowym boksie, więc nie nikt mu kokosów nie zaproponuje. Mnie tam nie dziwi wysokość jego gaży.
 
Minto taki sobie ostatnio walczył w junior cieżkiej dobił sie do walki z Huckiem o pas ale przegrał przez ko w 9 rundzie.



Holyfield za ewentualną walke z Zimnochem chce 250 tys. dolarów
 
Akurat tu wina lezy po stronie promotorow, bo wydaje mi sie ze Szpilka nie unika zadnego przeciwnika
 
Szpilka teraz dostanie z 40 walk na przetarcie przed walką o mistrzostwo. Dołączy do naszych wielkich mistrzufff typu Cygan.
 
Back
Top