Boks

bieda w tym tygodniu
z soboty na niedziele na polsacie sport gala aruma
1661248091856.png

z soboty na niedziele na fight klubie bkfc 28
1661248149406.png


z soboty na niedziele od 2 na yt bare knuckle od dady 5000
 
Pany, jak wasze spostrzeżenia na walkę Hrgovic vs Zhang? Przyznam szczerze, że oglądając moim (nie)trzeźwym okiem wydawało mi się, że Chinol to ugrał.
 
Polsat reklamuje swoje gale jako topowe europejskie gale bokserskie - zaglądam na karty i określenie chujowe bardziej pasuje - to gówno jest gorsze niż gale Borka, Wasyla i Tymexu. Tak btw. teraz w sobotę nie będzie aby Parzęczewski vs. Gromadzki?
 
Ładne wspomnienia dwóch wybitnych bokserów
 
Interesujący artykuł, zwłaszcza jego końcówka no bo właśnie to ..... i czy odbędzie się walka jest problemem, ale zarazem interesującym zagadnieniem
mi się zdaję że Fury będzie chciał to po przeciągać jeszcze
Czas działa na jego korzyść
 
to też te muslimy zajebane co znają tylko Alego i Tysona chcą to zrobić a śpią na kasie
Z artykułu dopiero się dowiedziałem, że Fury ma bana na wjazd do USA. Szkoda bo tam by mogli to sprzedać, ale tak myślę... a gdyby tak Niemcy - można rzec w pół drogi między tymi krajami, blisko z Polski. Taki Berlin lub Monachium, jechałbym tam.
 
Z artykułu dopiero się dowiedziałem, że Fury ma bana na wjazd do USA. Szkoda bo tam by mogli to sprzedać, ale tak myślę... a gdyby tak Niemcy - można rzec w pół drogi między tymi krajami, blisko z Polski. Taki Berlin lub Monachium, jechałbym tam.
On ma za konkesje z jakimś gangsterem
Mogliby na Wembley ale wtedy angole ocipieją a hejterzy cygana zesrają się że ma łatwiej
Taka walka o wszystkie pasy to zajebiście jakby na MSG ale tak to nie wiem
 
Back
Top