Boks

Andrzej Gołota (41-8-1, 33 KO) zdradza kolejne szczegóły trzeciej walki z Riddickiem Bowe (43-1, 33 KO). Dwaj weterani, którzy w 1996 roku stoczyli dwa niezapomniane boje, mają wejść do klatki 3 listopada w Łodzi. Według organizatorów, pięściarze wystąpią w formule pro wrestlingu, ale sam "Andrew" zapewnia wszystkich, że udawania nie będzie.



- Od trzech tygodni trenuję typowo pod wrestling, a we wtorek zacznę specjalistyczne zajęcia w New Jersey. Z Bowe'em będziemy bić się na poważnie, z elementami boksu. Trochę taka wolnoamerykanka • skomentował w swoim stylu czterokrotny pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej.



Za organizację gali, która będzie reklamowana hasłem "Gołota vs. Bowe III - Unfinished Business", odpowiadają polska federacja "Do or Die Wrestling" oraz amerykańska "Rivalry Championship Wrestling". W Atlas Arenie odbędzie się w sumie siedem pojedynków.
 
Na ten dzień kibice boksu, a w szczególności fani talentu Floyda Maywaeathera czekają od wielu tygodni. Niepokonany Floyd Mayweather Jr. po wielu tygodniach wreszcie będzie mógł opuścić więzienie Clark County.


Już w piątek po 63 dniach odsiadki popularny pięściarz będzie mógł po raz ostatni uścisnąć dłoń strażnikom i udać się do swojej posiadłości, gdzie czeka na niego rodzina i znajomi. Mayweathera Jr. czekają teraz pracowite tygodnie, ponieważ wraz ze swoim przyjacielem Curtisem Jacksonem znanym jako "50 Cent" założył on grupę promotorską pod nazwą TMT (The Money Team) Promotions.


Podczas pierwszej gali boksu jaką ma zamiar zorganizować grupa Mayweathera oraz 50 Centa odbędzie się w listopadzie. Na gali na pewno wystąpi Floyd Mayweather. Spekuluje się, iż naprzeciw Amerykanina stanąć może Saul Alvarez lub Miguel Cotto.
 
http://londyn2012.tvp.pl/7808789/boxing52kg-and-81kg-round-of-32-m



1/16 finału 81 kg dobre walki !



@Chisora nie musisz wrzucać wszystko co popadnie nie wiadomo nawet z jakiego źródła.
 
Właśnie Derreck, nie rób tu przedruku boxingnews.pl, nieod tego jest ten temat. Mam Davida wysłać do ciebie żebyś zobaczył, co mozna, a co nie mozna wrzucać?
 
Trwają igrzyska olimpijskie w Londynie. Z tej okazji internetowa redakcja magazynu The Ring opublikowała listę najlepszych w historii bokserów olimpijskich. Wśród nich znalazł się także zmarły niedawno Jerzy Kulej - dwukrotny złoty medalista.

10. Jerzy Kulej, Polska (1964-1968)
9. Ariel Hernandez, Kuba (1992-1996)
8. Harry Mallin, Wielka Brytania (1920-1924)
7. Oleg Saitow, Rosja (1996-2004)
6. Guillermo Rigondeaux, Kuba (2000-2004)
5. Hector Vinent, Kuba (1992-1996)
4. Borys Łagutin, ZSRR (1960-1968)
3. Felix Savon, Kuba (1992-2000)
2. Laszlo Papp, Węgry (1948-1956)
1. Teofilo Stevenson, Kuba (1972-1980)

Doceniono Kuleja bardzo dobrze.

tu macie link do turnieju muszej bardzo dobre walki:

http://londyn2012.tvp.pl/7808789/boxing52kg-and-81kg-round-of-32-m
 
@Tens <- to Ja może tylko Witalija oglądałem zawsze albo nie wiem ale jak przymruże oczy to po stylu walki nie rozpoznam, dla Mnie wygląda to podobnie i to bardzo, cóż nic nie poradzę.
 
@Hubi, mnie sie nie da zbanować, ja jestem jak magik, pojawiam sie i znikam taka rola magika.



Nadal was nie rozumiem, zbanuje mnie i co myslisz ze tutaj nie wejde czy co?
 
http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/20420-adamek-jednak-w-ppv-wlodarczyk-w-otwartym-polsacie



Brak słów. Niech Adamek sobie obejrzy swój wywiad z Orange Sport, w którym tak krytykował Szpilkę, gale Wasyla, przeciwników jacy tam walczą z Polakami. Niech przypomni swóją wypowiedź: "ludzi możesz robić w konia do pewnego momentu". Następnie niech pierdolnie się w łeb, bo od tej jego hipokryzji mu się we łbie coś poprzewracało. Haha,a przecież miał być Toney.
 
