Boks

Nie wycofa sie, wie czego sie spodziewac po Chorwacie - dwa razy go ogral...
Chyba ze maja obawy ze po bliskiej walce zostanie przekrecony (wiadomo kto jest promotorem Hrgovicia)
Dla mnie 60/40 Yoka :fjedzia:
Chorwat łatwa kasa ale jednocześnie jej mało, dlatego Ortiz i Parker mieli wyjebane na eliminator z nim :fjedzia:
 
tak skromnie w tym tygodniu

w sobote od 20 brytyjskie bkb z szynkiewiczem na karcie, stream jak zawsze u totanona
A4E6B49D-D029-46AD-AED3-E21D1F6A8A69.jpeg


z soboty na niedziele na polsat sport extra gala showtime
1642495902050.png

 
Dlaczego Breidis się zeszmaca nawołując na walkę z Jake'm Paulem i robiąc sobie z nim związany tatuaż zamiast unifikacji z Okolie'm? :damjan:

Żenada :siara:
 
Dlaczego Breidis się zeszmaca nawołując na walkę z Jake'm Paulem i robiąc sobie z nim związany tatuaż zamiast unifikacji z Okolie'm? :damjan:

Żenada :siara:
Jest zalosny... nie bedzie walki z zadnym polem a kompromituje i siebie i boks bo jakby nie patrzec CV ma konretne.
A walka unifikacyjna bedzie predzej czy pozniej bo to jedyne duze pieniazki dla łotysza... Nawet jakby poszedl do ciezkiej to jego nazwisko kogo przyciagnie?
A kapitan kox nie wylozy kasy tak czy siak, co pokazuje obecna sytuacja z Hrgoviciem - podejzewam ze albo Bob wygra przetarg albo Eddie sie wlaczy.
 
1642627750677.png


Dowiedziałem się że Takeru (po lewej) sparował z Inoue. Kurwa ja tą walkę to bym w ringu wolał :antonio:

Dla tych co nie znają, Takeru to top 3 p4p w kicku, daje zajebiste walki
 
Ngannou miał zagwarantowane 600 tysięcy dolarów za walkę z Gane'm. Rywal - o 100 tysięcy mniej.
Joshua może otrzymać ponad 20 milionów dolarów, jeśli zrezygnuje z rewanżu z Usykiem (żeby z Usykiem mógł bić się Fury).
 
Joshua wypowiedział się na temat opcji odsunięcia się od walki z Usykiem aby doszło do Fury-Usyk

mówił że niech inni nie mówią za niego, ale jednocześnie nie odmówił że rozmowy na ten temat trwają

W sumie logiczne, 15 milionów za podpisanie świstka i może sobie siedzieć na dupie a potem prawie murowana walka z undisputed czempem
 
Back
Top