Boks

P4P number one



551147_271691799606801_880411468_n.jpg
 
W dobrych pierdlach jest siłownia. :D



Poza tym trzeba się naprawdę starać, by przez miesiąc stracić formę.
 
adam.jpg




Powyżej oficjalny plakat, a co do gali to planowy jest debiut Cunninghama w HW.



---------------------------------



Magomed Abdusalamow (15-0, 15 KO) vs Jameel McCline (41-12-3, 24 KO) o pas WBC USNBC Silver.



Walka odbędzie się na undercardzie Klitschko vs Charr w Moskwie 8 września.



 
Bob Arum przyznał, że rozmawiał osobiście w 50 Centem, który założył grupę promotorską TMT i według niego długo oczekiwany pojedynek Floyda Mayweathera Jr z Mannym Pacquiao odbędzie się wiosną przyszłego roku.



"Wszystko wskazuje na to, że pojedynek Mayweathera z Pacquiao odbędzie się wiosną 2013 roku. Rozmawiałem z 50 Centem. To inteligentny facet. Z pewnością jest to człowiek sukcesu, który wie jak dojść do porozumienia aby obie strony miały odpowiednie korzyści." - powiedział Arum.
 
Bokserski wieczór poświęcony czci Nelsona Mandeli nabiera rumieńców. Organizatorzy oficjalnie informują, że na specjalnej gali, która odbędzie się 2 lutego 2013 roku stadionie Cape Town w Republice Południowej Afryki, dojdzie do rewanżu Evandera Holyfielda (44-10-2, 29 KO) z Rayem Mercerem (36-7-1, 26 KO).







Weterani z Ameryki spotkali się po raz pierwszy w ringu w • 1995 roku. Wówczas jednogłośnie na punkty zwyciężył "Holy". Tym razem czeka ich starcie pokazowe. Więcej szczegółów zdradził Damian Michael z firmy promotorskiej Showpony Promotions. Jak się okazuje, być może do Afryki wybierze się niedawny przeciwnik Pawła Głażewskiego • Roy Jones Junior (56-8, 40 KO).







- Holyfield podpisał już kontrakt i zmierzy się z Rayem Mercerem w czterorundowym pojedynku na cześć pana Nelsona Mandeli. Obecnie czekamy na parafkę Roya Jonesa Juniora • powiedział Michael.



Na tym nie koniec. Wstępne zaproszenie otrzymał również czekający na debiut w wadze ciężkiej Steve Cunningham (24-4, 12 KO).







- Czekamy też na podpisanie kontraktu przez Cunninghama. Nadal pozostało kilka szczegółów do dopięcia • dodał Michael.





Gościem specjalnym wyjątkowej imprezy będzie legendarny mistrz George Foreman. O ringową celebrę zadbać ma najsłynniejszy na świecie anonser bokserski Michael Buffer. W walce wieczoru zaboksują Chris van Heerden (18-1-1, 10 KO) i Matthew Hatton (42-6-2, 16 KO) o pas czempiona IBO w wadze półśredniej.


wlodarczyk_palacios2.jpg
 
Jeden z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe, Manny Pacquiao (54-4-2, 38 KO) ostatnią walkę stoczył w czerwcu przegrywając na punkty w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach z Timothy Bradleyem (29-0, 12 KO). Promotor Filipińczyka, Bob Arum nadal nie wie jaki będzie kolejny ruch jego podopiecznego, ponieważ nie ma z nim praktycznie żadnego kontaktu.


- Nie chcę nic mówić, dopóki się z nim nie porozmawiam, wszystko zależy od niego. Czekam na jego telefon. Ostatnim razem rozmawiałem z nim w Las Vegas przed jego wyjazdem do Izraela w zeszłym miesiącu. Od tamtego czasu się nie słyszeliśmy. Naprawdę nie mam pojęcia jaki będzie jego następny ruch, Manny się ze mną bawi. Przy okazji naszej ostatniej rozmowy był bardzo niezdecydowany - powiedział Arum.
 
ROZSTAW PAR WALK PóŁFINAŁOWYCH:

49 kg Zou Shiming (CHN) - Paddy Barnes (IRL)David Ayrapetyan (RUS) - Kaew Pongprayoon (THA)

52 kgMisha Aloyan (RUS) - Tugstsogt Nyambayar (MGL)Michael Conlon (IRL) - Robeisy Ramirez (CUB)

56 kg Lazaro Alvarez (CUB) - John Joe Nevin (IRL)
Luke Campbell (GBR) - Satoshi Shimizu (JPN)

60 kg
Vasyl Lomachenko (UKR) - Yasnier Toledo Lopez (CUB)
Evaldas Petrauskas (LTU) - Soon-Chul Han (KOR)

