Boks

Moze bedzie w Waszyngtonie. Podział zysków ma być 15-85% (w IBF, której pretendentem jest T, normalnie podział wynosi 25-75%). na razie o tym się spekuluje.
 
Jakby nie ten kościól którego tak nienawidzicie to nic nie ielibyście tylko tą zafajdaną komunę a zamiast oglądać MMA w Tv ćwiczylibyście walkę z MO na ulicy. A Ty Yagiel też sobie daruj te poglądy. Bo mnie osobiście też gówno obchodzi że jesteś nie wierzący. Za każdym razem nie musisz tego okazywać.
 
Jakby nie ten kościól którego tak nienawidzicie to nic nie ielibyście tylko tą zafajdaną komunę a zamiast oglądać MMA w Tv ćwiczylibyście walkę z MO na ulicy. A Ty Yagiel też sobie daruj te poglądy. Bo mnie osobiście też gówno obchodzi że jesteś nie wierzący. Za każdym razem nie musisz tego okazywać.


Najglupsza teoria o obaleniu komunizmu, jaka slyszalem :) A tobie kolego proponuje, troche opanowac spamowanie i odkopywanie tematow z przed roku, wiem, ze po szkole moze sie nudzic ale bez przesady...
 
Czasami starcie różnych poglądów kończy się tak:



Hak_czeka_ostatnie_chwile_3998705.jpg
 
Krzysztof Włodarczyk polubił produkcje telewizyjne. Zawodowy mistrz świata organizacji WBC zaprezentował się już pozasportowej publiczności w VIII edycji "Tańca z Gwiazdami" (wówczas jego partnerką była Agnieszka Pomorska). Teraz zagra w popularnym serialu "M jak Miłość"!



"Diablo" nie boi się wyzwań poza ringiem. Już w 2002 roku zagrał epizod w 91. odcinku "Samo Życie". Wcielił się wówczas w postać pięściarza Jędrka, który sparował z Jarosławem Kubiakiem. Rok temu widzowie mogli go zobaczyć w jednym odcinku "Wszyscy kochają Romana", w którym zagrał... Krzysztofa Włodarczyka.



Polski mistrz świata pojawił się również w klipie do utworu "I żeby było normalnie", promującego album "Prosto Mixtape 600V". W teledysku wziął też udział m.in. Albert Sosnowski.



Teraz "Diablo" zagra "M jak miłość". Wiadomo, że ma przypadnie mu rola trenera boksu, który weźmie w obroty Magdalenę Walach (na zdjęciu), czyli serialową Agnieszkę oraz Marcina (Mikołaja Roznerskiego). Włodarczyk cieszy się, że podjął się kolejnego wyzwania. - Fajnie, że zagrałem. Inna rola niż zwykle - powiedział "Super Expressowi".



Kiedy dokładnie będzie można obejrzeć polskiego pięściarza w "M jak miłość"? Tego producenci nie chcieli zdradzić.


matko boska ...
 
Jak już kopiujesz newsy, napisz źródło. To "matko boska ..." wyrażało Twoje oburzenie, zniesmaczenie czy co innego? Bo ja w tym nic złego nie widzę.
 
trafiasz w sedno. Daliby mu nie wiem jakiś program o boksie prowadzić jak ma takie parcie na szkło a nie rolę w czymś pokroju m jak miłość. nie wiem jakoś denerwuje mnie Wlodarczyk od tej akcji z tym przedawkowaniem a teraz to już w moich oczach się pogrąża ...
 
