Boks

Joshua pozbył się trenera i twierdzi że przegrał przez......Fury'ego :putinlaugh:
FIk-Jq-WFWQAAy-E1-O.jpg
 
Kurła, jaki olbrzym ten Knyba
Wstyd sie przyznac ale ogladalem bo nie bylo nic innego :neildegrassewhoa:
Jak dalej maja wygladac tak gale Kownasia niczym Don Wasyla, to ja dziekuje, jeden wielki missmatch i prowadzenie za raczke.
Chociaz nie powiem ze nie trafily sie bardziej wyrownane walki na karcie ale to te najwazniejsze powinny byc.
 
Wstyd sie przyznac ale ogladalem bo nie bylo nic innego :neildegrassewhoa:
Jak dalej maja wygladac tak gale Kownasia niczym Don Wasyla, to ja dziekuje, jeden wielki missmatch i prowadzenie za raczke.
Chociaz nie powiem ze nie trafily sie bardziej wyrownane walki na karcie ale to te najwazniejsze powinny byc.
Cóż, ja prawie wcale nie oglądam boksu, ale patrzę - znokautował podmuchem i to Polak mający 218 cm wzrostu - to wrzucę do tematu o boksie :fjedzia:
 
Przechuj, a jednocześnie nie dość że elokwentny po tylu walkach to jeszcze skromny w pizdu (czasami nawet aż za bardzo)

Najlepszego dla George'a który nazwał 5 swoich synów też George ::snoopd::
A co ciekawe po latach powiedział, że jego największym wyzwaniem w karierze był Polak (bodajże Lucjan Trela) z którym bił się w 1 rundzie IO w Meksyku (albo Tokio).
 
Lubie trash talk Tysona ale po Usyku nie powinien jechac takimi bzdurami bo nic na niego nie ma...
Jeszcze Władziu sie podkurwi i wroci z emerytury... :lol:
Włodziu to od dwóch lat mówi że wraca :putinlaugh:

Co do Usyka śmieszne bo go od sterydziarzy wyzwał a to on miał bana na 2 lata za nie przejście testu na sterydy :juanlaugh:
 
Włodziu to od dwóch lat mówi że wraca :putinlaugh:

Co do Usyka śmieszne bo go od sterydziarzy wyzwał a to on miał bana na 2 lata za nie przejście testu na sterydy :juanlaugh:
Rewanz na pewno by sie sprzedal i szczerze mowiac po ostatnich walkach Wladzia wiem ze fizycznie bedzie przygotowany na 100%
Kwestia bardziej czym moglby zaskoczyc Tysona :boystop:
 
Śmieszna sytuacja. Thurman twierdzy że Canelo dobiera sobie przeciwników i unika wyzwań

Canelo wybiera przeciwników, prawda. Ale wybiera mistrzów, sprawdza się. Oczywiście Thurman o czymś takim nie ma co mówić, 40 letni polityk go pokonał :fjedzia:
 
Back
Top