TO jak pojawiasz się i znikasz , to przy okazji możesz zniknąć i nie pojawić się już tutaj , co Ty na to? Dobra propozycja.
 
Akurat teraz Adamek walczy o 2 pozycję w IBF więc ludzi nie nabiera, poważniejszy rywal jest na 22 grudnia...



Ale jest jedno ale... PPV mógli sobie darować bo to nie jest walka na PPV.
 
- Wyreżyserowana walka? Chciałbym, żeby tak było - mówi Andrzej Gołota, który 3 listopada w łódzkiej Atlas Arenie zmierzy się z Riddickiem Bowe'em w formule wrestlingu. Negocjacje trwały wiele miesięcy, ale "Andrew" zapewnia, że w ostatnich dniach kontrakt został wreszcie parafowany przez jego żonę Mariolę, która jest prawnikiem.


- Od trzech tygodni trenuję typowo pod wrestling, a we wtorek zacznę specjalistyczne zajęcia w New Jersey. Z Bowe'em będziemy bić się na poważnie, z elementami boksu. Trochę taka wolnoamerykanka - twierdzi Gołota. Wielcy rywale z zawodowego ringu zmierzą się po raz trzeci, a gala odbędzie się pod wymownym hasłem "Unfinished Business" ("Niezałatwione Sprawy"). 44-letni dziś Gołota dwa zwycięstwa miał wtedy w kieszeni, ale za zadawanie ciosów poniżej pasa był dyskwalifikowany.
 
Tar



Ale rywal nie jest jakiś super. A wiesz, chodziło mi bardziej o sam fakt, że jest w ppv. Co do nabierania ludzi może teraz nie nabiera, ale chciał nabrać, tylko nie wyszło, bo nie dogadali się z Toneyem.
 
ta "walka "? Gołota v Bowe będzie o mistrzostwo świata jakiejś federacji Rivalry Championship Wrestling. Ciekawe czy to będzie transmitowane.
 
kij z gala ale zawsze wydarzenia gdzie uczestniczył Golota były medialne. Dlatego się zastanawiam czy coś z tego będzie czy zostanie youtube i filmiki nagrywane telefonem
 
Myśle że sam Mik'e mógłby pozazdroscić, oraz coś dla zaczynających przygode z boksem.



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XOhdjVcnAsY#
 
Jakiś czas temu Tomkowi Adamkowi (46-2, 28 KO) zaproponowano udział w specjalnym turnieju federacji IBF, który miał wyłonić oficjalnego pretendenta do walki mistrzowskiej z Władimirem Kliczko. Co prawda "Góral" się nie zgodził i z pomysłu wyszły nici, to najbardziej utytułowany polski bokser i tak weźmie udział w czymś, co przypomina wcześniejszy pomysł ludzi rządzących w IBF.

Otóż organizacja zatwierdzi potyczkę Tomka z Travisem Walkerem (39-7-1, 31 KO) jako starcie o drugie miejsce w kolejnym zestawieniu rankingu. Dodatkowo zwycięzca rywalizacji Kubrata Pulewa (16-0, 8 KO) z wielkim Aleksandrem Ustinowem (27-0, 21 KO), który pierwotnie miał być oponentem Adamka we wspomnianym turnieju, zostanie liderem. Tak oto lepszy z dwójki Adamek vs Walker i Pulew vs Ustinow najprawdopodobniej skrzyżują potem rękawice o miano oficjalnego challengera.













Walker dysponuje potężną bombą z prawej ręki, zaś obaj bokserzy w drugiej parze odznaczają się znacznie lepszymi warunkami fizycznymi od Tomka, jednak patrząc realnie na tę czwórkę to właśnie Adamek wydaje się wyraźnym faworytem tego niepisanego i nieformalnego turnieju.


Adamek vs Pulew tak widzę eliminator do pasa IBF wygrany tej walki najwcześniej zawalczy z Kliczką latem 2013.


Pulew to nie wygodny przeciwnik tak jak i Chambers więc wynik walki będzie zależał od tego, gdzie ta walka się odbędzie tzw. home decision.





 
tomasz-adamek-vs-travis-walker-015.jpg




Tu macie zakończenie walki Banksa z Walkerem, przypomne że Banks został znokautowany przez Adamka i była to jego jedyna porażka.



 
Back
Top