Boks

Porobił to za dużo powiedziane, dał fajną walkę, miał trochę więcej wigoru niż zwykle.

Whyte był wtedy ewidentnie bez formy, zlekceważył Mariusza.
Jakby nie dał się obijać przez pierwsze 5 rund to by wygrał. No ale taka specyfika wikinga że za pozno się budzi
 
Jakby nie dał się obijać przez pierwsze 5 rund to by wygrał. No ale taka specyfika wikinga że za pozno się budzi
Ja z tej walki głównie zapamiętałem jedną. Emiraty - potężna genialnie zrealizowana gala. W walce wieczoru Josuha odebrał pasy Ruizowi i wychodzi na potężnej gali w Emiratach Mariusz Wach z wielkim napisem "Restauracja u Babci Maliny". Najgorsza reklama jaką na wielkiej gali bokserskiej od Polaka widziałem.
 
unnamed.jpg

:beczka:
 
Nie wiem czy było tu wspomniane ale Eimantas Staniosis, warunkowy Ugasa zgodził się na odstąpienie od ts'a, ugas-spence o 3 pasy
 









 
O kurwa to tego nie wiedzialem bo pierwotnie bylo ze to kpina, ale brawa dla WBC za takie podejscie z podzialem gazy :applause:
Dzisiaj patrzyłem

Co śmieszne na początku proponowali 25% więc ktokolwiek pomaga Whyte'owi w negocjacjach powinien zostać wyjebany z pracy że nawet tyle nie dostanie
 
Dzisiaj patrzyłem

Co śmieszne na początku proponowali 25% więc ktokolwiek pomaga Whyte'owi w negocjacjach powinien zostać wyjebany z pracy że nawet tyle nie dostanie
Eddiego chcesz wyjebac? :lol: ma chlopina dosc swoich problemow juz osiwial, co mu tam Whyte... :fjedzia:
Ale podejscie WBC mistrzostwo swiata, ktos sra Ci w ogrodku to dostaje tyle na ile zasluzyl :goldi:
 
Back
Top