Boks

Wy tak na poważnie z tym Wojewódzkim? Co może być ciekawego w wywiadach Wojewódzkiego? To są "freak wywiady".
 
- Huck może sobie gadać co chce. Ten gość jest tak tępy, że nie wie nawet jak działa system rankingowy. On nie dał mi żadnej szansy. Ja pracowałem od samego początku by dostać walkę o tytuł i gdy przegrałem w 2009 roku ponownie zacząłem pracować od zera, by trzy lata później znów zawalczyć o mistrzostwo. Huck nie ma innego wyjścia, jak tylko się ze mną zmierzyć, a jego gadanie, że włoży do mojej kieszeni pieniądze jest zabawne. Jeśli już, to on wyjął z pieniądze z mojej kieszeni. To ja wygrałem ostatnią walkę, a podział zysków powinien teraz wynosić 80-20 na moją korzyść - twierdzi "Kryptonite".







- Ten koleś zachowuje się jak megagwiazda, ale on przegrał co najmniej trzykrotnie od czasu gdy posiada pas. Lebiediew, Arslan i ja z nim wygraliśmy, ale Huck ciągle dostaje prezenty. Ktoś powinien zbadać jego krew, bo patrząc na te wszystkie prezenty można uznać, że jest jest spokrewniony ze Świętym Mikołajem - dodaje Afolabi.






Haha zgadzam się z nim.
 
Floyd Mayweather vs Saul Alvarez 14 września w Las Vegas !!!





Nad ranem polskiego czasu Floyd Mayweather (44-0, 26 KO) poinformował 4 miliony fanów śledzących go na Twitterze, że dokonał wyboru. Kolejnym rywalem króla P4P będzie młody meksykański gwiazdor Saul Alvarez (42-0-1, 30 KO. Walka odbędzie się 14 września w MGM Grand w Las Vegas.



- Wybrałem swojego kolejnego przeciwnika, jest nim Canelo Alvarez. Daję fanom to, czego oczekują. Walka odbędzie się w MGM Grand - napisał 36-letni "Money".




http://www.bokser.org/content/2013/05/30/083730/index.jsp#CommentsAnchor








- Czuję niesamowite emocje, jestem podekscytowany - nie krył Saul Alvarez (42-0-1, 30 KO) w rozmowie z BoxingScene.com. - Na początku nie mogłem uwierzyć, kiedy Richard Schaefer powiedział mi, że sprawa jest przesądzona.



14 września na wielkiej gali Showtime PPV w MGM Grand w Las Vegas młody "Canelo" stanie przed szansą, której domagał się od tak dawna. Pojedynek odbędzie się w umownym limicie 152 funtów.



- To dla mnie komfortowa sytuacja, 152 funty to żaden problem. Floyd walczył już w junior średniej, ale z pewnych przyczyn tym razem chciał tego umownego limitu. Ważne, że obydwaj nie mamy problemu z tą wagą - powiedział Meksykanin. - W ostatniej walce widzieliśmy dawnego Floyda. Zrobił to, co musiał. Guerrero nie pokazał zbyt wiele. Zaczął nieźle w dwóch pierwszych rundach, ale potem to już był typowy pojedynek Mayweathera.




- Zgadza się, presja będzie kluczem do sukcesu - dodaje Alvarez. - Jestem bardzo inteligentnym zawodnikiem. Jestem bardzo szybki i sądzę, że wyjdę z tej potyczki zwycięsko.






Floyd pokaże młodemu, że jeszcze trochę mu brakuje do mistrza. Money na punkty
 
Myslicie, że taka walka może pobić rekord PPV - Mayweather vs De La Hoya ? Sądzę, że tak choć ja osobiście wolałbym aby Alvarez wykosił jeszcze kilku z czołówki (np. Bradley, Cotto, Pacquiao :-)) aby stał się jeszcze bardziej znany/popularny na galach PPV to wtedy byłbym pewien, że rekord padnie i to kosmiczny.



Floyd vs Pacquiao w 2009-2010r jakby się odbyła to mielibyśmy już dawno nowy rekord
 
Jeżeli Money to wygra to kto następny ? na chwilę obecną jakoś nie widzę nikogo na najbliższy rok.



Zestawienie świetne, Alvarez będzie miał dużą przewagę w masie ( chyba największy przeciwnik Floyda)
 
Alvarez podczas walki ocyluje w granicach 170-175Ibs (172 w walce z Troutem) Różnica może być kolosalna na korzyść Meksykanina. Tutaj mamy catchweight także pewnie nie wniesie tyle podczas walki ale nawet jakby miał 165 Ibs to jest to bardzo dużo i tak jak mówi elson, Mayweather nie walczył jeszcze z tak dużym gościem
 
No, takie starcie to mi się podoba :) Aż czekam z niecierpliwością na tę walkę, co mi się w boksie praktycznie nie zdarza.
 
Jeśli Floyd wygra co nie będzie łatwe to następnym rywalem może być wygrany z walki Garcia/Matthysse , Bradley, Alexander.
 
Bradley jest chyba najmniej prawdopodobny bo jest ze stajni aruma, a Floyd nie da mu zarobić ani centa. Wiadomo, że znajdą się inni przeciwnicy ale po Cynamonie, Cotto, Guerrero czy Ortizie, cała reszta raczej słabo wygląda.



Mogłby Trouta wziąć ale to już przesada, bo on jest za mały na takich zawodników.
 
Nareszcie!!! to będzie najtrudniejszy przeciwnik dla Floyda w ciągu ostatnich paru lat, no i rekard ppv tego roku bankowo
 
Szkoda, że do skutku nie doszła walka Chisory z Wilderem ale ten do wyjasnienia sprawy nie może opuszczać USA
 
Jeśli Alvarez by to wygrał nawet na punkty to i tak nie dostanie zwycięstwa, może wygrać jedynie przez TKO/KO.



Wach będzie sie sondzil z portfel.pl bo mu kasy nie chcą dać z przegranej walki z Kliczko za doping.
 
Coś komuś coś wiadomo o zmianie przeciwnika dla Najmana? Bo chyba coś takiego obiło mi się o uszy, czyżby Marcinek się przestraszył po tym co zobaczył na tym turnieju bokserskim w Zakopanym
 
@Malymaja



Martin Pacas będzie nowym rywalem Najmana na gali w Oświęcimiu. Pierwotnie rywalem Najmana miał być Tomas Mrozny, który wycofał się z walki z powodu wstrząsu mózgu spodowanego udziałem w turnieju bokserskim (Zakopane)



http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=34831:mistrz-wiata-w-muay-thai-nowym-rywalem-najmana-&catid=1:latest-news
 
Kurcze szkoda, bo ten Mrozny chyba wcale nie był taki słaby, myślę że Najman by przegrał z nim, a teraz mam mieszane uczucia
 
@dbgoku14 Martin Pacas to Muay Thai Fighter a nie Bokser... w dodatku mistrz swiata ma tam jakiś pas ale ile to mistrzostwo swiata jest warte to nie wiadomo...
 
Back
Top