64 kg
Rosniel Iglesias (CUB) - Vincenzo Mangiacapre (ITA)
Uranchimeg Munkh-Erdene (MGL) - Denis Berinchik (UKR)

69 kg
Taras Shelestyuk (UKR) - Fred Evans (GBR)
Andrey Zamkovoy (RUS) - Serik Sapiyev (KZK)

75 kg
Anthony Ogogo (GBR) - Esquiva Falcao (BRA)
Abbos Atoyev (UZB) - Ryota Murata (JPN)

81 kg
Yamaguchi Falcao (BRA) - Egor Mekhontsev (RUS)
Adilet Niyazimbetov (KZK) - Olexandr Gvozdik (UKR)

91 kg
Olexandr Usyk (UKR) - Tervel Pulev (BUL)
Teymur Mammadov (AZE) - Clemente Russo (ITA)

+91 kg
Magomedrasul Medzhidov (AZE) - Roberto Cammarelle (ITA)
Ivan Dychko (KZK) - Anthony Joshua (GBR)



Julio de la Cruz poza półfinałem :-)






Znamy już rywali, z którymi na gali Adamek - Walker 8 września zmierzą się Steve Cunningham
(24-4, 12 KO) oraz Bryant Jennings
(14-0, 6 KO). Pierwszym przeciwnikiem w wadze ciężkiej byłego mistrza świata z niższej kategorii będzie popularny tester i sparingpartner Tomasza Adamka - 35-letni Jason Gavern
(21-10-4, 10 KO). Gavern w listopadzie zeszłego roku przegrał w 6 rundzie z Mariuszem Wachem. Perspektywicznego "ciężkiego" Jenningsa przetestuje bardzo przeciętny Chris Koval
(25-9, 18 KO), który w ostatniej swojej walce przegrał przez nokaut z Viddym Maddalone.

Co ciekawe na gali w Prudential Center swoje umiejętności ma zaprezentować również multimedalista amatorski Odlanier Solis
(18-1, 12 KO). Przeciwnik Kubańczyka nie jest jeszcze znany.
 
- Czy można już oficjalnie pogratulować Panu walki z Władimirem Kliczko?
Mariusz Wach: Tak. Negocjacje trwać będą jeszcze kilka tygodni, ale decyzja o walce już zapadła.

- Wiadomo już kiedy i gdzie odbędzie się walka?
MW: W ciągu następnych dwóch tygodni promotorzy dogadają się co do szczegółów. Najprawdopodobniej będzie to na przełomie listopada i grudnia w Hamburgu.

- Jeszcze nie tak dawno mówiło się, że przed potencjalnym starciem o pas czeka Pana atak na czołówki rankingów i walki z Denisem Bojcowem czy Ray • em Austinem. Nie będzie Panu brakować takich walk z dobrej klasy rywalami "na przetarcie"?
MW: Ile można się przecierać? Do walki z Kliczką przygotowuje się już od roku. Myślę, że nie ma już na co czekać. Jestem dojrzałym zawodnikiem, wiem na co mnie stać. Takiej propozycji nie mogłem odrzucić.

- Walka z Kliczką to marzenie każdego pięściarza, możliwość zdobycia pasów mistrza świata. Czy oprócz prestiżu będzie Pan mógł liczyć na solidną wypłatę z obozu rywali?
MW: Ja zajmuje się treningiem, reszta należy do mojego promotora, Mariusza Kołodzieja z Global Boxing Promotions. Mam do niego kompletne zaufanie i wiem, że wynegocjuje dla mnie korzystne warunki. Czy to będzie "solidna" wypłata? Na pewno najwyższa w mojej dotychczasowej karierze. Wiadomo, że pieniądze są ważne, ale ja teraz skupiam się na sporcie.

- Władimir na ten moment uchodzi za pięściarza niepokonanego, wielu jego przeciwników przegrywa walki już w szatni. Jak mentalnie zamierza się Pan przygotować do tej konfrontacji?
MW: Przygotowuje się mentalnie już od roku, jeśli nie dłużej. Na ogół rzadko się stresuje przed walkami. Najlepszym wyjściem jest chyba potraktowanie tej walki jako jednej z wielu. Nie można się za bardzo "nakręcać," stresować na siłę, tylko dlatego, ze to walka z Kliczką. Każdy zawodnik jest do pokonania. Jeśli będę przygotowany na 150% psychicznie, to łatwiej będzie mi wygrać ze stresem.

- Góruje Pan nad Kliczką wzrostem i zasięgiem ramion. Co, oprócz imponujących warunków fizycznych może mu Pan przeciwstawić w ringu?
MW: Pewność siebie i determinację. W najgorszym wypadku wykończę go poczuciem humoru (śmiech).

