Boks

Wasilewski jak go za szyje zlapal i uspokaja hahaha







Zrobie ci dziecko haha , patrzcie jak na pocztku Szpila wali z dyni Zimocha
 
Andrzej to jest gość, nawet bójka nie przerwała mu wywiadu :-)



Zimnoch na bank go pierwszy sprowokował, przecież to bylo pewne, że Artur nie pozostanie mu dłużny



Przynajmniej Wasyl ma dobrą promocje, "walka rozwydrzonych dzieciaków" :-)
 
Ehh. Znowu będą o nim gadać:-)



Choć musze przyznać, że pojazd bardzo oryginalny:-)







@up



Ja stawiałbym na Greena.



 
Mentalność dresa została z młodzieńczych lat. Język też zresztą. Skoro chciał mu dziecko zrobić, to gdyby ich nie rozdzielili, walka skończyłaby się tak jak w tym filmiku, który niedawno wrzuciłem o walkach psów z nieoczekiwanym zwrotem akcji.
 
W wywiadzie po "walce" powiedział, że nawet nie wie co mu Zimnoch powiedział.
 
Ciekawy jestem jakie jest zdanie Zimnocha na ten temat, jakiś wywiad by się z nim przydał, może on zdradzi co to była za wymiana zdań tam. :-)
 
Ta walka pewnie rozstrzygnie się jeszcze przed wejściem na ring. Szpilki nie można sprowokować, ale on za każdym razem to może innych prowokować np. Adamka.
 
Zimnoch jest bardziej opanowany i to zdecydowanie od Szpilki, dlatego będę mu kibicował.



Kibol to typowy napinacz- prowokator a takich ludzi ciężko szanować. Wystarczy sobie przypomnieć jak prowokuje Adamka, który złego słowa na niego nie powiedział.
 
Hahaha pojazd Zimnocha na koniec konkretny:-)







Ale jest też samokrytyczny. Nie można spaść niżej niz ja obecnie jestem.
 
Ale jest też samokrytyczny. Nie można spaść niżej niz ja obecnie jestem.


Bo ma racje i jestem pewien, ze max 10% tego forum slyszalo o nim wczesniej. Potencjalna walka ze Szpilka juz go wypromowala medialnie mimo, ze jeszcze do niej nie doszlo. Jestem bardzo ciekawy czy Szpilka zrobi z tego pojedynku bojke rodem z ulicy czy zobaczymy troche boksu
 
Znając Szpilkę to pewnie nie wytrzyma i będzie za wszelką cenę dążył do KO a wtedy może być różnie. ;)
 
Boksu napewno nie zobaczysz, bo Szpilka nie potrafi boksować


Szpilka to dobry bokser jak na swoje lata ale nie chce polemizowac bo pewnie przyniesie to tak inteligentna dyskusje jak ta o poziomie wagi ciezkiej
 
Back
Top