Boks

canelo-plant na tvp sport, lipa, ze nalozy sie na bkfc i ufc 268...
1635090486561.png
 
Fiodor i Master bardzo slabo jak na taki missmatch :damjan:

Mi tam sie dobrze Mastera ogladalo. Nie powiedzialbym, ze slabo zawalczyl ale faktem jest, ze dal sie troche zaskoczyc. Rywal ewidentnie przyjechal z wiara w to, ze moze ten pojedynek wygrac za co mu chwala bo bylo jakies widowisko. Ale chyba juz pora na kogos mocniejszego bo za duzo ogorasow ostatnio obija. A Czerkaszyn po pierwszych 2 rundach bardzo schematyczny i przewidywalny. Rozumiem, ze byla zmiana rywala, rozumiem ze nie mial wielu okazji by walczyc z mankutami ale kiepsko to wygladalo. Mam nadzieje, ze wspolpraca z Liczykiem nie pociagnie go w dol
 
W prime ten cepiarz Ford by zabil tego Staniocha dajcie mu dobry oboz i robi Parzeczewskiego przed czasem. A komentarz Kostyry i tego drugiego zalosny i stronniczy od poczatku do konca
 
A komentarz Kostyry i tego drugiego zalosny i stronniczy od poczatku do konca
Dlatego ja od dawna nie oglądam tam boksu. Kostyra nie nadaje się do komentowania już - kiedyś był TOP, ale tak jak Szpakowski przegapił moment na emeryturę odpowiedni i dołączając jego gównoprogramy na YT dziś jest memem.
 
Potrzebuje eksperta: o której Canelo ok. wyjdzie do ringu zamierzam jutro nockę zarwać dla niego i UFC o chciałbym wiedzieć jak wycyrklować bo reszty gali mi się oglądać nie chce.
 
Back
Top