- Na koniec prośba o dokończenie zdania: Mariusz Wach będzie mistrzem świata, bo...
MW: Polacy powinni mieć wreszcie mistrza świata w wadze ciężkiej. Kliczkowie zrobili już swoje, czas na zmiany w królewskiej dywizji.
bokser.org
 
Gdzie mozna zobaczyc video z walk cwiercfinalowych w superciezkiej? Walki Dychko i Joshuy mnie interesuja, bo walke Azera i Wlocha juz widzialem.
 
394746_10151930842345543_98683566_n.jpg

Organizatorzy zaplanowanej na 8 września gali pod nazwą • Bitwa Tytanów • , na której głównymi bohaterami będą Witalij Kliczko (44-2, 40 KO) i Manuel Charr (21-0, 11 KO) zdradzili szczegóły dotyczące oprawy moskiewskiej imprezy. Oto komunikat prasowy właścicieli obiektu "Olimpijskij", w którym odbędzie się całe wydarzenie:


• Swoje wyjście do ringu Manuel Charr oznajmi pojawieniem się w zaprojektowanym czołgu pokrytym cekinami, który wystrzeli salwę ostrzegawczą w kierunku ringu, wyzywając tym samym Kliczkę na pojedynek. Pomysł stworzenia takiego elementu przyszedł organizatorom do głowy po połączeniu dwóch przydomków ringowych Charra • "Diamentowy Chłopiec" oraz "Niemiecki Czołg". Pojawienie się Kliczki nie będzie mniej efektowne pod względem efektów specjalnych i detali technicznych. Tradycyjnie jego wyjście odbędzie się przy akompaniamencie utworu "Hell's Bells" grupy AC/DC z dodatkiem wielu fajerwerków i biciem trzymetrowego dzwonu, który wykonano w Moskwie na specjalne zamówienie. Ring, na którym odbędzie się pojedynek, przyjedzie prosto z Niemiec. Na razie nie wiadomo do jakiej muzyki będzie wychodził Charr. Pięściarz sam zaproponował kilka utworów, wśród nich są pieśni rosyjskie. Tym samym chce on przypomnieć o swoich syberyjskich korzeniach, o których często mówi w wywiadach • .


Ponadto organizatorzy informują, że na gali w Moskwie wystąpić ma wielu znanych artystów i DJ-ów, a całość okraszona ma być wyjątkową muzyką i pokazami akrobatycznymi.


Będzie show szkoda tylko, że poza ringiem...
 
Tar skąd masz info, że na gali Adamka może walczyć Solis? Jeśli to prawda, ładnie wycyckano Kubańczyka z walki o pas i pseudoturnieju ;)
 
Prezes AIBA zapowiedział zmiany w punktowaniu amatorskiego boksu. Wrócą do tego co było przed Seulem, czyli punktacji 10:9, 10:8 itd. Maja się wyrobic przed Rio.
 
Jeden z największych promotorów na świecie, Bob Arum planuje zorganizować pojedynek jego podopiecznego Manny'ego Pacquiao (54-4-2, 38 KO) z niepokonaną gwiazdą boksu zawodowego, Floydem Maywetherem Jr (43-0, 26 KO) w 2013 roku. Jedynym problemem jaki może przeszkodzić w doprowadzeniu do pojedynku są wybory, w których bierze udział Filipińczyk, jednak mimo wszystko szef Top Rank pozostaje optymistą.


- Chcę przedyskutować z Mannym możliwość organizacji walki z Floydem w przyszłym roku. Wiem jednak, że Manny startuje w wyborach w maju i nie wiem ile czasu będzie potrzebował na kampanię. Jestem jednak nastawiony optymistycznie i czuję, że dojdziemy do porozumienia w przyszłym roku. 50 Cent to prawdziwy biznesmen, wiec myślę, że nie będzie to stanowiło problemu - powiedział Arum.
 
stary żyd gada o tej walce juz od 2-3 lat jak nie lepiej i nie dojdzie do niej chyba ,ze to by byla ostatnia walka filipińskiego koxa.



Arum to chyba jeszcze wiekszy syf dla boxu niż Don King
 
London-2012-Olympic-gold--008.jpg


52 kg
Robeisy Ramirez (CUB) - Tugstsogt Nyambayar (MGL) 17-14

60 kg
Vasyl Lomachenko (UKR) - Soon-Chul Han (KOR) 19-9

69 kg
Serik Sapiyev (KZK) - Fred Evans (GBR) 17-9

81 kg
Egor Mekhontsev (RUS) - Adilet Niyazimbetov (KZK) +15-15

+91 kg
Anthony Joshua (GBR) - Roberto Cammarelle (ITA) +18-18





Pogrubiłem 2 najlepszych na tych IO.
 
Back
Top