Boks

Canelo ładnie się zaprezentował, w końcu potwierdził swój potencjał w walce na najwyższym poziomie.



Jeśli to prawda, że w ringu ważył 172 funty, to raczej na pewno nie dojdzie do walki z Pięknisiem.
 
To prawda, Camelo jest strasznie zbity i od Floyda byłby dużo, dużo silniejszy. I raczej money na to nie pójdzie.
 
KSIĄDZ vs POLICJANT NA GALI GRUCHAŁA TEAM?

W rozmowie z Bokser.org promotor Marcin Gruchała zdradził, że ma w planach zorganizowanie gali pod kościołem, gdzie w pokazowym pojedynku wieczoru mieliby skrzyżować rękawice... ksiądz i policjant. Gruchała jest już po rozmowie z księdzem.



- W Chojnicach była już walka radnych. Jesteśmy po rozmowie z księdzem, który chce zorganizować razem ze mną galę pod kościołem i ma to być pojedynek ksiądz kontra policjant. Jeżeli mogą grać w piłkę, w szachy, to dlaczego nie mieliby poboksować? - pyta retorycznie Gruchała. - Jeżeli dwóch radnych mogło skrzyżować ze sobą rękawice i teraz są przyjaciółmi, a wcześniej walczyli w sądach... Show to show.










http://www.bokser.org/content/2013/04/23/153021/index.jsp
 
Hriunow wygrał przetarg na walkę z Kliczko za 22mln !







Walka z podziałem 75/25.







Dużo kasy, a przed nimi jeszcze arcy ważna walka z Andrew Wawrzykiem.
 
Hriunow sie postarał 23,233,330 mln, ładnie przebił k2( 7 baniek) i sauerlanda (6 baniek). Walka ma się odbyc pod koniec sierpnia w Moskwie, Berlinie albo Las Vegas



chyba, że Wawrzyk pokrzyżuje plany:-)
 
Walka w Moskwie to i tak sukces, bo Kliczko poza Niemcy rzadko wyjeżdża.







Ruscy chyba mają zamiar rzucić wszystko na jedną kartę i wyciągnąć z tej walki ile się da. Bo chyba mało kto wierzy w wygraną Saszy.



Będzie wielkie wydarzenie i ile mieli zarobić to już zarobili na Povietkinie.
 
W najbliższy wtorek Szpilka u Wojewódzkiego :-)



Będzie jazda :-)



@down Facebookowy fanpage Wojewódzkiego
 
Mamy dla kibiców pięściarstwa świetną wiadomość. Stacja Orange Sport pokaże na żywo największą galę bokserską pierwszej połowy tego roku - transmitowany w Stanach Zjednoczonych przez telewizję Showtime ''mega event'' w Las Vegas, którego główną atrakcją będzie walka króla P4P i PPV,Floyda Mayweathera Juniora (43-0, 26 KO) z głodnym chwały wojownikiem, Robertem Guerrero (31-1-1, 18 KO).


Początek polskiej transmisji 5 maja, w nocy z soboty na niedzielę o godz. 03:00. Powtórka w niedzielę o godz. 08:00. Nie pozostaje nic innego, jak usiąść wygodnie w fotelach i rozkoszować się boksem na najwyższym światowym poziomie podanym w godnej oprawie. Bokser.org przekaże Wam wszystkie informacje dotyczące zbliżającej się walki, przyszły tydzień będzie ich pełen.


OS bierze ostatnio wszystko co leci. Fury vs Cunn, Khan vs Diaz, Garcia vs Judah teraz Floyd vs Duch :-)



:-)
 
Orange sport to dla mnie najlepsza stacja telewizyjna zajmujaca się sportem w Polsce jak dla mnie! Zajebiście!
 
Martinez vs Murray



Khan vs Diaz



Wilder vs Harrison



Arreola vs Stiverne



Garcia vs Judah



Wszystkie walki w jedną noc, będzie gorąco !
 
Amir Khan zwycięski !

Amir Khan (28-3, 19 KO) był liczony w czwartej rundzie, ale przetrwał kryzys i pokonał Julio Diaza (40-8-1, 29 KO).



Zapowiadający "nowego siebie" Anglik znów raził błędami w obronie i często dawał się trafiać lewymi sierpowymi. W dziewiątym starciu nadział się na kolejny taki cios i być może przed nokautem wyratował go gong. Po ostatnim gongu sędziowie byli mu jednak przychylni, punktując na jego korzyść 115:112, 115:113 i 114:113.



- Nie byłem zraniony w tej czwartej rundzie i pamiętam każdy szczegół. Po prostu złapał mnie, kiedy źle stałem na nogach - tłumaczył się po ogłoszeniu werdyktu były mistrz świata kategorii junior półśredniej.









Mistrz Europy w wadze półciężkiej Juergen Braehmer (40-2, 31 KO) pokonał przez techniczny nokaut w 2 rundzie Tonyem Averlanta (18-8-2, 4 KO). Pojedynek odbył się podczas gali w Alsterdorf Sporthalle w Hamburgu i był głównym wydarzeniem tego wieczoru.


