Boks

Sparingi to jedno, a walka to drugie.



Nie wykluczone, że Szpilka by został znokautowany przez Walkera. Chętnie zobacze walke Szpilka vs Walker napewno będzie młucka.



Walker lubi iść na wymiany dzięki czemu przegrywa przed czasem, albo wygrywa...
 
Chłopaczku chłopaczku proszę cie... Walker to kelner, którego Adamek "powinien" wciągnąć nosem jak koks, równie dobrze ja moge z nim wyskoczyć jak chce.
 
Nie ma to jak wyśmiewanie jakiegoś boksera i wyzywanie od kelnerów, a Chisora w boksie osiągnał nie więcej niż ten kelener Walker.



Przypomnę Ci tylko, że ten bum posadził na dechy Arreolę i wielu innych, ale za bardzo się podpalał i przez to przegrywał.



Leapaia okładał całą rundę i raz się odsłonił i wystarczyło, żeby sędzia miał pretekst do zastopowania walki.
 
w sumie zasłynął tym, ze napluł w twarz Kliczce i rzucał się z Heyem na konferencji po walce statywami od kamer. Prawdziwi materiał na mistrza świata xD
 
@PainKiller nic dodać nic ując internetowe piwo dla ciebie.



220px-Weizenbier.jpg
 
15 września na ringu w niemieckim Bamberg powróci Mateusz Masternak (27-0, 20 KO). Rywalem walczącego w kategorii junior ciężkiej Polaka będzie Hiszpan David Quinonero (27-0, 26 KO). Pojedynek będzie częścią gali, na której walką wieczoru będzie starcie o tytuł IBF pomiędzy Yoanem Pablo Harnandezem a Troyem Rossem. Pięściarz z Wrocławia zapewnia, że zrobi wszystko, by osiągnąć zamierzony cel, którym jest pojedynek o mistrzowski tytuł.


- Zdobycie przez mnie tytułu jest uzależnione od tej walki, muszę wygrać wszystkie pojedynki. Mój menadżer przygotował dla mnie plan, więc zobaczymy jak będzie wyglądać sytuacja w mojej kategorii wagowej. Po każdym zwycięstwie mój promotor zajmuje się organizacją kolejnego pojedynku, a ja będę walczył jak lew by otrzymać swoją szansę • zapewnia Masternak w rozmowie z World Boxing News.


Polak zapytany o ewentualne przenosiny do wagi ciężkiej w przyszłości odpowiada:



- Nie mam takich planów w tym momencie, zobaczymy co uda mi się osiągnąć w kategorii cruiser. Jeśli zdobędę wszystkie pasy, przejdę do wagi ciężkiej.

boxingbet.
Więc jednak nie Licina, a Hiszpan rywalem mastera.

Po tej walce promotorzy powinni wziąśc przykład z Proksy i podjąć walkę o MŚ.
 
NIKT NIE WIERZY W 'DIAMOND BOYA'

Witalij Kliczko (44-2, 40 KO) słynie z kurtuazji wobec swoich przeciwników, ale niezwykle ciężko będzie mu przekonać kogokolwiek spoza rodziny Manuela Charra (21-0, 11 KO), że 27-letni "Diamond Boy" jest w stanie mu zagrozić.

Pojedynek "Doktora Żelaznej Pięści" z tej klasy zawodnikiem powinien wyglądać jak zabawa w kotka i myszkę. Każdy inny wynik, niż absolutna deklasacja będzie ogromną niespodzianką. Przypominamy, że Charr (nikomu nic nie ujmując) męczył się z takimi tuzami, jak Taras Bidenko i journeyman rodem z wagi cruiser - Zack Page, a największe nazwiska w rekordzie "Diamentowego Chłopca" to wrak Danny'ego Williamsa, Sherman Williams, Owen Beck i Gbenga Oloukun...

Wygrana Kliczki - 1.01
Remis - 40.00
Wygrana Charra - 16.00
 
Postawie milion na Kliczke.



Wlasnie ten Walker złym rywalem nie jest, miał tego Chrisa na dechach, ale sie podpalil, ma na prawde silne łapska.
 
cozzone_Pacquiao_Bradley0617.jpg




http://www.change.org/petitions/nevada-state-athletic-commission-overturn-judges-decision-regarding-pacquiao-bradley-bout



alwd.jpg




Petycja odnośnie werdyktu Pacquiao vs Bradley



jest 40,462 na 50,000 jak ktoś chce dodać głos to śmiało zajmuje to kilka sekund.



Zapoznajcie się z treścią nie chce mi się streszczać.







=========================

Jak dowiedziała się redakcja Bokser.Org, Mariusz Wach (27-0, 15 KO) podpisał kontrakt na walkę z Władimirem Kliczką (58-3, 51 KO).



Polak zmierzy się z niepokonanym od ośmiu lat czempionem pod koniec roku na stadionie Imtech Arena w Hamburgu. Stawką pojedynku będą należące do Ukraińca pasy mistrzowskie WBO, WBA, IBF i IBO



Obecnie obozy obu pięściarzy negocjują ostatnie szczegóły. Konfrontacja "Wikinga" z panującym mistrzem odbędzie się pod koniec listopada bądź na początku grudnia. Bohaterowie zawalczą na mogącym pomieścić blisko 60 tysięcy widzów obiekcie piłkarzy HSV Hambrug.







