Boks

Diablo ze Szpilką rozbiliby w Polsce bank jeśli chodzi o boks. Świetny moment na taką walkę.
 
Balski pokazał że można trenować daną dyscyplinę latami a i tak będzie się przeciętnym jeżeli nie używa się głowy.

Róbcie Włodarczyk vs Masternak i Mateusz bierze ten pasek.
 

Pytanie czy Usyk będzie jeszcze chciał kontynuować karierę? 38 lat a refleks i szybkość traci się jako pierwsze. Kolejka do niego jednak długa.

Ukrainiec poświęcił także cały rok na rywalizację z Furym i ciekawe jak wypadnie z DD.
 
Back
Top