Boks

Jak tak patrzę na to co działo się po walce i reakcje ochrony to aż żal tych 3 odwołanych walk. Wtedy dopiero by było.
 
Czytając i słuchając komentarzy po walce Wach - Szpilka zastanawiam się tylko czy to ja nie potrafię już rozpoznać dobrego boksu czy emocje w tej walce przysłoniły wszystkim niedostatki obu pięściarzy ? Walka moze i była emocjonujaca, ale mowienie po niej o jakichs poważnych aspiracjach zwycięzcy brzmi jak ponury żart. Artur niech szanuje zdrowie i spierdala do KSW, bo ktoś mu zrobi krzywdę.
 
Ehh, stronniczość cechowała te walki Usyk-Bellew i Szpila-Wach. Patrzyłem na Sky i tam Froch miał oprócz pierwszej rundy(10-10) wszystkie dla Bellewa, jakby tak patrzyli samo sędziowie w UK i doszłoby do punktacji końcowej to mogliby przekręcić Usyka. Spokojnie sobie punktował Usyk od 3 rundy Bellewa, który pajacował jak mógł, a na koniec rozpłakał się, bo chyba doszło do niego jak głupio podszedł do tego pojedynku. Komentatorzy w walce Szpila-Wach to samo, tylko że dla Szpilki, bez przerwy podniecali się każdym ciosem Artura niemal nie zauważając jak walczy Wach. Remis byłby niespodzianką, a już zwycięstwo Szpilki to koszmar dla środowiska bokserskiego. Wały, wały i jeszcze raz wały. Artur w KSW tak tę walkę przez 10 rund widziałem.

Głowacki od pierwszej rundy zaatakował i mało brakowało, a wygrałby przed czasem. Cieszy zwycięstwo, choć też tam jeden z sędziów przysnął i nie wiedzieć czemu dał 115-112, ale na szczęście też na konto Krzyśka. Brawo i jeszcze raz brawo dla Łapina za to jak przygotował Główkę, kiedy wydawało się, że nie ugra już nic.
 
Przecież było wiadomo, że Wach może wygrać tylko przez nokaut. Gala Wasyla, jego zawodnik, jego kasa, więc git musiał to wygrać żeby jeszcze na nim zarobić.
Mario zaskakująco dużo ciosów zadawał jak na niego, szkoda że nie mógł lub nie chciał skończyć gita. Ja bym się nie zdziwił gdyby o była faktycznie ustawka, ale też Wach ma waciany cios i nawet szklany git przeżył.
Dla światowego boksu ta walka nie ma żadnego znaczenia, bo obaj zostali już dawno zweryfikowani i wiadomo, że nie stanowią żadnego zagrożenia dla Top15, o zdobyciu pasów nie wspominając. Jedyny problem jest taki, że git znowu będzie pierdolił farmazony, że jest zajebisty i już niedługo będzie mistrzem.
 
Ehh, stronniczość cechowała te walki Usyk-Bellew i Szpila-Wach. Patrzyłem na Sky i tam Froch miał oprócz pierwszej rundy(10-10) wszystkie dla Bellewa, jakby tak patrzyli samo sędziowie w UK i doszłoby do punktacji końcowej to mogliby przekręcić Usyka. Spokojnie sobie punktował Usyk od 3 rundy Bellewa, który pajacował jak mógł, a na koniec rozpłakał się, bo chyba doszło do niego jak głupio podszedł do tego pojedynku. Komentatorzy w walce Szpila-Wach to samo, tylko że dla Szpilki, bez przerwy podniecali się każdym ciosem Artura niemal nie zauważając jak walczy Wach. Remis byłby niespodzianką, a już zwycięstwo Szpilki to koszmar dla środowiska bokserskiego. Wały, wały i jeszcze raz wały. Artur w KSW tak tę walkę przez 10 rund widziałem.

Głowacki od pierwszej rundy zaatakował i mało brakowało, a wygrałby przed czasem. Cieszy zwycięstwo, choć też tam jeden z sędziów przysnął i nie wiedzieć czemu dał 115-112, ale na szczęście też na konto Krzyśka. Brawo i jeszcze raz brawo dla Łapina za to jak przygotował Główkę, kiedy wydawało się, że nie ugra już nic.

Przekręcić Usyka :crazy:? Przecież on przegrywał zdecydowanie te starcie do 5 rundy, dopiero potem się przebudził. O żadnym przekręcie nie było mowy, szczególnie, że tylko dwóch sędziów miało Bellewa prowadzącego na kartach punktowych w momencie nokautu, a z pewnością Usyk tego nie wygrywał.
 
Szkoda mi Szpilki po ludzku. Tak jak człowieka, która się tnie.
Sporty walki to sport tylko dla zwycięzców. W boksie wygrywają ludzie unikający ciosów. Wygrywają ci, którzy po zakończonej karierze mają jeszcze dobre zdrowie, mowę, słuch. Mayweather pewnie będzie miał.
A Szpilka? Szpilka walczy o Parkinsona.
Człowiek miał złamaną szczękę, później KO na sztywno bez liczenia nawet.
Teraz albo ,,spokojnie prowadzenie kariery", albo rzucić go na pożarcie jakiemuś prospektowi z którym wcześniej Wasilewski podpisze umowę.
Chociaż w sumie Wawrzyk miał walczyć z Wilderem.
Joshua vs Szpilka?
O Parkinsona? Wasilewski przed walką z Kownackim o tym wspominał.
Walka z Kownackim nie była przypadkiem. Wolny Wach go zranił.

A Sulecki z tym rywalem: serio Wasilewski chce, aby ktoś w końcu stracił życie na jego gali? Jeszcze w TVP ten cyrk
 
Przekręcić Usyka :crazy:? Przecież on przegrywał zdecydowanie te starcie do 5 rundy, dopiero potem się przebudził. O żadnym przekręcie nie było mowy, szczególnie, że tylko dwóch sędziów miało Bellewa prowadzącego na kartach punktowych w momencie nokautu, a z pewnością Usyk tego nie wygrywał.
Ja tam żadnej przewagi Bellewa nie widziałem, pojedyncze ciosy wyprowadzał, a Usyk go karcił i szedł w ofensywie. Punktacja Frocha to żart.
 
Kurcze szkoda, że brakło trochę tlenu Bellew prezentował się świetnie, szkoda, że odchodzi na emeryturę
 
Fajna noc walk z boksem i mma. Mam nadzieje, ze Briedis utrzyma swoja chujowa forme z 2 ostatnich walk bo Glowacki ewidentnie sie zmotywowal. Myslalem ze znokautuje Vlasa ale dobre i UD. Jak Briedis nie powstanie z popiolu w walce z Krzyskiem i przegra, to Glowka wygra ten turniej. Dorticos/Tabiti beda mu pasować opór.

Szpilka beka jak zwykle, Cebulogale to jednak jest to :deniro: Stepien wyglada imponująco, ale przez 4 rundy. Sporo expa zyskal i fajnie ze pokazał charakter.

A Usyk to wiecie, nawet nic nie trzeba mowic :homer:
 
c40fa34d72331c4f.jpg
 
Back
Top