Boks

kolumbie odkrywcza myśl ;]



Pożyjemy zobaczymy, tymczasem na ringu zaraz będzie szpilberg.



"300 tatuaży na twarzy" Kostyra
 
"Knockdown nieuchronny jak zmarszczki po 60tce" - komentarz walki Szpilki ;)

@up
wyprzedziłeś mnie :D
 
Naprawdę nie wiem gdzie ten potencjał u Szpilki. Nabijanie się z jąkania już byście sobie darowali.
 
Amatorskie doświadczenie to przede wszystkim chłodna głowa, założenia taktyczne + nawyki samo obrony co u Szpilki jeszcze kuleje.
 
A moim zdaniem wyszło w tej walce, że Szpila wcale takiej petardy nie ma - przy trzecich dechach tak czysty lewy powinien Bazyliszkowi urwać głowę. Trzeba jednak oddać, że Basile to twardziel, po tym, jak przeczytałem, że Dimitrenko posadził go w 1. rundzie, nie spodziewałem się takiej zawziętości i twardego mimo wszystko łba. Artur niestety jeszcze czasem się podpala i w daje w cepeliady, a wtedy zbiera.



No ale niech się chłopak uczy. ;) Ogólnie powalczył nieźle.
 
Moim zdaniem u Szpilki brakuje schodzenia z lini ciosu i za czesto podpala sie machajac sierpami i inkasuje ciosy z kontry. Co pozytywnego to bardzo szybkie rece i swietna dynamika wyprowadzanych ciosow. Dluga droga przed nim, oby poziom przeciwnikow mial tendecje wzrostowa bez sztucznego nabijania rekordu i robienia z niego hiper mega gwiazdy i nowego Tysona.



Ciekawe jak spisalby sie w walce z Dimitrenka
 
Przed Szpilą jeszcze długa droga, ale przynajmniej chłopak umie przyznać się do błędu. Co do wywiadów yyy Wawrzyka to ma sie wrażenie jakby morsem nadawał :-)
 
Nie dotrwałem do walki Szpilki (cóż, gala była nudna, kosmicznie długie reklamy + nudny Wawrzyk...) , ale na temat Wawrzyka przyszło mi na myśl kilka wniosków.



Nie trudno nie zgodzić się z nielubianym przez wszystkich Najmanem, który stwierdził w jednym z wywiadów, że Wawrzyk po walce z nim dokonał kilka kroków w tył. Gościu ewidentnie nie rozwinął się, a pomimo ukończenia 25 lat (we wrześniu) nie osiągnął żadnych znaczących sukcesów. Nie mam wątpliwości, że dalsze walki w stajni Wasyla zepsują chłopaka i jego karierę.


Wracająć do Kuźni Boksu. Typowa, wiejska i polsatowska impreza - jakieś piosenki, zamiast Ibisza pojawił się jakiś aktor. Jeśli chodzi o walki - na plus. Podobał mi się Sęk, Wilczewski i Sulęcki. Bokserzy grupy promotorskiej portfel.pl zaprezentowali się z dobrej strony i nie dziwie się zapowiedziom Gmitruka, który chciałby zestawić swojego zawodnika (Sęka) z Kosteckim. Oczywiście wątpie, aby doszło do takego pojedynku ze względu na Wasilewskiego, ale faworytem byłby jednak Kostecki.
 
Właśnie czekam na ten gif :D Pięknie Wawrzyk wywijał , pięknie. A 99:92 to komedia , przecież jak był liczony to może maximum mieć już 98...
 
Ja tam mimo wszystko sie jaram walkami szpilki nigdy nie wiadmo co sie wydarzy,jak troche poprawi obrone i bedzie taktycznie walczyl to bedzie grozny za 2-3 lata.Nabierze doswiadczenia to cos z tego bedzie,jeszcze mlody jest 23 lata ma dopiero co to na wage ciezka jest...
 





Już w najbliższą sobotę wszystkich fanów "szermierki na pięści" czekają nie lada emocje. Do ringu umiejscowionym w MGM Grand Garden Arena w "stolicy hazardu" - Las Vegas, wyjdzie kilku świetnych bokserów, by zaprezentować swoje nieprzeciętne umiejętności.



W głównym daniu wieczoru Manny Pacquiao (54-3-2, 38 KO) skrzyżuje rękawice z niepokonanym na zawodowych ringach Timothym Bradleyem (28-0, 12 KO). Filipińczyk będzie bronił pasa WBO w wadze półśredniej. Również w kategorii do 147 funtów, obdarzony świetnymi warunkami fizycznymi Mike Jones (26-0, 19 KO) spotka się z weteranem profesjonalnych ringów, 37-letnim Randallem Baileyem (42-7, 36 KO). Stawką walki ma być wakujący tytuł w dywizji półśredniej w wersji IBF.



Publiczności w Las Vegas pokaże się także znakomity kubański pięściarz, jak na razie nie znający goryczy porażki jako profi
, Guillermo Rigondeaux (9-0, 7 KO). Bokser z "Gorącej Wyspy" zmierzy się z 25-letnim Teonem Kennedym (17-1-2, 7 KO) w walce o pas WBA wagi super koguciej. W innej, ciekawie zapowiadającej się potyczce, pięciokrotny mistrz w czterech wagach, Jorge Arce (60-6-2, 46 KO) napotka na swojej "pięściarskiej ścieżce" portorykańskiego zawodnika, Jesusa M Rojasa (18-1-1, 13 KO). Starcie meksykańskiego wojownika z 25-letnim Rojasem zostało zakontraktowane na dziesięć rund w dywizji super koguciej.



boxing.pl








 
Szpilka może i ma cios i szybkość ale z taką techniką to nie ma co się do lepszych pchać. Zresztą jego trener powiedział to samo. Wawrzyk jakoś mnie nie przekonuje tak samo jak ten "polski Wiking" Wach. Takie kalectwo goście trochę uprawiają.
 




Rahman vs Povetkin na gali w Londynie oficjalnie na 100% potwierdzone.



Skład Prizefighetera:



Stawkę, w której wcześniej znani byli już Amerykanin Kevin Johnson (26-1-1, 12 KO) oraz Tom Dallas (15-2, 11 KO) uzupełnili doświadczony Maurice Harris (25-16-2, 11 KO), Brazylijczyk Marcelo Luiz Nascimento (16-3, 14 KO), Marokańczyk Noureddine Meddoune (4-1, 4 KO), reprezentant USA Tor Hamer (15-1, 10 KO) oraz Brytyjczyk Tom Little (3-0, 0 KO). Jak wiemy Polskę reprezentuje Albert Sosnowski.



Chris Arreola vs Mike Mollo



cozzone_pacquiao_bradley_final_presser0054A.jpg
 
Antonio Margarito kończy karierę,a z emerytury chce powrócić (naprawdę nie wiem po co) Dariusz Snarski by zawalczyć z Maciejem Zeganem.
 
Back
Top