Boks

Hasz -> może i Szpilka nie ma tak szklanej szczęki, ale jednak na twarz też wiecznie przyjmować nie może, a Szpilka przecież gardy nie uznaje co widać po jego walkach więc tu pewnie walka by dłużej nie trwała. po prostu przez pompowanie rekordów później dochodzi do takich egzekucji jak w tym wypadku.
 
Nasze gwiazdeczki z KSW pokazałyby w UFC pewnie tyle co Wawrzyk w Rosji. No ale tak się kończy jak ktoś dostaje walkę życia za nadmuchany rekord.



Dyskusja w studiu o pompowaniu rekordów. Borek daje czadu.
 
Nie ma co streszcząć. Wawrzyk cały czas na wstecznym. W II rundzie padł po prawym sierpie, w IIIr padł dwa raz i po drugim knockdownie sędzia przerwał
 
Niestety ale tą walką się ośmieszył i tak jak mówili komentatorzy w studiu przed walką stracił bardzo dużo, teraz pozostaje obijanie ogórków na Wojakach....



Ehhh znowu narobione nadzieje poszły się ......
 
Volf



Jestem pewien, że tak somo zakończyłaby się przygoda Mameda, Janka i Materli z najlepszymi zawodnikami z UFC. Byłaby totalna kompromitacja. Mamed zostałby całkowicie zdominowany zapaśniczo a Janek i Michał padli by szybko po paru dobrych bombach. Nie wiem więc co Ci się nie podoba w moim porównaniu. Mamed, Janek i Materla to właśnie takie Wawrzyki. Mają napompowane rekordy bo nie walczyli z nkim naprawdę dobrym.
 
No właśnie ja jestem innego zdania. W UFC jest masa ogórów gorszych od wyżej przez Ciebie wspomnianych zawodników. Poza tym nie porównuj Wawrzyka do Janka który niedługo będzie walczył z Rumble czy Mameda który całkowicie wyczyścił swoją kategorię wagową poza UFC do Wawrzyka który przez całą swoją karierę nie stoczył walki z nikim nawet w 1/3 zbliżonym do powietkina. Oczywiście nie mówie że Janek czy Mamed by zlali Jonesa czy Andersona ale napewno by nie byli wycierani o ring tak jak Wawrzyk w walce z innymi zawodnikami swojej kategorii. Tego jestem pewien.
 
Komentarz z interii:-)

To Wy oglądaliście jakieś inne widowisko!!!! ja zapłaciłem 40zł i wyraźnie widziałem jak Pan Wawrzyk kilkakrotnie uderzył twarzą w pieść Powietkina aż nim zatrzęsło , potem mocno klinczował z linami które w chamski sposób go trzymały , następnie trzykrotnie zdzielił całym sobą dechy ringu ale sędziowie byli stronniczy i nie przyznali punktów i jak focha w trzeciej rundzie strzelił Powietkin i sędzia przerwał pojedynek to ewidentna wygrana Wawrzyka znowu naszego oszukano
 
@Volf

No właśnie ja jestem innego zdania. W UFC jest masa ogórów gorszych od wyżej przez Ciebie wspomnianych zawodników.




Z tym się zgodzę. Tylko, że ja nie napisałem, że Mamed, Janek i Materla nie wygraliby z nimi. Wygraliby tak jak Wawrzyk wygrywał z ogórkami.

Oczywiście nie mówie że Janek czy Mamed by zlali Jonesa czy Andersona ale napewno by nie byli wycierani o ring tak jak Wawrzyk w walce z innymi zawodnikami swojej kategorii. Tego jestem pewien.


No właśnie tutaj się różnimy. Ja twierdzę, że Janek z JJ zbłaźnił by się tak samo jak Wawrzyk w Rosji. To samo tyczy się pojedynków Andersona z Mamedem i Materli z kimś dobrym.




Poza tym nie porównuj Wawrzyka do Janka który niedługo będzie walczył z Rumble czy Mameda który całkowicie wyczyścił swoją kategorię wagową poza UFC do Wawrzyka który przez całą swoją karierę nie stoczył walki z nikim nawet w 1/3 zbliżonym do powietkina


Rzeczywiście Anthony Johnson jest odpowiednikiem Powietkina w boksie:-). To co "Rumble" osiągnął w mma nie ma sensu porównywać do tego co osiągnął Powietkin w boksie. Co do wyczyszczenia kategorii wagowej przez Mameda to jest to takie same osiągnięcie jak nadmuchany rekord Wawrzyka w boksie. Ani jeden ani drugi z nikim poważnym będącym w formie nie walczyli. Fajnie też, że Mamed walczył z przeciwnikami którzy byli w 1/3 zbliżeni do Silvy.
 
Rzeczywiście Anthony Johnson jest odpowiednikiem Powietkina w boksie
facepalm.gif


Przecież nigdzie tak nie napisałem!







Co do Mameda. Twoim zdaniem nie pokonał wszystkich najlepszych których miał dostępnych?



Nie porównuj przeciwników Mameda do przeciwników Wawrzyka bo to sie całkiem mija z celem. Tam przynajmniej kilku było na dobrym poziomie. U Wawrzyka na dobrym poziomie nie ma żadnego.







Apropo walki Mamed-Silva czy Błachowicz-Jones. To czy by się zbłaźnili czy nie to zależy głównie od tego czy by sie do takiej walki dopchali. A jak dobrze wiemy żeby się do niej dopchać trzeba pokonać światowy TOP. W boksie wystarczy napompować rekord na ogórach i to wystarczy. Przykład Wawrzyka to potwierdził.
 
Niech się cieszy że nie przyjął walki z Hayem, bo tam mogłoby się skończyć poważnym urazem głowy...



Edit:



To co teraz pokazuje Jones i to ile przyjął jest niesamowite...
 
Wawrzyk masakra!!! Spodziewałem się po nim więcej.



Nie wiem czy ktoś oglądał walke z rosyjskim komentarzem ale zaraz po zakonczeniu walki przez sędziego ruski komentator smiejąc się powiedział po polsku " Są tacy, to nie żart dla których jesteś wart mniej niż zero!"
 
boże Wawrzyk to takie drewno no po prostu amatorka już chyba by najman lepiej zawalczył :-)



totalne dno moze gdzie mu do poziomu gołego , adamka szkoda chłopaka przynajmniej troche hajsu wpadło :-)
 
Żałuje, że nie oglądałem walki Jonesa z Lebiedievem bo ponoć była zajebista. Trzeba będzie nadrobić. Niespodziewałem sie takiego rozstrzygnięcia. Jones to wariat w pozytywnym tego słowa rozumieniu :-)



http://www.bokser.org/content/2013/05/17/221739/index.jsp
 
Walka zgodnie z przewidywaniami, ale bardziej mnie interesuje, że jeszcze nikt nie napisał o nowym wcieleniu senseia Seagala.
 
chyba najmannews.pl:-),ale walka Jones vs Lebiediev prawdziwa miazga,chyba najbardziej krwawa walką jaką oglądałem przez całe życie
 
Lebedev naturalnie nie ma ciekawej facjaty ale po walce to masakra całkowita:-) Jones szczęka z betonu chyba
 
Back
Top