Decydujący w tej walce był atak Braehmera w drugiej rundzie, po której Averlant nie był w stanie kontynuować walki. Dzięki temu zwycięstwu Braehmer będzie mógł zmierzyć się z czempionem WBO Nathanem Cleverly.
 
Garcia zachował pasy WBA i WBC dywizji junior półśredniej

Na gali w Brooklynie Danny Garcia (25-0, 16 KO) po emocjonującej walce pokonał jednogłośnie na punkty byłego mistrza świata dwóch kategorii wagowych Zaba Judah (42-7, 29 KO), zachowując pasy WBA i WBC dywizji junior półśredniej.



Przez większość walki mistrz skutecznie punktował doświadczonego challengera, rzucając go na deski w ósmej rundzie i głęboko rozcinając skórę pod jego lewym okiem. Judah, który kilka razy zdawał się być bliski porażki przed czasem, mocno wrócił do gry w rundach dziesiątej i jedenastej, udowadniając, że mimo 35 lat wciąż jest znakomitym pięściarzem.



W ostatniej odsłonie obaj zawodnicy dali z siebie wszystko, ale ostatecznie o wyniku walki zadecydować musieli sędziowie - ci punktowali 115-112, 114-112 i 116-11 dla Danny'ego Garcii.




http://www.bokser.org/content/2013/04/28/051927/index.jsp



youtube.com/watch?v=CI4b7sRFsqI&feature=player_embedded







Stiverne zaskoczył !

Bermane Stiverne (23-1-1, 20 KO) zaskoczył faworyzowanego Chrisa Arreolę (35-3, 30 KO) i uzyskał miano obowiązkowego pretendenta do tytułu mistrza świata WBC w wadze ciężkiej. "Koszmar" był liczony w trzeciej odsłonie i po dwunastu rundach przegrał jednogłośnie na punkty - 117:110, 117:110 i 118:109).




http://www.bokser.org/content/2013/04/28/040437/index.jsp



dailymotion.com/video/xze9uq_2013-04-27-chris-arreola-vs-bermane-stiverne-hbo-dvdrip_sport







Martinez nieznacznie lepszy od Murraya
Po ostatnim gongu sędziowie punktowali zgodnie 115:112 na korzyść obrońcy tytułu. Ekspert stacji HBO - sławny Harold Lederman, również widział nieznaczną przewagę Martineza, ale troszkę mniejszą - 114:113.


http://www.bokser.org/content/2013/04/28/035950/index.jsp



dailymotion.com/video/xze7n7_2013-04-27-sergio-gabriel-martinez-vs-martin-murray-hbo-dvdrip_sport







Quillin znokautował Guerrero !
Świetną walkę stoczyli w Barclays Center na Brooklynie Peter Quillin (29-0, 21 KO) i Fernando Guerrero (25-2, 19 KO). Pretendent aż czterokrotnie lądował na deskach nim został poddany w siódmej rundzie, ale miał swojej momenty i miejmy nadzieję, że dostanie jeszcze szansę na wielkiej scenie.


http://www.bokser.org/content/2013/04/28/035529/index.jsp



vk.com/video_ext.php?oid=-28213019&id=164995270&hash=a8dac049ad0e2e39&sd
 
Wilder bestia dać mu kogoś z top 10 żeby sprawdzić jego defensywe.



liczyłem na Arreole a tu niespodzianka, musze gdzies ta walke obejrzeć



Martinez na dechach z Murrayem nieźle, dobrze że w koncówce przycisnął bo tak to kto wie?
 
liczyłem na Arreole a tu niespodzianka, musze gdzies ta walke obejrzeć


http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie/66-boks-zawodowy-zagranica/26185-video-chris-arreola-bermane-stiverne
 
j0jq6xG9E13Z4.jpg
Podejrzewamy, że czytaliście powyższy tytuł kilkukrotnie, ale wbrew pozorom to nie pomyłka. Jakiś czas temu redakcję BoxingBet.pl doszły słuchy o nieprawdopodobnych planach na przyszłość Bobby'ego Gunna (21-5-1, 18 KO). Dziś za pośrednictwem naszego serwisu dwukrotny pretendent do pasów mistrzowskich w wadze junior ciężkiej oraz nieoficjalny mistrz świata w walkach na gołe pięści postanowił wyzwać na pojedynek w tej właśnie formule Mariusza Pudzianowskiego.