Wach od blisko dwóch lat promowany jest przez prężnie działająca na terenie Stanów Zjednoczonych grupę Global Boxing. 32-latek pokonywał przed czasem siedmiu ostatnich przeciwników. Krakowianin w ostatnim występie pobił Tye • a Fieldsa. Wcześniej jego ofiarami byli m.in. Jason Gavern czy Kevin McBride.







Mieszkający w Kijowie Władimir uchodzi za jednego z największych dominatorów wagi ciężkiej ostatnich lat. Młodszy z braci Kliczko od czasu porażki z Lamonem Brewsterem (kwiecień 2004) wygrał szesnaście kolejnych potyczek. 36-latek w tym roku rozprawił się z Tonym Thompsonem i Jeanem Marcem-Mormeckiem. Na rozkładzie ma również Davida Haye • a (lipiec 2011).
 
Tar



Uważam, że absolutnie nikt nie powinien się podpisywać pod tą petycją. Juanowi Manuelowi Marquezowi też się należy zmiana werdyktu i co? Gówno, nigdy jej nie dostanie. Tak samo Pacquiao nie powinien czegoś takiego dostać. Przynajmniej jest jako taka "sprawiedliwość". Nie popieram wałków i tego co się dzieje z boksem, wręcz tego nienawidzę i myślę, że zmiany werdyktów mogłby być na plus dla tego sportu, jeśli zajmowałby się tym ktoś nieskorumpowany. Jednak uważam, że Pacman jest ostatnią osobą, która zasługuje na taką zmianę.
 
Wszystkie walki Marqueza z Pacquiao były bardzo wyrównane, temat rzeka.



Każda inicjatywa jest lepsza niż nic, jak nie chcesz to się nie podpisuj.
 
Ja uważam, że w tym wypadku lepsze jest już nic. W ten sposób tylko nielicznym wybrańcom będzie się zmieniać werdykt, a całej reszcie, tak samo pokrzywdzonej gówno to da. Zmienić się musi cały boks, tu jest potrzebna jakaś rewolucja, tego rodzaju petycje nic nie zmienią. Jedyne co jest w tym dobre, to fakt, że niezadowoleni kibice, od lat robieni w chuja, dają o sobie jakoś znać. Niestety wiemy gdzie mają to ludzie od któych w boksie coś zależy. Smutne, ale prawdziwe.



Edit: odnośnie ostatniej walki Pacmana z Marquezem - tam nie było nawet remisu. Walka owszem wyrównana, ale zwycięzcę w niej było bardzo łatwo wskazać.
 
Szkoda, że w Niemczech. Liczyłem na Narodowy, gdzie bym sie chetnie wybrał.


Otóż to. Gdziekolwiek, byle w Polsce. Liczę na to, że podejmie wyrównaną walkę. Ameryki nie odkryję tym, że szanse na zwycięstwo sa raczej nikłe, ale mimo wszystko wierzę w zwycięstwo Polaka. W Adamka też wierzyłem, no ale może tym razem... :)
 
Wszystkie walki Marqueza z Pacquiao były bardzo wyrównane, temat rzeka.


3 walka był tak wyrównana, że ze znanych dziennikarzy dla Filipińczyka punktował ją tylko Dan Rafael (matchmaker hbo)...
 
Chisora - nadaje Ci miano drugiego Kokosa







Szybkie KO. w 9-10 rundzie? szybkie to może być w 1-4 rundach, ale nie karmazynie 9-10...
 
Najprawdopodobniej 23 listopada podczas gali we Wrocławiu były mistrz Europy wagi ciężkiej Przemysław Saleta (43-7, 21 KO) powróci po ponad sześciu latach na bokserski ring i stoczy swoją pożegnalną walkę. 44-letni Saleta w ostatnim czasie brał udział w profesjonalnych wyścigach motocyklowych oraz próbował sił w mieszanych sztukach walki.



Ostatni bokserski pojedynek Saleta stoczył w lutym 2006 roku, pokonując na punkty Eda Perry'ego
 
Najprawdopodobniej 23 listopada podczas gali we Wrocławiu były mistrz Europy wagi ciężkiej Przemysław Saleta (43-7, 21 KO) powróci po ponad sześciu latach na bokserski ring i stoczy swoją pożegnalną walkę. 44-letni Saleta w ostatnim czasie brał udział w profesjonalnych wyścigach motocyklowych oraz próbował sił w mieszanych sztukach walki.



Ostatni bokserski pojedynek Saleta stoczył w lutym 2006 roku, pokonując na punkty Eda Perry'ego
 
Czołowy pięściarz w rankingu P4P, mistrz pięciu kategorii wagowych Floyd Mayweather Jr. (43-0, 26 KO) opuścił przed godziną więzienie stanowe w Nevadzie, gdzie odsiadywał wyrok 87 dni za pobicie swojej byłej partnerki i matki swoich dzieci. "Money" trafił do celi na początku czerwca, ale został przedterminowo zwolniony za dobre sprawowanie.



W ostatnim pojedynku przed odbyciem kary Mayweather zdobył pas WBA Super World w wadze junior średniej, pokonując wyraźnie na punkty Miguela Cotto. W ostatnich dniach bokserski świat zelektryzowała informacja o wspólnym przedsięwzięciu "Moneya" i jego przyjaciela, rapera 50 Centa, z którym założyli grupę promotorską TMT, podpisując kontrakty z wieloma czołowymi zawodnikami. Być może pod koniec roku Mayweather wystąpi w walce wieczoru na gali organizowanej przez 50 Centa. W każdym razie nadchodzi czas The Money Team, bokserska jesień zapowiada się bardzo ciekawie.
 
Back
Top