Raczej watpliwym jest jakis program o boksie w tv, a Diablo w roli prowadącego jeszcze bardziej. Nie wiesz czy on ma parcie na szkło, czy to twórcy "Mjm" chcieli go w swoim serialu. Nie wiem czym sie oburzasz, jakby gral tam alfonsa, ok, ale bedzie grał trenera boksu, nie widze w tym nic zdrożnego. Zaproponowali mu rolę (epizodyczną), zapłacili hajs, pozwolili dotrzeć do wiekszej liczby odbiorców, jak dla mnie same plusy zarówno dla niego jak i dla boksu.
 
był u majewskiego w witat nienajpiekniejsi, tanczył z gwiazdami chyba taki troche pudzianowaty w tv, no moze tak nie cwaniakuje. wydaje mi sie, ze dla niego wiekszym plusem by było stoczyc walke z kims naprawde z glosnym nazwiskiem a w serialach grac po zawieszeniu rekawic na kołku
 
Tarver trochę ich przyoszukał, przynajmniej tak mówi Wasyl. Z kim naprawdę głośnym byś go zestawił?
 
Myślałem, że dasz jakąś walkę która ma sens. Narzekasz tylko, a jak przyjdzie co do czego wyskakujesz z legendą, która nie jest teraz nawet własnym cieniem. Naprawdę chcesz zobaczyć RJJ zaliczającego deski? Ja nie. Jeżeli wierzysz, że ta walka mogłaby być wyrównana - błądzisz.
 
Uwaga! Uwaga! Uwaga!!!



Radio Tok fm podało info, że Andrzej Gołota podpisał kontrakt na trzecią walkę z Riddickiem Bow'em. Szczegóły, czas jak i miejsce nie są na razie znane.



Oby to było prawdziwe info.
 
nie wiem co o tym myśleć:) Może lepiej,aby Andrzej sobie odpuścił. Dwa razy miał szansę pokonać Bowe'a i dwa razy skończyło się tak samo. Bowe ma jaja, że się zgadza na trzeci pojedynek :D



Jak ta walka ma wyglądać? Jak będzie się toczył po ringu tak jak w pojedynku z Adamkiem, to wolałbym aby do niej nie doszło - szkoda mi patrzeć na Andrzeja w takiej dyspozycji.
 
Na tle Adamka wyglądał źle, ale na tle równie wiekowego RB może to wyglądać zupełnie inaczej.



Raczej to nie dla Hajsu, Pani Mariola dobrze pomnaża gaże Andrzeja, jak dla mnie to szansa na zwycięskie odwieszenie rękawic na kołku, plus piękne i mające poddekst historyczny pożegnanie się z kibicami.
 
Ta walka będzie w wrestlingu... teraz pytanie - czy to ma być szopka Pro Wrestlingu czy normalne zapasy. Stawiam na to pierwsze.
 
Ta walka będzie w wrestlingu... teraz pytanie - czy to ma być szopka Pro Wrestlingu czy normalne zapasy. Stawiam na to pierwsze.


C'mon Yagiel! Kto by płacił za mecz zapaśniczy z ich udziałem?
 
Nie chce dopuścić do swojej świadomości tego, że oni mają naparzać taką szopkę :D Nie ogarniam zupełnie prowrestlingu, a takich walk jeszcze bardziej. ProWrestlig ma swoich aktorów, na ch... tam prawdziwi sportowcy ? No ale z drugiej strony, teraz Andrzeja nie zdyskfalifikują za kopanie po jajach. To już wolałbym go w MMA :P
 
<h2 class="contentheading">
Adamek vs. Aguilera - oko w oko podczas konferencji prasowej


img_4398.jpg


W czwartek w Nowym Jorku po raz pierwszy twarzą w twarz na konferencji prasowej przed sobotnią walką spotkali się Tomasz Adamek (44-2, 28 KO) i Nagy Aguilera (17-6, 12 KO). Pięściarze stoczą walkę już w najbliższą sobotę w Aviator Sports Complex na nowojorskim Brooklynie.

img_4376.jpg


zródło boxingnews.pl
 
jajcarz ale mi chodzilo o walkę, która da mu rozgłos zamiast wystepów w takim serialu. Czysty marketing nic więcej. Co do Gołoty jak jechałem dziś do pracy uslyszałem, ze z Bowe to zacząlem trąbić z radości dodali, że pro wrestling i mi wstyd za siebie
 
Back
Top