Swój wybór "Celtycki Wojownik", który w 2009 roku z niepowodzeniem skrzyżował rękawice z Tomaszem Adamkiem, argumentuje faktem, iż Pudzianowski nigdy nie dostanie walki o tytuł mistrzowski walcząc w MMA, natomiast on oferuje mu walkę o miano króla walk na gołe pięści, która mogłaby odbyć się w Polsce na oficjalnych zasadach walk na gołe pięści. Zamieszkały w USA zawodnik ma nadzieję, że któraś z polskich firm promotorskich lub organizacji MMA zainteresuje się pomysłem i przy współpracy z jego teamem doprowadzi do walki. Znany z zamiłowania do walki na gołe pięści Gunn chce przyczynić się do ponownej popularyzacji sławnego niegdyś sportu, dlatego chce wykorzystać wizerunek "Pudziana" i oficjalnie rzuca mu wyzwanie. 39-latek jest zdeterminowany i składa chęć przyjazdu do Polski w celu podpisania kontraktu na pojedynek.







- Oficjalnie wyzywam do walki Mariusza Pudzianowskiego. Nie jesteś prawdziwym zawodnikiem, jesteś strongmanem i zamierzam zabrać cię na głęboką wodę. To twoja jedyna szansa na zdobycie mistrzostwa w jakiejś dziedzinie sportu. Masz duże poparcie i ponieważ jesteś bardzo popularnym sportowcem, więc popracujmy nad tym, aby ta walka się odbyła pod legalnymi zasadami walk na gołe pieści pod nadzorem najlepszych bokserskich sędziów. W zasadzie jest to jak boks zawodowy, ale bez rękawic. Powiesz, że to trudne. Człowieku, to powinno być dokładnie to czego chcesz, przyjdź i sobie to weź, ponieważ daje ci tą szansę. Wierzę, że walka się odbędzie z pomocą was wszystkich, jestem gotów przybyć do Polski na konferencje prasową w celu podpisania kontraktu na pojedynek - powiedział 39-letni profesjonalny bokser, który ostatnią zawodową walkę stoczył w 2012 roku, pechowo przegrywając przez kontuzję z Jamesem Toneyem.







Nie jesteśmy zwolennikiem jakiegokolwiek rodzaju "Freak Fightów", ale raczej nie wypada nam nazywać tak potencjalne starcie na gołe pięści zawodowego boksera oraz zawodnika MMA, także jesteśmy ciekawi rozwojem sytuacji na linii Gunn - Pudzianowski.
 
Haye vs Charr oficialnie 29 czerwca w Manchesterze !

Manuel Charr (23-1, 13 KO) dopiął swego i już wkrótce stanie naprzeciw Davida Haye'a (26-2, 24 KO). Do ich spotkania dojdzie ostatecznie 29 czerwca w Manchesterze. Dodatkowo "Hayemaker" wraz ze swoim menadżerem Adamem Boothem związali się umową o współpracę z promotorem Eddie Hearnem i od teraz występy byłego króla kategorii cruiser będą transmitowane przez stację Sky Sports.


"Były mistrz świata wagi ciężkiej, David Haye, już w środę stanie twarzą w twarz z Manuelem Charrem podczas specjalnej konferencji prasowej" - napisano w oficjalnym oświadczeniu.


Haye jest obecnie notowany na szóstym miejscu rankingu federacji WBC, zaś Charr znajduje się dwie pozycje poniżej. Być może ich rywalizacji zostanie nadany status eliminatora do pozycji numer jeden w rankingu WBC, jednak to akurat jeszcze nie jest pewne.
 
Garcia vs Judah - swietna walka, stalowa szczeka + powrot w ostatnich 3 rundach Zab'a mocno mnie zaskoczyla.
 
Witek nie kończy !




Witalij Kliczko (45-2, 41 KO) nie zamierza żegnać się z zawodowymi ringami. Mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC potwierdził w rozmowie z ukraińskim dziennikiem "Siewodnia", że planuje powrócić jeszcze między liny, przynajmniej na jedną walkę.



Rywalem "Dr Żelaznej Pięści" będzie Bermane Stiverne (23-1-1, 20 KO), który w sobotę został obowiązkowym challengerem World Boxing Council po pokonaniu Chrisa Arreoli.



- Jest już oficjalny pretendent do tytułu - Bermane Stiverne. Pojedynek się odbędzie, trzeba tylko ustalić datę - oświadczył 41-letni Kliczko, rozwiewając tym samym plotki na temat porzucenia sportu wyczynowego na rzecz kariery politycznej.









Hopkins vs Murat oficjalnie 13 lipca w Nowym Yorku
 
Stiverne to wkońcu porządny pretendent. Mam nadzieję, że dojdzie do tej walki i Witalij raz jeszcze pokaże klase :)







Co do przebiegu walki to wstrzymam się do czasu kiedy wszystko będzie pewne.
 
Ahh ten Stiverne. Postawiłem kase, że wygra przez KO, a jemu zachciało się decyzji.:-)







Walka Toneya:-)



http://www.dailymotion.com/embed/video/k5FsPzHqHgF3pJ41OXy
 
Charr zostanie rozjebany szybciej od Chisory. Moim zdaniem dobrze przygotowany Haye ma szansę złożyć Vita (Włada też, gdyby walczył odważniej niż w ich starciu), choć pewnie niestety do takiej walki nie dojdzie.
 
Back
Top