Boks

Może ktoś poratować streamem do gali w legionowie? Niestety nie mam dostępu do PS
 
ooo dzięki.



Babiloński nie współpracuje już z Wasilewskim? Teraz sam organizuje gale?
 
Zimnoch pokonał McCalla na punkty po dobrej walce



77:76, 77:75, 79:75



Jesli dojdzie do walki ze Szpilką to Artur go rozjedzie
 
Dobra walka, nie sądziłem że Mccal w tym wieku będzie stawiał taki opór...



Jest jakaś odpowiedź szpilki na fb ?
 
79:75 dla mnie przesada.. Ale walka ze Szpilą może być niezła o ile do niej dojdzie. ;)



McCall miło zaskoczył swoją dyspozycją, widać, że po wypłatę nie przyjechał..
 
Ten sędzia co dał to 79:75 to brak słów.



Jasne że Zimnoch wygrał ten pojedynek ale dać taką punktację przy tak wyrównanym pojedynku to jest straszne...
 
Zimnoch mnie zaskoczył bo przy jego obronie ciężko jest ustać takie bomby :)







McCall lepiej wyglądał niż w ostatniej walce z Pianetą i nadal ma swoje asy w rękawicach. Nazwałbym go Hopkinsem wagi ciężkiej bo walcząc z nim każdy wygląda słabo. Obaj z Hopkinsem mają świetną defensywę i kontratak, ale obaj też lubią faulować.







Zimnoch musi poprawić przedewszystkim :



-balans ciałem



- wydolność i fizyczność



- popracować na unikami/ szczelną gardą.







Praca na nogach nie była najgorsza, ale tylko dlatego że Byk się słabo poruszał. Szybki, techniczy i lotny na nogach zawodnik powinnien łatwo skrócić dystans do Zimnocha i umieszczać tam kombinacje, które gładko wejdą.



W walce z Kliczko lewy prosty w gardę czy bez i tak pośle go na deski tak jak resztę wagi ciężkiej.
 
McCall garda niczym Foreman pod koniec, i ten lewy prosty - cud malina, głowa Zimnocha po niektórych jabach latała jak worek kartofli na furmance.



Walka zajebista, Krzysiek moim zdaniem wygrał, ale minimalnie. Widać, że chłopak ma dobre podejście i lubi bitkę, ale musi popracować nad obroną (dziurawa garda) i balansem. Ewidentnie Polsat chce doprowadzić do walki w PPV ze Szpilką, skoro puszczają Zimnego w otwartym kanale.
 
Dla mnie walka bliska remisu ale bardziej w stronę Zimnocha. Pogratulować kondycji McCalla oraz tych petard w łapie.



Dużo pracy przed Zimnochem ale wierze ze błędy będzie eliminował.
 
Mówimy o tym że Zimnoch dziurawy ale pamiętajmy o tym że Szpila ma jeszcze gorszą defensywę... Baardzo fajnie by było teraz zobaczyć walkę McCall-Szpila :)



Co do Krzyśka to pokazał że jest materiałem na bardzo dobrego boksera, po pierwsze ma twardy łeb a po drugie że lubi bitkę i nawet jak narożnik kazał mu się nie tłuc z McCalem ten chciał się po prostu pobić z klasowym rywalem. Jak sam stwierdził w wywiadzie z Borkiem i Pinderą racją jest to ze jego dotychczasowi rywale to bumy spod sklepu i że teraz chce już prawdziwych zawodników. Ponoć walka z Holyfieldem ma być, oby coś w ten deseń wyszło :)
 
Ściagnąć do Polski i wygrać z Holyfieldem to byłby bardzo duży sukces.







Ale kasa musiałaby być potężna, bo Holy musi spłacić gigantyczne alimenty i dlatego prosił się o walkę z Kliczko.
 
Nie wiem czy wszyscy słyszeli ale komentatorzy powiedzieli ze McCall razem z synem dostali do podziału za obie walki koło 30.000 $.
 
23cd.jpg




Koleś z Cowdera redaktorem Polsat Sport? : o
 
Mógłby ktoś w miarę możliwości wrzucić link do walki Rekowskiego? Ewentualnie dać znać na jakich kanałach na yt można będzie się jej spodziewać.
 
Kolejny raz kiedy sam sie oszukuje, ze boks znaczy dla mnie jeszcze cokolwiek. Sportowo wieksza range mialy moim zdaniem wszystkie bez wyjatku walki na wczorajszym XCage i dzisiejszej Warmia Heroes. Niestety matchmaking najwiekszej polskiej promocji MMA i Polsatu ewidentnie zmierza w tym samym kierunku. Szczesliwie dzis juz mozemy powiedziec, ze sa juz inne promocje i inne stacje TV.
 
Back
Top