Boks

gowno biedo weekend:wall:
IMG_2809.jpeg
 
Ale mu wyjebał.

@yonigga też odniosłeś takie wrażenie że Amerykanin, w pierwszej rundzie podpuścił Japończyka by ten nabył więcej pewności siebie i pomyślał że Norman jest słabo przygotowany? Od drugiej rundy rozdawał karty.
Tak jakby to trochę psychologicznie podszedł, takie wrażenie odniosłem.
 
Na YT powstały wydmuszki typu Boxiverse, Fight Today, które tytułując swoje materiały typu Canelo trenuje do walki z Crawfordem, najnowszy sparing wrzucają stary kontent z ostatnich lat... Niedzielni casuale oglądają, wierzą i komentują. Nie trzeba dziś wiele do zaspokojenia potrzeby na rozrywkę::clintdis::
 
Cieslak to nasza najwieksza szansa od czasu Masternaka ktory jakims cudem przegral z Billanem Smithem :triggered:
Jezeli sie tym razem nie uda to mozna ten pierdolnik nazywany polskim boksem juz naprawde zamknac..
 
Back
Top