Boks

Tylko pan Kostyra! Nikt inny nie czyta boksu jak on, nikt inny nie ma głowy tak pełnej różnych ciekawostek i anegdot ze świata boksu jak on. A przede wszystkim nienaganna polszczyzna. A nie jakieś tam miszkiny, jagiełły czy inne pindery!

Co Ty pierdolisz człowieku? Jakieś zawiechy, anegdoty niepasujące do sytuacji i słaba orientacja we współczesnym boksie. Pan Pindera jest obecnie kilka klas lepszy od Kostyry, widać, że dawno tego drugiego nie słuchałeś i przemawia przez Ciebie sentyment.
 
FASTXYTX0AEe5ZT


chyba beda 2 gale bkfc w pazdzierniku, jedna 9 a druga 23
1632759966503.png
 
Pindera obecnie dużo lepszy od Kostyry, tu nie ma żadnego podjazdu. Czasami mam wrażenie, że Kostyra chce coś powiedzieć, ale myśl już mu uleciała z mózgu i nie bardzo wie co dalej.
 
calkiem spoko gale w przyszlym tygodniu
w sobote gala hearna na dazn
1633355738126.png


w sobote na polshit sport fight gala warrena
1633355805433.png


z soboty na niedziele na fight klubie bkfc 22
1633355823620.png


z soboty na niedziele chyba od 3 i chyba na tvp sport fury-wilder

plus w sobote na polshit sport extra jakas gowno gala polshitu
na gali hearna walczy sokolowski, na gali warena gudel
fury-wilder dalej nie widac w ramowce...
 
To prawda, że w "najlepszym w Polsce programie o sportach walki - Koloseum" (jak tytuuje to gówno Polsat) przez pół programu spuszczali się nad jakąś chujową galą Polsatu, a nie zająknęli się słowem o walce roku w światowym boksie?
 
To prawda, że w "najlepszym w Polsce programie o sportach walki - Koloseum" (jak tytuuje to gówno Polsat) przez pół programu spuszczali się nad jakąś chujową galą Polsatu, a nie zająknęli się słowem o walce roku w światowym boksie?
Dokładnie, nic nie gadali ani o TF vs DW ani nawet o Kownackim
 
Jak dla mnie to ta córka Kostyry już bardziej ogarnia niż ta Czarnota która obecnie częściej to prowadzi, a o tamtej "modeleczce" która była na początku to nawet nie wspominam.
 
Jak dla mnie to ta córka Kostyry już bardziej ogarnia niż ta Czarnota która obecnie częściej to prowadzi, a o tamtej "modeleczce" która była na początku to nawet nie wspominam.
Zahorska do dziś tam pracuje robi przegląd sociali, ogarnia gotowanie w studio LM i... Jeździ na gale by prowadzić sociale. Jak to robi? Strzelając sobie selfie z zawodnikami i wrzucając gówno na własne konto w dużych ilościach i 1-2 rzeczy na konta Polsatu.
 
Back
Top